Sklejki

Sklejki w różnych wariantach wymiarów oraz grubości - według potrzeb naszych Klientów - to oferta Ablera połączona z szerokim zakres usług: cięcia oraz ich transportu. Posiadamy certyfikat FSC.

Sklejka, czyli materiał klejony z krzyżujących się niewielkich warstw drewna, wytwarzana jest najczęściej z brzozy, olchy, sosny lub buku. Dzięki jej właściom i elastyczności na gorąco, możliwe jest - przy wykorzystaniu sklejki - dostosowanie jej do niezbędnych kształtów. Stąd popularność sklejki jako materiału wykorzystywanego w meblarstwie: m.in. do produkcji mebli domowych i biurowych. Coraz częściej sklejka bywa również używana w budownictwie, a także do produkcji opakowań. 

 

Oferta to:

● Sklejka antypoślizgowa. Charakteryzuje się wyjątkową twardością, wytrzymałością i łatwością podczas oczyszczania. Szczególnie cenną cechą jest odporność sklejki; dotyczy to m.in. ścierania, wilgoci i poślizgu.

● Sklejka suchotrwała. Materiał produkowany jest z bardzo dobrej jakości drewna (m.in. topola, brzoza, buk). Powstała w ten sposób wielowarstwowa konstrukcja oraz sposób wytworzenia powodują, że sklejka suchotrwała doskonale nadaje się na np. materiał konstrukcyjny. Może być również wykorzystywana do dekoracji.

● Sklejka szalunkowa. Tworzona jest z wodoodpornej sklejki pokrytej warstwą fenolową. Brzegi sklejki szalunkowej są zabezpieczane przed wilgocią. W efekcie to materiał idealny do tzw. szalunków oraz tworzenia prefabrykatów betonowych.

● Sklejka wodoodporna. Woda i wilgoć nie przenikają do wnętrza sklejki dzięki zastosowaniu kleju fenolowego. On zabezpiecza sklejkę przed czynnikami zewnętrznymi. Może być używana w branży meblarskiej oraz budownictwie.

● Sklejka z certyfikatem FSC


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

 

➨ Tu kupisz sklejki:

● Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5) 


Dlaczego Abler?
● sklejka na stanie magazynowym - towar od ręki i szybka dostawa do Klienta
● pełen wybór rozmiarów i grubości
● możliwość odbioru osobistego lub transport do Klienta
● przycięcie sklejki na określony wymiar
● wszystkie usługi stolarskie - cięcia, nawierty, docięcia
● szeroki wybór akcesoriów do sklejki
● sprzedaż detaliczna i hurtowa - negocjacja cen

 

Potrzebujesz nietypowej sklejki? Zadzwoń lub napisz - odpowiemy na Twoje pytania.

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]