Dzień Otwarty SWISS KRONO
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

21 września zapraszamy do oddziału Abler Toruń na Dzień Otwarty ze SWISS KRONO. W trakcie spotkania przedstawiciel producenta przybliży nowości - dekory płyt meblowych. Goście dowiedzą się również jak dbać o blaty robocze, aby uchronić je przed uszkodzeniami. 

Będzie też garść cennych informacji na temat obróbki HPL. Jakie warunki należy spełnić, aby cały proces klejenia laminatów przebiegł pomyślnie? Tego wszystkiego dowiecie się w trakcie wydarzenia.

Zapraszamy w godzinach 9-15.

 

To Cię może zainteresować

02.06.2023
Do pobrania
Katalog nowych dekorów płyt meblowych SWISS KRONO

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022