Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Abler Bydgoszcz

Wszystkie produkty dostępne w sieci Abler - detalicznie i hurtowo - możesz zamówić z dostawą kurierską do domu, biura czy plac budowy - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. 


Dostawa towarów takich jak panele podłogowe i akcesoria (listwy, podkłady), okucia meblowe, materiały wykończeniowe możliwa jest niezależnie od lokalizacji. Transport produktów wielkogabarytowych - płyt OSB, płyt meblowych w całości, drewna - realizowany jest własnymi środkami sieci Abler i w promieniu do 100 km od najbliższego przedstawicielstwa.
Skontaktuj się z działem handlowym, by poznać możliwości zamówienia towaru bezpośrednio pod Twój adres.


Podłogi - zarówno panele jak i drewniane - oraz drzwi, blaty kuchenne, płyty meblowe, płyty OSB, klamki i okucia m.in. Blum to szeroka oferta zapewniana przez salon wnętrz Abler w Bydgoszczy. Sklep i hurtownia zapewniają sprzedaż oraz różnorodne usługi. Zakres obejmuje m.in. montaż drzwi i podłóg - w Bydgoszczy oraz jej regionie, a także transport produktów do odbiorcy czy usługi dla stolarzy. 


abler bydgoszcz panele podłogi drzwi osb płyty meblowe kuchnie

W salonie Abler przy ul. Łęczyckiej Klienci mogą liczyć m.in. na kącik zabaw dla dzieci - sprzyja to np. analizie oferty paneli podłogowych


Sklep i hurtownia Abler w Bydgoszczy znajduje się przy ul. Łęczyckiej 8 – to bardzo dogodna lokalizacja dla Klientów zmotoryzowanych. Znajduje się przy ul. Kamiennej i Fordońskiej. Abler w Bydgoszczy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Do dyspozycji Klientów jest duży parking przystosowany również do samochodów dostawczych. Klienci detaliczny planujący zakupy w bydgoskim oddziale Ablera mogą skorzystać m.in. z kącika wypoczynkowego, który został wyposażony również w materiały dla dzieci. 


Abler Bydgoszcz

ul. Łęczycka 8

85-957 Bydgoszcz

godziny otwarcia:

8-17 (poniedziałek-piątek)

8-14 (sobota)

dział sprzedaży:

661 430 167 (dz. detaliczny)
797 302 012 (dz. hurtowy)

zamówienia z dostawą:

509 358 761

e-mail: sklep@abler.plPanele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi i okucia w Bydgoszczy 

Sklep i hurtownia Abler w Bydgoszczy zapewnia kompleksową ofertę obejmującą produkty do wnętrz oraz materiały budowlane i drewniane. Asortyment to m.in.:

• panele podłogowe, panele winylowe LVT, podłogi drewniane

• akcesoria do podłóg (listwy wykończeniowe, podkłady podłogowe)

• drzwi: wewnętrzne – pokojowe, zewnętrze (w tym antywłamaniowe), specjalistyczne, przeciwpożarowe

 blaty kuchenne

• płyty meblowe (laminowane, akrylowe, niezapalne, MDF, SWISSCDF, sklejki, wiórowe)

• płyty budowlane - OSB

• fronty meblowe

• zawiasy, podnośniki, systemy szuflad 

• klamki, uchwyty meblowe, gałki do mebli oraz inne akcesoria do mebli

• obrzeża meblowe

• materiały wykończeniowe (panele ścienne, sztukateria)

• wyposażenie wnętrz kuchennych (systemy segregacji odpadków, zlewozmywaki i armatura)

• urządzenia i środki do czyszczenia oraz konserwacji podłóg

• narzędzia i elektronarzędzia budowlane

Swiss Krono, Blum, Porta i inne wiodące marki na rynku 

podłogi drewniane barlinek abler bydgoszcz

Ekspozycja podłóg w Ablerze Bydgoszcz to szerokie zestawienie zarówno paneli podłogowych jak i produktów drewnianych - m.in. z oferty Barlinek


Abler w Bydgoszczy jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem czołowych marek na rynku. To m.in. Swiss Krono, Blum, Kaindl, ter Hurne, DRE, Porta, Invado, Laguna, Cezar, Salag, Festool.

Sklep i hurtownie Abler w Bydgoszczy charakteryzują m.in.:

 wysokie stany magazynowe – m.in. kilkaset dekorów podłóg laminowanych oraz drewnianych

 dostępność większości towarów "od ręki"; w pozostałych przypadkach szybka realizacja zamówień

 próbki i wzorniki produktowe – również z możliwością wypożyczenia dla Klientów

Produkty w Bydgoszczy oferowane są "od ręki" jak i - w przypadku niektórych towarów - na zamówienie Klienta. Do dyspozycji są m.in. katalogi produktowe umożliwiające swobodną analizę materiałów oferowanych po przedpłacie. 

Zamówienia z dostawą do Klienta

abler bydgoszcz klamki do drzwi

Wybierając sklep Abler możesz liczyć na duży wybór klamek oraz innych okuć do wnętrz - to m.in. produkty Gamet, Nomet czy Blum


Oferta sklepu Abler w dużej mierze dostępna jest również w internecie. Zakupy on-line realizowane poprzez sklep internetowy Abler to to atrakcyjny cennik, szeroki przegląd multimediów związanych z produktami, dogodne formy płatności (za pobraniem czy na podstawie faktury proforma i przedpłatą na rachunek spółki) oraz możliwość odbioru osobistego w salonie Abler w Bydgoszczy. 


Zamówienia z dostawą do Klienta: 

  • 509 358 761
  • sklep@abler.pl

Bydgoszcz i region - montaż drzwi i podłóg

abler bydgoszcz drzwi sprzedaż montaż

Duża ekspozycja drzwi wewnętrznych i zewnętrznych pozwala na wybór idealnych skrzydeł do domu lub mieszkania - drzwi można zamówić wraz z usługą montażową, co obniża podatek VAT z 23 do 8 proc. 


Klienci sieci Abler mogą liczyć na pełen zakres kompleksowych usług realizowanych poprzez bydgoski sklep i hurtownię.

To m.in.:

 transport towaru do Klienta; również materiały o nietypowych rozmiarach i w regionie wokół Bydgoszczy

 montaż podłóg i drzwi w Bydgoszczy; usługa obejmuje wszystkie typy podłóg (drewno, panele, LVT - wraz z podkładami i listwami) oraz drzwi (wewnętrzne, zewnętrzne, gospodarcze) 

 usługi dla stolarzy – detaliczne i hurtowe (m.in. cięcia materiałów, docięcia, nawierty, okleinowanie obrzeży)

 rozkrój płyt meblowych według określonych formatów – również przez internet w ramach oprogramowania eRozrys

okleinowanie płyt realizowane w oparciu o nowoczesne urządzenia Tornado+

 

Nowoczesny park maszyn sprawia, że zapewniamy szybką realizację zamówień.

 


Bezpłatne projektowanie Twojej kuchni

Klienci z Bydgoszczy - ze względu na blikość obu miast - mogą skorzystać z bezpłatnej usługi świadczonej w oddziale Ablera w Toruniu. To Jazda Próbna Kuchni - całkowicie bezpłatne konsultacje przeprowadzane w siedzibie firmy. Wyspecjalizowana projektantka wnętrz zapewnia w Toruniu pełną obsługę w zakresie projektu i wizualizacji kuchni – nowej lub remontowanej. Po konsultacjach, wraz z właścicielami testuje ustawienie i funkcjonalność nowej kuchni w pomieszczeniu, które stanowi odwzorowanie oryginalnego – zarówno pod względem metrażu jak i ulokowania przyłączy. Dzięki mobilnym meblom kuchennym można przetestować ustawienie mebli oraz wygodę ich użytkowania. Konsultacje kończą się przygotowaniem projektu zabudowy oraz wizualizacji nowej kuchni. Jazda Próbna w Toruniu jest usługą, którą Abler świadczy gratis.

 

Zapisy na bezpłatne projektowanie kuchni przyjmowane są pod nr tel. 601 308 851. 


 zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]