Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Abler Brodnica

Wszystkie produkty dostępne w sieci Abler - detalicznie i hurtowo - możesz zamówić z dostawą kurierską do domu, biura czy plac budowy - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. 

Dostawa towarów takich jak panele podłogowe i akcesoria (listwy, podkłady), okucia meblowe, materiały wykończeniowe możliwa jest niezależnie od lokalizacji. Transport produktów wielkogabarytowych - płyt OSB, płyt meblowych w całości, drewna - realizowany jest własnymi środkami sieci Abler i w promieniu do 100 km od najbliższego przedstawicielstwa.
Skontaktuj się z działem handlowym, by poznać możliwości zamówienia towaru bezpośrednio pod Twój adres.


Podłogi, drzwi, blaty kuchenne, płyty meblowe i okucia oraz akcesoria - Abler Brodnica zapewnia ich sprzedaż detalicznie i hurtowo. Sklep i hurtownia znajdują się w ministrefie przemysłowej zlokalizowanej przy ul. Gajdy - w okolicach dworca kolejowego. 


abler brodnica podłogi drzwi blaty płyty meblowe

Hurtownia i sklep Abler w Brodnicy zapewniają m.in. szeroki przegląd klamek i okuć meblowych - oferta to również np. podłogi, drzwi czy płyty meblowe


Dogodny dojazd oraz usytuowanie innych firm z branży budowlanej - m.in. hurtowni elektrycznej - sprawia, że Abler przyciąga Klentów zarówno z Brodnicy jak i całego regionu. Nowe Miasto Lubawskie, Rypin, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Łasin - te lokalizacje są obsługiwane przez brodnicki Abler. Podobnie jest w przypadku regionu Olsztyna opraz Ostródy, Mławy czy Szczytna. Oddział Abler w Brodnicy zapewnia również transport towarów do Klienta oraz usługi - montaż podłóg i drzwi oraz realizację zleceń stolarskich. 


Abler Brodnica

ul. Gajdy 4

87-300 Brodnica

godziny otwarcia:

8-17 (poniedziałek-piątek)

8-14 (sobota)

dział sprzedaży:

797 302 018 (dz. detaliczny)

797 302 017 (dz. hurtowy)

zamówienia z dostawą:

509 358 761

e-mail: sklep@abler.pl


Panele, podłogi drewniane i drzwi w Brodnicy

Sklep i hurtownia Abler w Brodnicy zapewnia pełną ofertę produktów przeznaczonych do tworzenia i wyposażenia nowoczesnych wnętrz. To również produkty budowlane i drewniane. Asortyment obejmuje m.in.:

• panele podłogowe, panele winylowe LVT, podłogi drewniane

• akcesoria do podłóg (listwy wykończeniowe, podkłady podłogowe)

• drzwi: wewnętrzne – pokojowe, zewnętrze (w tym antywłamaniowe), specjalistyczne, przeciwpożarowe

 blaty kuchenne

• płyty meblowe (laminowane, akrylowe, niezapalne, MDF, SWISSCDF, sklejki, wiórowe)

• płyty budowlane - OSB

• fronty meblowe

• zawiasy, podnośniki, systemy szuflad 

• klamki, uchwyty meblowe, gałki do mebli oraz inne akcesoria do mebli

• obrzeża meblowe

• materiały wykończeniowe (panele ścienne, sztukateria)

• wyposażenie wnętrz kuchennych (systemy segregacji odpadków, zlewozmywaki i armatura)

• urządzenia i środki do czyszczenia oraz konserwacji podłóg

• narzędzia i elektronarzędzia budowlane

Swiss Krono, Kaindl, Blum, DRE, Porta, Festool

abler brodnica kuchnia blum

Sklep i hurtownia Abler w Brodnicy to m.in. ekspozycje produktowe - tak, jak w przypadku zabudowy kuchennej wykonanej w oparciu o okucia austriackiej marki Blum


Abler w Brodnicy jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem czołowych marek na rynku. To m.in. Swiss Krono, Blum, Kaindl, ter Hurne, DRE, Porta, Invado, Laguna, Cezar, Salag, Festool.

Sklep i hurtownie Abler w Brodnicy charakteryzują m.in.:

• wysokie stany magazynowe – m.in. kilkaset dekorów podłóg laminowanych oraz drewnianych

• dostępność większości towarów "od ręki"; w pozostałych przypadkach szybka realizacja zamówień

• próbki i wzorniki produktowe – również z możliwością wypożyczenia dla Klientów

Produkty w Brodnicy oferowane są "od ręki" jak i - w przypadku niektórych towarów - na zamówienie Klienta. Do dyspozycji są m.in. katalogi produktowe umożliwiające swobodną analizę materiałów oferowanych po przedpłacie. 

Dostawa towarów do Brodnicy i w regionie

Oferta sklepu Abler w dużej mierze dostępna jest również w internecie. Zakupy on-line realizowane poprzez sklep internetowy Abler to to atrakcyjny cennik, szeroki przegląd multimediów związanych z produktami, dogodne formy płatności oraz możliwość odbioru osobistego w salonie Abler w Brodnicy. Nasz sklep i hurtownia zapewnia również sprzedaż z dostawą bezpośrednio do Klienta - zarówno w Brodnicy jak i innych miastach i miejscowościach całego regionu. 


Zamówienia z dostawą do Klienta: 

  • 509 358 761
  • sklep@abler.pl

Usługi - montaż podłóg i drzwi oraz transport

abler brodnica drzwi montaż

Abler Brodnica zapewnia sprzedaż wszystkich typów drzwi - wewnętrznych, pokojowych, zewnętrznych czy antywłamaniowych i gospodarczych. Wraz z zakupem można zamówić usługi montażowe drzwi w Brodnicy i całym regionie


Klienci sieci Abler mogą liczyć na pełen zakres kompleksowych usług realizowanych poprzez brodnicki sklep i hurtownię. To m.in.:

 transport towaru do Klienta; również materiały o nietypowych rozmiarach

 montaż podłóg i drzwi realizowany przez wyspecjalizowane ekipy sieci Abler

Usługi montażowe paneli podłogowych, podłóg drewnianych czy drzwi - każdego typu - to wyjątkowe oszczędności dla klientów detalicznych. Zakup produktów wraz z montażem objęty jest 8-procentowym podatkiem VAT zamiast wartości 23 proc. Szczegółowych informacji udziela dział handlowy Ablera w Brodnicy. 

Usługi stolarskie w Brodnicy

Abler Brodnica - korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego i wysokiej jakości pił, okleiniarek oraz innych urządzeń - zapewnia od jesieni 2019 r. szeroki zakres usług.

To m.in. cięcie materiałów - płyt meblowych czy blatów kuchennych - na wymiar, nawierty, okleinowanie obrzeży meblowych i inne zlecenia. Nowoczesny park maszynowy - w tym piły panelowe Schelling 4 - pozwalają na realizację wszelkiego typu zleceń w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy zarówno rozwiązania standardowe jak i realizację nietypowych zadań ustalanych indywidualnie. 

W sieci Abler możliwy jest również rozkrój płyt meblowych przez internet poprzez system eRozrys. W efekcie brodnicki oddział sieci Abler realizuje wszystkie zlecenia ze strony stolarzy.

 


Bezpłatne projektowanie kuchni 

Klienci z regionu Brodnicy - ze względu na blikość obu miast - mogą skorzystać z bezpłatnej usługi świadczonej w oddziale Ablera w Toruniu. To Jazda Próbna Kuchni - całkowicie bezpłatne konsultacje przeprowadzane w siedzibie firmy. Wyspecjalizowana projektantka wnętrz zapewnia w Toruniu pełną obsługę w zakresie projektu i wizualizacji kuchni – nowej lub remontowanej. Po konsultacjach, wraz z właścicielami testuje ustawienie i funkcjonalność nowej kuchni w pomieszczeniu, które stanowi odwzorowanie oryginalnego – zarówno pod względem metrażu jak i ulokowania przyłączy. Dzięki mobilnym meblom kuchennym można przetestować ustawienie mebli oraz wygodę ich użytkowania. Konsultacje kończą się przygotowaniem projektu zabudowy oraz wizualizacji nowej kuchni. Jazda Próbna w Toruniu jest usługą, którą Abler świadczy gratis.

 

Zapisy na bezpłatne projektowanie kuchni przyjmowane są pod nr tel. 601 308 851. 


 zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]