Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Płyty meblowe w ofercie Ablera to ogromny wybór zarówno pod względem kolorystyki jak i zastosowań. Zapewniamy płyty do mebli Swiss Krono charakteryzujące się doskonałymi parametrami funkcjonalnymi oraz atrakcyjną ceną. Abler oferuje sprzedaż płyt meblowych detalicznie i hurtowo.

Płyty laminowane to jeden z podstawowych produktów wykorzystywanych jako materiały dla meblarstwa. Asortyment oferowany przez sklepy i hurtownie Abler to wysokiej jakości płyty laminowane Swiss Krono (wcześniej: Kronopol).

Płyty akrylowe Aquafront to szeroki asortyment zarówno pod względem technologii wykonania jak i kolorystyki. Dzięki temu sklepy i hurtownie Abler są w stanie spełnić najbardziej precyzyjne wymagania Klientów. 

Płyty MDF to produkty meblowe o pochodzeniu drewnopochodnym. Powstają w efekcie sprasowania włókien drzewnych oraz dodaniu specjalnych związków łącząco-utwardzających. Odbywa się to w warunkach podwyższonego ciśnienia. 

Płyty SWISSCDF dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii oraz surowców najwyższej jakości powstały płyty, które doskonale wpiszą się w każde wnętrze, dając możliwość jego estetycznej i niezwykle kreatywnej aranżacji. 

Niezapalne płyty meblowe STOP FIRE to produkty wiórowe i MDF o specjalnej konstrukcji i właściwościach. Zastosowanie tego typu materiału regulują przepisy prawa budowlanego. 

Sklejki w różnych wariantach wymiarów oraz grubości - według potrzeb naszych Klientów - to oferta Ablera połączona z szerokim zakres usług: cięcia oraz ich transportu. Posiadamy certyfikat FSC.

Płyty wiórowe, czyli tworzywo drzewne o szlifowanej powierzchni, to jeden z podstawowych materiałów stosowanych w meblarstwie. Możliwości jej użycia są wyjątkowo szerokie. 

Kolekcja One World to bardzo szerokie zestawienie wyjątkowo ciekawych projektów opracowanych przez sztab projektanów związanych ze Swiss Krono. 

Kolekcja Symfonia to zestawienie płyt laminowanych Swiss Krono (wcześniej: Kronopol) pod względem dekorów opartych na motywach dębu i wiązu. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]