Abler Toruń

Abler w Toruniu to podłogi, drzwi, blaty kuchenne, płyty meblowe, okucia oraz inny asortyment wyposażenia wnętrz. Sklep oraz hurtownia zlokalizowane są przy ul. Grudziądzkiej 177A. Abler Toruń zapewnia sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich produktów. Firma oferuje również szereg usług świadczonych dla klientów: transport towarów, cięcie płyt meblowych i blatów na wymiar oraz projektowanie kuchni i wnętrz..

Adres:
ul. Grudziądzka 177A, 87-100 Toruń;

Godz. otwarcia:
poniedziałek-piątek 8-18, sobota: 8-14

E-mail: torun@abler.pl

Dział detaliczny:

883 842 914 - podłogi
797 302 028 - rozkrój płyt meblowych
 

Dział drzwi:

797 302 026
539 865 892
539 868 305

Dział hurtowy:

797 302 027
661 430 115
519 469 258 - rozkrój płyt meblowych


Przedstawiciele handlowi: 

609 690 525
509 358 736

FB  YT  IG

Podłogi i drzwi - Toruń

Sklep i hurtownia Abler zapewniają kompleksową sprzedaż materiałów do wyposażenia wnętrz. Oferta obejmuje m.in.:

 • podłogi: panele podłogowe, podłogi drewniane, podłogi winylowe LVT
 • akcesoria do podłóg - podkłady
 • listwy wykończeniowe: przypodłogowe, progowe, przyblatowe
 • drzwi: wewnętrzne (pokojowe), zewnętrzne (antywłamaniowe), specjalistyczne, przeciwpożarowe, techniczne
 • drzwi przesuwne
 • okucia meblowe (klamki, uchwyty meblowe, gałki do mebli)
 • materiały wykończeniowe (panele ścienne, sztukateria)
 • wyposażenie kuchni (systemy segregacji odpadków, zlewozmywaki, armatura)
 • urządzenia i środki do konserwacji podłóg (płyny, nabłyszczacze, materiały czyszczące panele).

Szczegółową ofertę przedstawiają pracownicy działu handlowego Ablera Toruń przy ul. Grudziądzkiej 177A.

 

Sprzedaż ratalna w salonach Abler


Wszystkie produkty dostępne w sieci sprzedaży Abler można zakupić w ramach sprzedaży ratalnej. Abler Sp. z o.o. współpracuje w tym zakresie z Santander Consumer Bank SA. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć m.in. na:

 • atrakcyjne warunki finansowania – możliwość ustalenia wysokości rat
 • dogodny okres kredytowania – nawet do 50 miesięcy
 • wygodę – umowa oraz formalności realizowane są na miejscu w sklepach sieci Abler. 

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy działów handlowych salonów Abler. 

Oferta: podłogi, drzwi, okucia meblowe
płyty meblowe toruń

Płyty meblowe i blaty kuchenne

Abler zapewnia kompleksowe zestawienie produktów do tworzenia wysokiej jakości mebli. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich materiałów meblarskich wykorzystywanych przez duże zakłady produkcyjne czy niewielkie podmioty stolarskie oraz majsterkowiczów. To m.in.:

 • płyty meblowe (laminowane, akrylowe, niezapalne, MDF, SWISSCDF, sklejki, wiórowe)
 • blaty kuchenne
 • płyty budowlane - płyty OSB, płyty wiórowe i inne fronty meblowe - fronty drewniane i akrylowe
 • zawiasy, podnośniki, systemy szuflad i inne okucia meblowe
 • obrzeża meblowe.

Sklep i hurtownia Abler Toruń zapewniają również sprzedaż wszystkich specjalistycznych narzędzi montażowych i przeznaczonych do obróbki drewna oraz innych materiałów.

Najlepsi producenci

Abler w Toruniu, jako przedstawiciel wiodących producentów na rynku zapewnia sprzedaż materiałów liderów branży. To m.in.:

 • podłogi: SWISS KRONO, Kaindl, ter Hurne, Barlinek, Dąbex, Chapel Parkett
 • drzwi: Porta, DRE, Invado, POL-SKONE
 • listwy przypodłogowe: SWISS KRONO, Cezar, Salag
 • płyty meblowe i blaty do kuchni: SWISS KRONO
 • okucia meblowe: Blum, Nomet, Gamet
 • elektronarzędzia: Festool, Makita.

Sklep i hurtownia Abler w Toruniu to:

 • wysokie stany magazynowe i szybka realizacja zamówień na większość produktów
 • dostępność towarów "od ręki"
 • próbki i wzorniki produktowe – również z możliwością wypożyczenia dla Klientów
podłogi toruń
Usługi w Toruniu i regionie

Abler w Toruniu zapewnia szeroki zakres usług skierowanych zarówno do klientów detalicznych oraz hurtowych. Obejmują one zarówno same miasto jak i okolice w całym regionie - szczegółowy zakres oraz ceny przedstawia dział handlowy. 

Montaż podłóg i drzwi
Montaże podłóg i drzwi

Układanie podłóg drewnianych czy montaż paneli podłogowych zapewniany jest w Toruniu oraz całym regionie. Usługi montażowe realizowane są przez wyspecjalizowane ekipy mające za sobą certyfikowane szkolenia producentów. Efekt to precyzyjny i idealnie przeprowadzone położenie podłogi lub zamontowanie drzwi zgodnie z założeniami technicznymi i pełną gwarancją. 

Usługi montażowe realizowane przez Abler Toruń to również wyraźne oszczędności dla klientów. Ceny towarów zakupionych pod kątem montażu - podłogi, drzwi, elementów wykończeniowych - objęte są podatkiem VAT na poziomie 8%, a nie 23%. Dodatkowo klienci mogą korzystać z czasowych promocji - np. montażu podłogi za 1 zł/m2

usługi stolarskie toruń
Usługi stolarskie

Abler Toruń - korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego i wysokiej jakości pił, okleiniarek oraz innych urządzeń - zapewnia szeroki zakres usług. To m.in. cięcie materiałów - płyt meblowych czy blatów kuchennych - na wymiar, nawierty, okleinowanie obrzeży meblowych i inne. Usługi stolarskie realizowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i systemu zdalnych zleceń. Rozkrój płyt meblowych przez internet odbywa się poprzez system eRozkrój. Prace wykonywane są m.in. w oparciu o wyjątkowe możliwości piły Schelling - jednej z najlepszych marek w branży stolarskiej.

Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz

Abler Toruń zapewnia kompleksowe usługi projektowe dla klientów detalicznych. W punkcie znajdującym się w salonie wnętrz przy Grudziądzkiej 177A dyżurują profesjonalni projektanci, którzy zajmują się kompletną aranżacją pomieszczeń w domu, mieszkaniu lub biurze. Projekty wykonywane w "Strefie Architekta" opierają się na materiałach dostępnych w sieci Abler. Dzięki kompleksowości oferty oraz wiedzy projektantów można liczyć na pełne połączenie kolorystyki podłóg i drzwi, a także innych elementów wnętrzarskich. 

transport towarów
Transport towaru

Abler Toruń zapewnia usługi transportowe - dowóz towarów zakupionych w oddziale sieci oraz salonie. Transport w atrakcyjnej cenie obejmuje wszystkie produkty: podłogi, drzwi, płyty meblowe, blaty kuchenne i inne materiały. Dowóz odbywa się bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta. Usługi transportowe zakupionych towarów w większości przypadków odbywają się przy wykorzystaniu własnej floty samochodowej sieci Abler; w niektórych przypadkach zapewniane są dzięki wsparciu wyselekcjonowanych firm kurierskich. 

 

jazda próbna kuchni toruń
Bezpłatne projekty kuchni

Szczególną usługą świadczoną przez Abler w Toruniu jest Jazda Próbna Kuchni. To bezpłatne konsultacje przeprowadzane w siedzibie firmy. Wyspecjalizowana projektantka wnętrz zapewnia pełną obsługę w zakresie projektu i wizualizacji kuchni – nowej lub remontowanej. Po konsultacjach, wraz z właścicielami testuje ustawienie i funkcjonalność nowej kuchni w pomieszczeniu, które stanowi odwzorowanie oryginalnego – zarówno pod względem metrażu jak i ulokowania przyłączy. Dzięki mobilnym meblom kuchennym można przetestować ustawienie mebli oraz wygodę ich użytkowania. Konsultacje kończą się przygotowaniem projektu zabudowy oraz wizualizacji nowej kuchni. Symulacje ustawień kuchni realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku.

Showroom Abler Toruń
Showroom na spotkania

Abler w Toruniu zapewnia również doskonałą przestrzeń do spotkań firmowych - np. stolarzy z klientami czy podmiotów planujących prezentację swoich produktów dla specjalistów wyposażenia wnętrz. Umożliwia to showroom - przestrzeń ekspozycyjna ulokowana na pierwszym piętrze salonu sprzedaży. Pomieszczenie prezentuje m.in. zabudowy wykonane przy wykorzystaniu produktów dostępnych w naszej sieci sprzedaży. Pełni rolę nie tylko ekspozycji - powstało również z myślą m.in. o spotkaniach Klientów ze stolarzami korzystającymi z usług sieci Abler. Zapraszamy również architektów i projektantów wnętrz - aby zarezerwować showroom na spotkanie z Klientami wystarczy telefon pod numer 601 308 851. Pomieszczenie na spotkania udostępniamy bezpłatnie.

outlet wyprzedaż podłóg toruń
Outlet podłóg i drzwi

Outlet podłóg zlokalizowany przed głównym salonem sprzedaży sieci Abler to wyjątkowa okazja do zakupu materiałów w szczególnie atrakcyjnych cenach. Serie produktów wycofywanych, końcówki kolekcji, materiały drugiej klasy jakości - tego rodzaju podłogi i drzwi są idealne w sytuacji, gdy kluczowa jest niska cena produktów. To produkty wykorzystywane m.in. na działkach i w domach letniskowych, lokalach na wynajem oraz używane na poddaszach czy innych przestrzeniach nieużytkowych. 

Produkty zapewniane przez outlet Ablera Toruń to zestawienie produktów, których ceny mogą być nawet o ok. 70% niższe od standardowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy działu handlowego Ablera.