Porządek w szufladach - systemy organizacji wewnętrznej

Organizacja wewnętrzna szuflad

Kuchnia jest miejscem, gdzie porządek ma istotne znaczenie podczas przygotowywania potraw. Odpowiednia organizacja akcesoriów kuchennych znacznie skraca czas wykonania kolejnych czynności w kuchni. Uporządkowane akcesoria w szufladach, dzięki pojemnikom i przegrodom, są przejrzyście rozmieszczone, co pozwala szybko, często bez namysłu sięgnąć po potrzebne w danym momencie przybory.

Firma Blum, w zależności od zastosowanych w zabudowie szuflad, przygotowała dwa systemy organizacji wewnętrznej:

  • AMBIA-LINE - dla systemu szuflad LEGRABOX i MERIVOBOX
  • ORGA-LINE - wykorzystywany w systemach TANDEMBOX, MOVENTO I TANDEM

 

Organizacja wewnętrzna szuflad Blum

System organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE

 

 

 

Elementy organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE charakteryzuje minimalistyczny wygląd wyjątkowo dobrze współgrający z szufladami LEGRABOX, z systemem o eleganckich, wąskich ściankach bocznych szuflady. System jest również dedykowany do szuflad MERIVOBOX.

Organizacja wewnętrzna szuflad AMBIA-LINE
AMBIA-LINE

Ramy systemu AMBIA-LINE pozwalają na dowolne ich ustawienie wewnątrz szuflady.
O pewne mocowanie dba magnes lub elementy antypoślizgowe. Listwy poprzeczne można dowolnie regulować w zależności od wielkości przechowywanych przedmiotów.

Do pobrania
System organizacji AMBIA-LINE - katalog
LEGRABOX - system szuflad Blum
MERIVOBOX - system szuflad Blum

System organizacji wewnętrznej

AMBIA-LINE

Organizacja wewnętrzna szuflad w salonie Abler

Masz już gotową kuchnię opartą na systemach Blum? Potrzebujesz uporządkować wnętrze szuflad? W studiu projektowym Jazdy Próbnej Kuchni sprawdzisz system organizacji szuflad odpowiedni dla zastosowanych w Twojej kuchni rozwiązań i wybierzesz taki układ przegród, aby wykorzystać optymalnie dostępną przestrzeń. Na spotkanie zarezerwuj ok. 1 godzinę.

 

Zadbaj o porządek w kuchni. Kliknij w poniższy przycisk, w dalszej kolejności wybierz "Spotkanie w salonie" i "Dobór organizacji wewnętrznej".

 

 


 

System organizacji wewnętrznej ORGA-LINE

 

 

 

ORGA-LINE dedykowany jest wykorzystywany w systemach TANDEMBOX, MOVENTO I TANDEM. Pozwala zadbać o uporządkowaną przestrzeń do przechowywania dostosowaną do własnych potrzeb.  

System organizacji wewnętrznej szuflad ORGA-LINE
Uporządkowanie pokrywek garnków w systemie ORGA-LINE

 

 

 

Praktyczna regulacja

Poprzeczne i podłużne listwy mogą być ustawiane w zależności od gabarytów przechowywanych przedmiotów. W ten sposób miejsce będzie wykorzystane optymalnie, a w szufladzie zagości porządek

 

 

 

Praktyczna pomoc

Akcesoria kuchenne ORGA-LINE ułatwiają codzienną pracę w kuchni i dbają o porządek. Dzięki obcinarce do folii oraz uchwytom na noże, przyprawy i talerze, wszystko jest dokładnie tam, gdzie akurat jest potrzebne. Natomiast po gotowaniu mali pomocnicy szybko trafiają z powrotem na swoje miejsce.

ORGA-LINE Blum
ORGA-LINE duże przedmioty

 

Nawet duże przedmioty są przejrzyście uporządkowane

 

Dzięki ORGA-LINE produkty przechowywane są w sposób estetyczny i uporządkowany. Nawet duże przedmioty są pewnie umieszczone w szufladzie. To sprawia, że wszystkie artykuły są widoczne na pierwszy rzut oka i dostępne na wyciągnięcie ręki.

Do pobrania
System organizacji ORGA-LINE - katalog

System organizacji wewnętrznej 

ORGA-LINE