Promocje

Montaż podłogi bywa sporym kosztem dla osób realizujących remont wnętrza. Idealnym rozwiązaniem jest w tym kontekście promocja sieci Abler. Sklepy Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Płocku, Kaliszu, Gdyni i Słupsku zapewniają od września 2021 r. atrakcyjną akcję – montaż paneli podłogowych wybranych marek w atrakcyjnej cenie 1 zł/m2. To – wraz z korzyściami, jakie daje usługa montażowa w kontekście VAT – daje wyjątkowe oszczędności.

„Graj w Euro” to nowa promocja Kaindl – producenta materiałów drewnopochodnych – oraz sieci Abler, autoryzowanego dystrybutora m.in. materiałów tej austriackiej marki. Akcja, która potrwa do końca sierpnia 2021 r. skierowana jest do stolarzy, którzy materiały do swoich realizacji zakupują w sieci hurtowni Abler.

Będące symbolem najwyższej jakości podłóg produkty niemieckiego ter Hürne, w wybranych salonach Abler będą aż do czerwca 2021 r. w nowych, obniżonych cenach. Szczególnie atrakcyjne rabaty dotyczą trzech wzorów. Wszystkie pozostałe również czekają na klientów detalicznych w promocji.

Od 1 marca do 30 kwietnia 2021 r. podłogi wodoodporne z kolekcji Aurum Symfonia można zakupić w salonach Abler oraz sprzedaży wysyłkowej z atrakcyjnym 10-procentowym rabatem. To efekt atrakcyjnej promocji uruchomionej przez producenta - markę Swiss Krono. 

Podłogi drewniane Barlinek od lat doceniane są ze względu na wyjątkową jakość i efektowną kolekcję dekorów. Zimą i wiosną 2021 r. część z oferty Barlinek można zakupić w salonach Abler z aż 25-procentowym rabatem.

Planujesz zakup podłogi i jesteś klientem detalicznym? Wybierz panele z kolekcji Aurum lub Platinium w Ablerze - oprócz atrakcyjnej ceny, rabatów i możliwości montażu możesz liczyć również na szansę wygrania nagród w ramach loterii paragonowej Swiss Krono. 

Panele podłogowe Swiss Krono z zestawienia Fiori można od 1 stycznia do 28 lutego 2021 r. zakupić z atrakcyjnym 10-procentowym rabatem. To efekt promocji producenta. Panele Swiss Krono Fiori są dostępne we wszystkich oddziałach sieci Abler - autoryzowanego dystrybutora tej marki. 

Zakupy na raty w Ablerze? W grudniu 2020 r. to możliwe w oparciu o wyjątkową kalkulację. Towary zakupione w salonach wnetrz Abler zakupisz w układzie 10x 0 proc. To wyjątkowa okazja do tego, by rozłożyć duże zakupy towarów na dogodny system ratalny. 

Promocja na podłogi Swiss Krono z intrygującej kolekcji Movie do końca 2020 r. z wyjątkowym, 10-procentowym rabatem od producenta oraz sieci Abler. To okazja do zakupów tych dekorów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Tylko 33,08 zł to koszt kompletu, jaki tworzą panele podłogowe Dąb Queensland oraz wysokiej jakości podkład podłogowy i listwa przypodłogowa dostosowana kolorystycznie do podłogi. W tej atrakcyjnej cenie – w wielu przypadkach dotyczy ona samych paneli – można liczyć na wszystko co niezbędne do stworzenia nowego, efektownego wnętrza.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]