Zmiany konfiguracyjne sklepu internetowego i platformy e-commerce
płyty meblowe

W związku ze zmianami konfiguracyjnymi, sklep internetowy Abler tymczasowo pozostaje nieaktywny i jest w trakcie prac technicznych - wkrótce wróci w nowej odsłonie, która zapewni:

  • dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów dostępnych w ramach sieci Abler
  • nowe formaty płatności za towar
  • jeszcze szersze zestawienie informacji technicznych dotyczących każdego z produktów. 

W przypadku zainteresowania zakupami detalicznymi, istnieje możliwość wysłania towarów w formie za pobraniem lub po przedpłacie - szczegółowych informacji udziela specjalistka ds. sprzedaży w sieci Abler pod nr 509 358 761 oraz e-mail: sklep@abler.pl

Platforma B2B - sprzedaż hurtowa

Trwają również końcowe prace nad nowością w sieci Abler - platformą B2B przeznaczoną dla naszych klientów hurtowych. Klienci będą mieli możliwość realizacji szybkich zamówień wszystkich produktów w pełni online - dotyczy to także materiałów specjalistycznych takich jak płyty meblowe oraz ich formatek czy blaty kuchenne. Uruchomienie platformy hurtowej Abler planowane jest na początek roku 2023. 

16.11.2022

Pozostałe

Abler 25-lecie - uroczysta gala

Gala 25-lecia sieci Abler - galeria zdjęć z CKK Jordanki

20.10.2022 r. sieć Abler świętowała w toruńskim CKK Jordanki imprezę z okazji 25-lecia spółki. Były wspomnienia, podsumowania, chwila wzruszeń, przedstawienie planów na przyszłość. Oto jak prezentowała się gala Ablera w multimedialnym skrócie. 
21.11.2022
Podłoga Hywood terHürne

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych - podłoga Hywood

Kto lubi drewno we wnętrzach, ten pokocha Hywood. To podłoga hybrydowa z prawdziwego drewna – na wskroś. Niezwykłe jest to, że drewno w podłodze Hywood jest ekstremalnie wytrzymałe.
21.10.2022
Barański drzwi - ekspozycja w Abler Toruń

Drzwi Barański - nowa ekspozycja w Abler Toruń

Barański Drzwi to producent wysokiej klasy m.in. drzwi zewnętrznych. Salon Abler w Toruniu może pochwalić się nową ekspozycją drzwi z serii: Retro, Maverick i Classic.
17.10.2022