Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Abler Gdynia

Wszystkie produkty dostępne w sieci Abler - detalicznie i hurtowo - możesz zamówić z dostawą kurierską do domu, biura czy plac budowy - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. 


Dostawa towarów takich jak panele podłogowe i akcesoria (listwy, podkłady), okucia meblowe, materiały wykończeniowe możliwa jest niezależnie od lokalizacji. Transport produktów wielkogabarytowych - płyt OSB, płyt meblowych w całości, drewna - realizowany jest własnymi środkami sieci Abler i w promieniu do 100 km od najbliższego przedstawicielstwa.
Skontaktuj się z działem handlowym, by poznać możliwości zamówienia towaru bezpośrednio pod Twój adres.


Szeroki wybór podłóg - to zarówno drewniane jak i panele czy LVT - oraz drzwi, blaty, płyty meblowe i akcesoria - taka jest oferta zapewniana przez Abler Gdynia. Salon wnętrz oraz hurtownia to także szeroki wybór usług dla mieszkańców Trójmiasta oraz całego regionu pomorskiego. 


abler gdynia ekspozycja blum

 

Ekspozycja zabudowy kuchni - przykład wykorzystania okuć meblowych zaprezentowany w Ablerze Gdynia przy ul. Wendy


Sklep i hurtownia Abler w Gdyni przy ul. Wendy 7/9 to ósme przedstawicielstwo sieci handlowej Abler. Obsługuje całe Trójmiasto: w jego zasięgu są zarówno Gdynia jak i Sopot oraz Gdańsk, a także okoliczne miejscowości. Oferta, jaką zapewnia Abler w Gdyni to szerokie zestawienie wszystkich produktów do wnętrz - od podłóg przez drzwi po płyty budowlane i meblowe. Sklep i hurtownia znajdują się na terenie mini-strefy handlowo-przemysłowej w pobliżu nabrzeża portowego. Dużym udogodnieniem jest rozległy parking umożliwiający bezproblemowy odbiór towarów zarówno przez Klientów detalicznych jak i hurtowych. 


Abler Gdynia

ul. Wendy 7/9

81-341 Gdynia


Parking na terenie strefy handlowej - bezpłatny do 2,5 godz. po pobraniu biletu w salonie Abler

godziny otwarcia:

8-17 (poniedziałek-piątek)

8-14 (sobota)

 

dział sprzedaży:

797 302 016 (s. detaliczna)

797 302 014 (s. detaliczna)

797 302 015 (s. hurtowa) 

661 430 139 (s. hurtowa)

zamówienia z dostawą:

509 358 761

e-mail: sklep@abler.pl


 


Podłogi, panele, okucia w Gdyni, Gdańsku i Sopocie

Sklep i hurtownia Abler w Trójmieście - z Gdyni obsługiwany jest również Gdańsk i Sopot - to w pełni satysfakcjonujące Klientów zestawienie produktów do wnętrz oraz materiałów budowlanych i drewnianych. Asortyment obejmuje m.in.:

• panele podłogowe, panele winylowe LVT, podłogi drewniane

• akcesoria do podłóg (listwy wykończeniowe, podkłady podłogowe)

• drzwi: wewnętrzne – pokojowe, zewnętrze (w tym antywłamaniowe), specjalistyczne, przeciwpożarowe

 blaty kuchenne

• płyty meblowe (laminowane, akrylowe, niezapalne, MDF, SWISSCDF, sklejki, wiórowe)

• płyty budowlane - OSB

obrzeża meblowe

• fronty meblowe

• zawiasy, podnośniki, systemy szuflad

• klamki, uchwyty meblowe, gałki do mebli

• materiały wykończeniowe (panele ścienne, sztukateria)

• wyposażenie wnętrz kuchennych (systemy segregacji odpadków, zlewozmywaki i armatura)

• urządzenia i środki do konserwacji podłóg

• narzędzia i elektronarzędzia

Autoryzowany dystrybutor popularnych marek na rynku

abler gdynia panele drzwi montaże

Sala sprzedażowa w salonie wnętrz Abler w Gdyni - do dyspozycji Klientów są m.in. wzorniki


Abler jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem czołowych marek na rynku. To m.in. Swiss Krono, Blum, Kaindl, ter Hurne, DRE, Porta, Invado, Laguna, Cezar, Salag, Blanco i inne. Sklep i hurtownia Abler w Gdyni charakteryzują m.in.:

• wysokie stany magazynowe – m.in. kilkaset dekorów podłóg oraz blatów kuchennych i płyt meblowych

• dostępność większości towarów "od ręki"; z rzadszych przypadkach - szybka realizacja produktów na zamówienie

• próbki i wzorniki produktowe – również z możliwością wypożyczenia dla Klientów

 

Asortyment w Gdyni oferowany jest "od ręki" jak i - w przypadku niektórych towarów - na zamówienie Klienta. Do dyspozycji są m.in. katalogi produktowe umożliwiające swobodną analizę materiałów oferowanych po przedpłacie. 

Zamówienia z dostawą do Klienta

Duża część z szerokiej oferty sklepu Abler dostępna jest również w internecie. Sklep internetowy Abler to atrakcyjny cennik, szeroki przegląd multimediów związanych z produktami, dogodne formy płatności oraz możliwość odbioru osobistego w salonie Abler w Trójmieście. Rozwiązania zastosowane w e-sklepie Abler umożliwiają również szybkie i precyzyjne obliczenie kosztów wymiany podłogi. Kalkulator zastosowany w przypadku paneli podłogowych - po wpisaniu planowanej liczby m2 - prezentuje niezbędną liczbę opakowań, a zarazem pełen cennik, jaki ponieść trzeba przy zakupie na określoną powierzchnię. 


Zamówienia z dostawą do Klienta: 

  • 509 358 761
  • sklep@abler.pl

Usługi - montaż paneli, podłóg drewnianych i drzwi

Klienci sieci Abler mogą liczyć na pełen zakres kompleksowych usług obejmujących Gdynię, Sopot, Gdańsk i inne miasta regionu pomorskiego. To m.in.:

• transport towaru do Klienta; również materiały o nietypowych rozmiarach

• montaż podłóg i drzwi - w przypadku zakupu z usługą towar objęty jest 8- a nie 23 proc. VAT

• usługi stolarskie – detaliczne i hurtowe (m.in. cięcia materiałów, docięcia, nawierty, okleinowanie obrzeży)

• rozkrój płyt meblowych – również przez internet w ramach oprogramowania eRozrys

 

Dodatkową korzyścią z zamówienia usługi montażowej w salonie Abler jest obniżenie wydatków - towary objęte realizacją zawierają 23- a nie 8-procentowy podatek VAT. To realne i odczuwalne oszczędności dla naszych Klientów. 


Bezpłatne projektowanie kuchni 

Ciekawym rozwiązaniem dla Klientów z Trójmiasta może być - ze względu na szybki dojazd A1 do Torunia - bezpłatna usługa Jazda Próbna Kuchni. Świadczona jest ona w oddziale spółki w Toruniu. To całkowicie bezpłatne konsultacje przeprowadzane w siedzibie firmy.

Wyspecjalizowana projektantka wnętrz zapewnia pełną obsługę w zakresie projektu i wizualizacji kuchni – nowej lub remontowanej. Po konsultacjach, wraz z właścicielami testuje ustawienie i funkcjonalność nowej kuchni w pomieszczeniu, które stanowi odwzorowanie oryginalnego – zarówno pod względem metrażu jak i ulokowania przyłączy. Dzięki mobilnym meblom kuchennym można przetestować ustawienie mebli oraz wygodę ich użytkowania. Konsultacje kończą się przygotowaniem projektu zabudowy oraz wizualizacji nowej kuchni. Jazda Próbna jest usługą, którą Abler świadczy gratis.

 

Zapisy na bezpłatne projektowanie kuchni przyjmowane są pod nr tel. 601 308 851. 

 


zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]