Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Abler Toruń

Wszystkie produkty dostępne w sieci Abler - detalicznie i hurtowo - możesz zamówić z dostawą kurierską do domu, biura czy plac budowy - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. Dostawa towarów takich jak panele podłogowe i akcesoria (listwy, podkłady), okucia meblowe, materiały wykończeniowe możliwa jest niezależnie od lokalizacji. Transport produktów wielkogabarytowych - płyt OSB, płyt meblowych w całości, drewna - realizowany jest własnymi środkami sieci Abler i w promieniu do 100 km od najbliższego przedstawicielstwa.
Skontaktuj się z działem handlowym, by poznać możliwości zamówienia towaru bezpośrednio pod Twój adres.


Panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi, blaty, płyty meblowe, akcesoria - to oferta salonu Abler Toruń. Salon zapewnia sprzedaż detaliczną i hurtową, a także usługi stolarskie, montaże oraz transport towaru do klienta w regionie. 


abler toruń salon wnętrz podłogi panele drzwi

Salon wnętrz oraz hurtownia i siedziba spółki Abler w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej


Salon wnętrz Abler Toruń znajduje się przy ul. Grudziądzkiej 177A - na skrzyżowaniu z ul. Polną obok siedla JAR. To nowa lokalizacja spółki. Firma Abler od 1997 r. oferowała materiały do wnętrz na ul. Mazowieckiej 63/65. Jesienią 2018 r. przeniosła się do nowego salonu, który jest również siedzibą zarządu i administracji. Nowoczesny budynek o wyjątkowej przestrzeni handlowej umożliwia doskonałą ekspozycję produktów i idealne warunki do zakupów detalicznych i hurtowych. Cechą charakterystyczną Ablera jest szeroki wybór podłóg - oferta obejmuje panele i podłogi drewniane oraz wszelkie elementy wykończeniowe. 


Abler Toruń

ul. Grudziądzka 177A

87-100 Toruń

godziny otwarcia:

8-18 (poniedziałek-piątek)

8-14 (sobota)

zamówienia z dostawą:

509 358 761

e-mail: sklep@abler.pl

dział detaliczny i rozkroje

797 302 028

601 658 445

519 469 258

dział drzwi

797 302 026

dział hurtowy

797 302 027

661 430 115


 


Podłogi, panele, drzwi, okucia w Toruniu

Salon wnętrz Abler Toruń to sprzedaż zarówno detaliczna jak i hurtowa. Zapewniamy szeroki wybór materiałów do modernizacji, remontu czy wyposażenia mieszkań, domów czy biur i innych przestrzeni. Asortyment obejmuje m.in.:

 • podłogipanele podłogowe, panele winylowe LVT, podłogi drewniane
 • akcesoria do podłóg (listwy wykończeniowe: przypodłogowe, progowe, przyblatowe, podkłady podłogowe)
 • drzwi: wewnętrzne – pokojowe, zewnętrze (w tym antywłamaniowe), specjalistyczne, przeciwpożarowe, techniczne
 • drzwi przesuwne
 • klamki, uchwyty meblowe, gałki do mebli
 • materiały wykończeniowe (panele ścienne, sztukateria)
 • wyposażenie kuchni (systemy segregacji odpadków, zlewozmywaki, armatura)
 • urządzenia i środki do konserwacji podłóg - płyny, nabłyszczacze i inne produkty do czyszczenia paneli czy drewna

Blaty kuchenne, płyty meblowe, fronty i OSB w Toruniu

Abler zapewnia szeroki wybór materiałów niezbędnych do tworzenia zabudowy meblowej, mebli na zamówienie czy innych realizacji wykonywanych przez stolarzy. Oferta obejmuje m.in.:

 • blaty kuchenne
 • płyty meblowe (laminowane, akrylowe, niezapalne, MDF, SWISSCDF, sklejki, wiórowe)
 • płyty budowlane - płyty OSB, płyty wiórowe i inne
 • fronty meblowe - fronty drewniane i akrylowe
 • zawiasy, podnośniki, systemy szuflad
 • obrzeża meblowe

Zapewniamy również sprzedaż specjalistycznych narzędzi montażowych i przeznaczonych do obróbki drewna oraz innych materiałów. 


Autoryzowany dystrybutor wiodących marek

 

Abler to firma z 20-letnią tradycją na rynku wnętrz w Polsce. Spółka jest autoryzowanym dystrybutorem czołowych marek polskich i europejskich. To m.in.: Swiss Krono (panele podłogowe, listwy przypodłogowe, płyty meblowe, OSB i blaty kuchenne), Blum (okucia i systemy szuflad), Kaindl (panele podłogowe), ter Hurne (podłogi drewniane i laminowane), Barlinek (podłogi drewniane), Porta, DRE, Invado, Pol Skone (drzwi), Festool (elektronarzędzia). Sklep i hurtownię Abler w Toruniu charakteryzują m.in.:

 • wysokie stany magazynowe i szybka realizacja zamówień na większość produktów
 • dostępność towarów "od ręki"
 • próbki i wzorniki produktowe – również z możliwością wypożyczenia dla Klientów

Showroom - spotkaj się ze stolarzem lub projektantem

abler toruń showroom prezentacja

Showroom w siedzibie toruńskiego Ablera - przestrzeń do prezentacji produktowych materiałów dostępnych w sieci sprzedaży


Abler Toruń to również efektowny showroom - pomieszczenie prezentujące m.in. zabudowy wykonane przy wykorzystaniu produktów dostępnych w naszej sieci sprzedaży. Pełni rolę nie tylko ekspozycji - powstało również z myślą m.in. o spotkaniach Klientów ze stolarzami korzystającymi z usług sieci Abler.

Zapraszamy również architektów i projektantów wnętrz - aby zarezerwować showroom na spotkanie z Klientami wystarczy telefon pod numer 601 308 851. Pomieszczenie na spotkania udostępniamy bezpłatnie


Zamówienia z dostawą do Klienta

Oferta Abler dostępna jest - częściowo - również poprzez sklep internetowy. Wszystkie produktu zamówisz również z dostawą w dowolne miejsce w Polsce - za pobraniem, przedpłatą na konto czy poprzez system płatności elektronicznych. Skontaktuj się z doradcą handlowym, by złożyć zamówienie na zakup produktów - detalicznie lub hurtowo - wraz z transportem we wskazane miejsce. 


Zamówienia z dostawą do Klienta: 

 • 509 358 761
 • sklep@abler.pl

Usługi - montaż podłóg i drzwi oraz transport

Abler Toruń zapewnia szeroki zakres usług w zakresie kreowania wnętrz jak i dowozu towarów czy montażu - podłóg oraz drzwi. Zapewniamy m.in.:

Montaż podłóg i drzwi

Układanie podłóg drewnianych czy montaż paneli podłogowych oferowany jest w Toruniu oraz całym regionie. Realizowany jest przez wyspecjalizowane ekipy po szkoleniach przez producentów. Efekt to idealna jakość podłogi czy drzwi w Twojej nieruchomości. Wszystkie usługi montażowe zamawiane w Ablerze Toruń to oszczędność - koszt towarów objęty jest 8- a nie 23-procentowym podatkiem VAT. 

Usługi stolarskie

Abler Toruń - korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego i wysokiej jakości pił, okleiniarek oraz innych urządzeń - zapewnia szeroki zakres usług. To m.in. cięcie materiałów - płyt meblowych czy blatów kuchennych - na wymiar, nawierty, okleinowanie obrzeży meblowych i inne. Zapewniamy również rozkrój płyt meblowych przez internet poprzez system eRozrys.

Projektowanie wnętrz

W salonie Abler w Toruniu możesz spotkać się z doświadczonymi projektantkami wnętrz, które zaaranżują pomieszczenia w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze w oparciu o materiały z oferty sieci Abler. Wizualizacje i różne warianty pomogą w ustaleniu, jakie połączenie kolorystyki podłógi i drzwi - oraz innych elementów będzie najkorzystniejsze. 

Transport towaru

Dowóz - w atrakcyjnej cenie - produktów bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta. W regionie toruńskim zapewniamy również dostawę produktów o nietypowych rozmiarach - np. blatów kuchennych. 


Bezpłatne projektowanie kuchni 

Szczególną usługą świadczoną przez Abler w Toruniu jest Jazda Próbna Kuchni. To bezpłatne konsultacje przeprowadzane w siedzibie firmy. Wyspecjalizowana projektantka wnętrz zapewnia pełną obsługę w zakresie projektu i wizualizacji kuchni – nowej lub remontowanej. Po konsultacjach, wraz z właścicielami testuje ustawienie i funkcjonalność nowej kuchni w pomieszczeniu, które stanowi odwzorowanie oryginalnego – zarówno pod względem metrażu jak i ulokowania przyłączy. Dzięki mobilnym meblom kuchennym można przetestować ustawienie mebli oraz wygodę ich użytkowania. Konsultacje kończą się przygotowaniem projektu zabudowy oraz wizualizacji nowej kuchni. 

Symulacje ustawień kuchni realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku.

 

Rezerwacja terminów:

Monika Voss - 601 308 851

 


Tak usługi projektowania kuchni i projekt Jazda Próbna Kuchni realizowane przez Abler Toruń postrzegają osoby, które miały okazję przetestować różne warianty ustawień mebli. 


 

 

 zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]