Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Drzwi

Drzwi wewnętrzne - m.in. antywłamaniowe - jak i wewnętrzne, pokojowe, techniczne czy gospodarcze - to oferta sieci salonów sprzedaży Abler. Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - tu kupisz drzwi oraz zamówisz je wraz z montażem realizowanym w wybranych województwach. 


drzwi wewnętrzne abler toruń bydgoszcz brodnica kalisz inowrocław słupsk płock gdynia

Ekspozycje w salonach wnętrz Abler to okazja do tego, by zobaczyć wybrane, popularne modele drzwi wewnętrznych i zewnętrznych


Drzwi oferowane przez sklepy i hurtownie Abler to zestawienie wszystkich typów i modeli najbardziej renomowanych producentów. Salony drzwi w 8 miastach Polski zapewniają szybką realizację zamówień, przykładowe ekspozycje oraz wyjątkowo szeroki przegląd aktualnej oferty. W sprzedaży znajdują się również drzwi starsze, wyprzedażowe - w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. 

Zapewniamy sprzedaż drzwi z odbiorem własnym oraz dostawą do klienta - za pośrednictwem firmy kurierskiej. W salonach Abler możesz zakupić wszystkie typy drzwi z montażem. To wysokie oszczędności - drzwi oraz ościeżnice zakupione wraz z usługą montażową objęte są obniżonym podatkiem VAT - 8% zamiast 23%. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy działów handlowych sieci Abler. 


Drzwi sprzedawane są stacjonarnie w 8 miastach Polski oraz z dostawą w całym kraju poprzez sklep internetowy i na podstawie zamówień Klientów uzgadnianych telefonicznie.

 

➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą w całym kraju: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl


➨ Sklepy i hurtownie Abler:

● Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5).


Drzwi wejściowe i wewnętrzne - oferta sieci Abler

drzwi pokojowe toruń bydgoszcz inowrocław brodnica kalisz słupsk gdynia płock

Oferta sieci Abler to najnowsze modele drzwi renomowanych producentów o uznanej opinii na polskim rynku wnętrz


Sklepy i hurtownie Abler oferują wszelkiego rodzaju produkty z najnowszych kolekcji czołowych krajowych firm. Duże możliwości magazynowe oraz ścisła współpraca z najważniejszymi producentami sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szczególnie duży wybór drzwi. Dotyczy to zarówno ich kolorystyki jak i typu oraz zastosowania. Oferta Ablera obejmuje m.in.:

 drzwi wewnętrzne - pokojowe i łazienkowe; malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane

 drzwi zewnętrzne

 drzwi wejściowe - standardowe oraz antywłamaniowe

 specjalistyczne drzwi techniczne - np. dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe oraz o innych właściwościach

 ościeżnice, listwy drzwiowe oraz futryny

 okucia niezbędne do drzwi: klamki, wizjery i pozostałe elementy wyposażenia

Zapewniamy naszym Klientom wyjątkowo szeroki wybór drzwi: poprzez ekspozycje w naszych punktach sprzedaży oraz dzięki doskonałej jakości wzornikom umożliwiającym szybki wybór drzwi pod kątem koloru, typu i konkretnych właściwości. 


Producenci drzwi 

Dostawcami sklepów i hurtowni Abler są czołowi producenci drzwi w Polsce i w Europie:

Drzwi POL-SKONE

POL-SKONE to uznany producent drzwi z ponad 25-letnim doświadczeniem. Wysoka jakość produktów stolarki drzwiowej oraz atrakcyjna gama kolorystyczna sprawiają, że produkty POL-SKONE należą do szczególnie popularnych w sprzedaży sieci Abler. 

Asortyment POL-SKONE oferowany przez sklepy i hurtownie Abler to m.in. drzwi: wewnętrzne (w systemie bez- i przylgowym) z możliwością różnorodnego wykończenia powierzchni (farby akrylowe, okleina, fornir), wejściowe, zewnętrzne (z zabezpieczeniami antywłamaniowymi), techniczne (dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe, basenowe, do pracowni rtg). POL-SKONE to także drzwi przesuwne optycznie powiększające dane pomieszczenie. 

W efekcie, oferta POL-SKONE spełnia oczekiwania osób poszukujących zarówno typowych drzwi do domu, mieszkania czy biura jak i innych typów. 

Jedną z niewątpliwych korzyści, jakie wiążą się z wyborem POL-SKONE jest szybka realizacja zamówień - w tym ekspresowa dostawa wybranych typów drzwi. 

drzwi polskone sklep hurtownia

➨ Oferta POL-SKONE:

• drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, techniczne, przesuwne
• ościeżnice
• korony
• okiennice
• bulaje

➨ Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty Pol-Skone:

☑ Katalog drzwi na rok 2020 

☑ Drzwi i inne nowości 2019 

"Lepsze wnętrza" 2019 

"Szybka realizacja" 2019

☑ Drzwi techniczne 

☑ Stolarka zewnętrzna 

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 


Sprzedaż z usługą montażową obejmuje województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie


Drzwi Porta

Porta to polski producent znany przede wszystkim z bardzo wysokiej jakości drzwi technicznych oraz atrakcyjnej gamy kolorystycznej drzwi do mieszkań czy domów. Należy do podstawowych wyborów klientów sieci Abler. 

Pod względem parametrów i możliwości dostosowania do konkretnych zamówień idealnie odpowiadają nawet oryginalnym projektom. Abler sprzedaje drzwi Porta wszystkich typów. To m.in. wewnętrzne, wejściowe do mieszkania oraz domu, a także drzwi łamane i suwane. Hitem oferty są bardzo popularne białe drzwi Porta. Produktem również docenianym od lat są drzwi metalowe; idealne pomieszczeń gospodarczych, garażu, piwnicy czy kotłowni. Mogą być używane również jako drzwi wejściowe.

Uzupełnieniem oferty są też np. ościeżnice, tuleje wentylacyjne oraz szeroki wybór klamek. 

drzwi porta toruń bydgoszcz inowrocław

 

 

 

 

➨ Oferta Porta:

• drzwi wewnętrzne, • drzwi wejściowe do mieszkania, • drzwi wejściowe do domu, • drzwi łamane i suwane, • drzwi techniczne, • ościeżnice i naświetla, • akcesoria

 

➨ Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty Porta:

☑ Drzwi 2019 (1)

☑ Drzwi 2019 (2) 

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 


Sprzedaż z usługą montażową obejmuje województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie


Drzwi DRE

Drzwi DRE to ogromny wybór i bardzo szczegółowo rozbudowana oferta drzwi. Firma zapewnia szeroki asoryment, który jest wizytówką jej zestawienia.

Oferta to m.in. drzwi ramowe i płytowe. Firma DRE zapewnia drzwi wejściowe. Firma oferuje także produkty dzielone według wykończenia: malowane, połyskowe, szklane.

DRE opracowało systemy przesuwne, a w dystrybucji zapewnia także drzwi techniczne - z uszelkami pęczniejącymi-dymoszczelnymi oraz przeźroczystą szybą ognioodporną. Opcjonalnie możliwe jest dodanie kratek wentylacyjnych i samozamykaczy.

DRE to również duży wybór dodatków do drzwi - m.in. wysokiej jakości klamek. Różnorodność produktów dostępnych w ofercie DRE oraz sieci sprzedaży to duża zaleta tego producenta.

drzwi dre sprzedaż hurtowa i detaliczna

➨ Oferta DRE:

• drzwi: ramowe, płytowe, wejściowe, malowane, połyskowe, techniczne, składane, szklane; dostawki, systemy przesuwne, naświetla, klamki, szyby i ościeżnice

 

➨ Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty DRE:

☑ Drzwi 2019

☑ Drzwi połyskowe i Extreme Matt 

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 


Sprzedaż z usługą montażową obejmuje województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie


Drzwi Invado

Ponad 200 modeli drzwi - oferta znanego od lat Invado to ciekawe zestawienie różnorodnych rozwiązań.

Sklepy i hurtownie Abler w 8 miastach Polski oferują zarówno rozwiązania standardowe z oferty Invado jak i bardziej zaawansowane - m.in. drzwi modułowe i drzwi płaskie, a także łamane, szklane i techniczne. Invado dba o regularne nowości projektowe.

Drzwi z oferty Invado doskonale łączą klasykę i nowoczesność, efektowność i pełną funkcjonalność. Dodatkiem do oferty są szyby, klamki oraz akcesoria - m.in. szklane aplikacje stworzone z myślą o uzupełnieniu własnych dekorów drzwi.

Salony Abler zapewniają zarówno ekspozycje drzwi Invado jak i katalogi produktowe do analizy przez klientów sieci sprzedaży Abler. 

drzwi invado

 

➨ Oferta Invado:

• drzwi wewnętrzne (modułowe, płaskie, szklane, techniczne, łamane), szyby i akcesoria do drzwi, ościeżnice

 

➨ Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty Invado:

☑ Drzwi okleinowane 2019

☑ Drzwi fornirowane 2019

Wizualizacje drzwi Invado

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 


Sprzedaż z usługą montażową obejmuje województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie


Montaż drzwi - 8 zamiast 23% VAT

klamki do drzwi toruń bydgoszcz inowrocław gdynia płock

Abler to również szeroki wybór okuć - m.in. klamek czy rozet do drzwi. Zamawiając drzwi z montażem obniżony podatek VAT obejmuje również akcesoria - np. klamki


Kupując w jednym z oddziałów sieci Abler drzwi wraz z montażem realizowanym przez wyspecjalizowany serwis możesz znacząco obniżyć ceny. Wszystkie drzwi, których montaż zlecony jest w ramach umowy z Ablerem to 8% podatku VAT zamiast standardowej stawki 23%. Oznacza to duże oszczędności - niezależnie od typu drzwi czy ich ilości.

Zalety z zakupów w sklepach Abler to m.in.:

  • sprzedaż drzwi detaliczna i hurtowa
  • szeroki wybór wariantów podstawowych i specjalistycznych
  • możliwość zamówienia drzwi i ich dostawy do klienta
    negocjacje cenowe - decydując się na zamówienie z dostawą firmą kurierską negocjuj swój rabat i upust,

Skontaktuj się z działem handlowym sieci Abler, by poznać szczegółowe informacje lub sprawdź ofertę w jednym z naszych przedstawicielstw. 


➨ Szukasz konkretnego towaru? Zapytaj o jego dostępność – możesz liczyć na szybki kontakt. 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]