Drzwi

Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, pokojowe, antywłamaniowe i techniczne - to tylko część z oferty, jaką zapewniają sklepy i hurtownie z drzwiami Abler. Jako autoryzowany przedstawiciel wiodących marek na rynku zapewniamy drzwi z najnowszych kolekcji producentów, m.in. Porta, DRE, POL-SKONE. Abler zapewnia sprzedaż wszystkich drzwi detalicznie i hurtowo - w określonych lokalizacjach z możliwością dowozu oraz montażu. Drzwi oraz ościeżnice zakupione wraz z usługą montażową objęte są obniżonym podatkiem VAT - 8% zamiast 23%, a oszczędności można przeznaczyć np. na wyposażenie mebli kuchennych w rozwiązania marki ➡️ Blum.  Szczegółowych informacji udzielają pracownicy działów handlowych sieci Abler. 

 

abler toruń drzwi

Oferta drzwi

Sklepy i hurtownie Abler oferują wszelkiego rodzaju produkty z najnowszych kolekcji czołowych krajowych firm. Duże możliwości magazynowe oraz ścisła współpraca z najważniejszymi producentami sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szczególnie duży wybór drzwi. Dotyczy to zarówno ich kolorystyki jak i typu oraz zastosowania. Oferta Ablera obejmuje m.in.:

 • drzwi wewnętrzne - pokojowe i łazienkowe; malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane
 • drzwi zewnętrzne
 • drzwi wejściowe - standardowe oraz antywłamaniowe
 • specjalistyczne drzwi techniczne - np. dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe oraz o innych właściwościach
 • ościeżnice, listwy drzwiowe oraz futryny
 • okucia niezbędne do drzwi: klamki, wizjery i pozostałe elementy wyposażenia

Zapewniamy naszym Klientom wyjątkowo szeroki wybór drzwi: poprzez ekspozycje w naszych punktach sprzedaży oraz dzięki doskonałej jakości wzornikom umożliwiającym szybki wybór drzwi pod kątem koloru, typu i konkretnych właściwości. 


Producenci drzwi 

Dostawcami sklepów i hurtowni Abler są czołowi producenci drzwi w Polsce i w Europie. Abler, jako autoryzowany przedstawiciel największych marek w Polsce i wiodących w Europie zapewnia szeroką ofertę handlową zarówno na skrzydła drzwiowe wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wśród firm zapewniających drzwi są podmioty wyspecjalizowane również w zakresie drzwi technicznych czy antywłamaniowych. Zestawienie producentów drzwi obejmuje kilka wiodących marek. 


Drzwi POL-SKONE

salon drzwi

POL-SKONE to uznany producent drzwi z ponad 25-letnim doświadczeniem. Wysoka jakość produktów stolarki drzwiowej oraz atrakcyjna gama kolorystyczna sprawiają, że produkty POL-SKONE należą do szczególnie popularnych w sprzedaży sieci Abler. Asortyment POL-SKONE oferowany przez sklepy i hurtownie Abler to m.in. drzwi: wewnętrzne (w systemie bez- i przylgowym) z możliwością różnorodnego wykończenia powierzchni (farby akrylowe, okleina, fornir), wejściowe, zewnętrzne (z zabezpieczeniami antywłamaniowymi), techniczne (dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe, basenowe, do pracowni rtg). POL-SKONE to także drzwi przesuwne optycznie powiększające dane pomieszczenie. W efekcie, oferta POL-SKONE spełnia oczekiwania osób poszukujących zarówno typowych drzwi do domu, mieszkania czy biura jak i innych typów. Jedną z niewątpliwych korzyści, jakie wiążą się z wyborem POL-SKONE jest szybka realizacja zamówień - w tym ekspresowa dostawa wybranych typów drzwi. 

Oferta POL-SKONE:

 • drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, techniczne, przesuwne
 • ościeżnice
 • korony
 • okiennice
 • bulaje

Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty Pol-Skone:


Drzwi Porta

Porta to polski producent znany przede wszystkim z bardzo wysokiej jakości drzwi technicznych oraz atrakcyjnej gamy kolorystycznej drzwi do mieszkań czy domów. Należy do podstawowych wyborów klientów sieci Abler. Pod względem parametrów i możliwości dostosowania do konkretnych zamówień idealnie odpowiadają nawet oryginalnym projektom. Abler sprzedaje drzwi Porta wszystkich typów. To m.in. wewnętrzne, wejściowe do mieszkania oraz domu, a także drzwi łamane i suwane. Hitem oferty są bardzo popularne białe drzwi Porta. Produktem również docenianym od lat są drzwi metalowe; idealne pomieszczeń gospodarczych, garażu, piwnicy czy kotłowni. Mogą być używane również jako drzwi wejściowe. Uzupełnieniem oferty są też np. ościeżnice, tuleje wentylacyjne oraz szeroki wybór klamek. 

Oferta Porta:

 • drzwi wewnętrzne
 • drzwi wejściowe do mieszkania
 • drzwi wejściowe do domu
 • drzwi łamane i suwane
 • drzwi techniczne
 • ościeżnice i naświetla
 • akcesoria

Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty Porta:


Drzwi DRE

Drzwi DRE to ogromny wybór i bardzo szczegółowo rozbudowana oferta drzwi. Firma zapewnia szeroki asoryment, który jest wizytówką jej zestawienia. Oferta to m.in. drzwi ramowe i płytowe. Firma DRE zapewnia drzwi wejściowe. Firma oferuje także produkty dzielone według wykończenia: malowane, połyskowe, szklane. DRE opracowało systemy przesuwne, a w dystrybucji zapewnia także drzwi techniczne - z uszelkami pęczniejącymi-dymoszczelnymi oraz przeźroczystą szybą ognioodporną. Opcjonalnie możliwe jest dodanie kratek wentylacyjnych i samozamykaczy. DRE to również duży wybór dodatków do drzwi - m.in. wysokiej jakości klamek. Różnorodność produktów dostępnych w ofercie DRE oraz sieci sprzedaży to duża zaleta tego producenta.

Oferta DRE:

• drzwi: ramowe, płytowe, wejściowe, malowane, połyskowe, techniczne, składane, szklane; dostawki, systemy przesuwne, naświetla, klamki, szyby i ościeżnice

Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty DRE:


Drzwi Invado

Ponad 200 modeli drzwi - oferta znanego od lat Invado to ciekawe zestawienie różnorodnych rozwiązań. Sklepy i hurtownie Abler w 8 miastach Polski oferują zarówno rozwiązania standardowe z oferty Invado jak i bardziej zaawansowane - m.in. drzwi modułowe i drzwi płaskie, a także łamane, szklane i techniczne. Invado dba o regularne nowości projektowe. Drzwi z oferty Invado doskonale łączą klasykę i nowoczesność, efektowność i pełną funkcjonalność. Dodatkiem do oferty są szyby, klamki oraz akcesoria - m.in. szklane aplikacje stworzone z myślą o uzupełnieniu własnych dekorów drzwi. Salony Abler zapewniają zarówno ekspozycje drzwi Invado jak i katalogi produktowe do analizy przez klientów sieci sprzedaży Abler. 

Oferta Invado:

• drzwi wewnętrzne (modułowe, płaskie, szklane, techniczne, łamane), szyby i akcesoria do drzwi, ościeżnice

Pobierz katalog i zamów drzwi i inne produkty Invado:


Montaż drzwi

klamki do drzwi toruń bydgoszcz inowrocław gdynia płock

Kupując w jednym z oddziałów sieci Abler drzwi wraz z montażem realizowanym przez wyspecjalizowany serwis możesz znacząco obniżyć ceny. Wszystkie drzwi, których montaż zlecony jest w ramach umowy z Ablerem to 8% podatku VAT zamiast standardowej stawki 23%. Oznacza to duże oszczędności - niezależnie od typu drzwi czy ich ilości.

Zalety z zakupów w sklepach Abler to m.in.:

 • sprzedaż drzwi detaliczna i hurtowa,
 • szeroki wybór wariantów podstawowych i specjalistycznych,
 • możliwość zamówienia drzwi i ich dostawy do klienta,
 • negocjacje cenowe - decydując się na zamówienie z dostawą firmą kurierską negocjuj swój rabat i upust.

Skontaktuj się z działem handlowym sieci Abler, by poznać szczegółowe informacje lub sprawdź ofertę w jednym z naszych przedstawicielstw:
- Toruń, ul. Grudziądzka 177 A,
- Bydgoszcz, ul. Łęczycka 8,
- Inowrocław, ul. Budowlana 3,
- Brodnica, ul. Gajdy 4,
- Gdynia, ul. Wendy 7/9,
- Słupsk, ul. Poznańska 10,
- Kalisz, ul. Złota 34/38,
- Płock, ul. Kostrogaj 5.

 

Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą w całym kraju: 

tel. 509 358 761  
e-mail: sklep@abler.pl

 
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]