Zmiany konfiguracyjne sklepu internetowego i platformy e-commerce
płyty meblowe

W związku ze zmianami konfiguracyjnymi, sklep internetowy Abler tymczasowo pozostaje nieaktywny i jest w trakcie prac technicznych - wkrótce wróci w nowej odsłonie, która zapewni:

  • dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów dostępnych w ramach sieci Abler
  • nowe formaty płatności za towar
  • jeszcze szersze zestawienie informacji technicznych dotyczących każdego z produktów. 

W przypadku zainteresowania zakupami detalicznymi, istnieje możliwość wysłania towarów w formie za pobraniem lub po przedpłacie - szczegółowych informacji udziela specjalistka ds. sprzedaży w sieci Abler pod nr 509 358 761 oraz e-mail: sklep@abler.pl

Platforma B2B - sprzedaż hurtowa

Trwają również końcowe prace nad nowością w sieci Abler - platformą B2B przeznaczoną dla naszych klientów hurtowych. Klienci będą mieli możliwość realizacji szybkich zamówień wszystkich produktów w pełni online - dotyczy to także materiałów specjalistycznych takich jak płyty meblowe oraz ich formatek czy blaty kuchenne. Uruchomienie platformy hurtowej Abler planowane jest na początek roku 2023. 

 

Regulamin Platformy Handlowej Abler

 

16.11.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023