Podłogi drewniane

Podłogi drewniane oferowane przez Abler to deski podłogowe wiodących producentów z Polski oraz firm zagranicznych. Kompleksowa oferta sprawia, że klienci sieci Abler mają możliwość szczególnie wnikliwej analizy tego, jakie podłogi z drewna optymalnie odpowiadają ich potrzebom. Wszystkie drewniane deski podłogowe objęte są sprzedażą detaliczną i hurtową. Podłogi drewniane to kilkaset wzorów oferowanych przez Abler w 8 oddziałach spółki oraz sprzedaży wysyłkowej. Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Słupsk, Kalisz, Płock i Gdynia - tu zakupisz podłogi z drewna. Zapewniamy sprzedaż detaliczną i hurtową - zarówno samych produktów jak i wraz z kompleksową usługą montażową. Ofertę sieci Abler cechuje różnorodność: jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek na rynku prezentujemy podłogi drewniane zarówno polskich jak i zachodnioeuropejskich producentów. 


 

 

Podłogi z drewna - zróżnicowana oferta i atrakcyjny cennik 

podłoga drewniana barlinek dąb biscotti

W ofercie sieci sprzedaży Abler znajdziesz m.in. efektowne podłogi drewniane Barlinek. Na zdjęciu urzekający naturalnością dekor Dąb Biscotti Grande z oferty tego renomowanego producenta. 


Ofertę parkietów i wysokiej jakości desek podłogowych i innych akcesoriów w Ablerze cechują atrakcyjne ceny, wyjątkowo szeroki wybór oraz usługi montażowe. Rozbudowane zestawienie podłóg drewnianych producentów polskich i zagranicznych powoduje, że salony Abler zapewniają doskonałe warunki porównania dla osób planujących remont, modernizację lub wyposażenie wnętrz - domu, mieszkania czy biur. 

Tak szerokie zestawienie sprawia, że zapewniamy wyjątkowy wybór podłóg drewnianych – o zróżnicowanej specyfice i parametrach. Podłogi z drewna w sieci Abler to również atrakcyjne ceny oraz pełen zestaw akcesoriów. Nasze sklepy i hurtownie zapewniają sprzedaż klasycznych podłóg drewnianych, desek podłogowych, parkietów, a także listew utrzymanych w kolorystyce czy specjalistycznych klejów i środków do konserwacji drewna. Oferujemy również – w wybranych lokalizacjach – usługi montażowe.

Firma – z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku wnętrz – jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących marek i producentów w Polsce. Wybierając podłogi drewniane z rozbudowanej oferty naszych sklepów i hurtownii możesz liczyć na atrakcyjny cennik, możliwość transportu lub montażu, najnowszą ofertę oraz szybki termin realizacji zamówień na wszystkie rodzaje podłóg z drewna.


Parkiety i podłogi drewniane sprzedawane są stacjonarnie w 8 miastach Polski oraz z dostawą w całym kraju poprzez sklep internetowy i na podstawie zamówień Klientów uzgadnianych telefonicznie.

 

➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą w całym kraju: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl


➨ Sklepy i hurtownie Abler:

 Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),

 Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

 Inowrocław (ul. Budowlana 3),

 Brodnica (ul. Gajdy 4),

 Gdynia (ul. Wendy 7/9),

 Słupsk (ul. Poznańska 10),

 Kalisz (ul. Złota 34/38),

 Płock (ul. Kostrogaj 5).


Parkiety i podłogi drewniane dostępne w sieci Abler

parkiet dębowy podłoga drewniana ter hurne

W salonach Abler zamówisz zarówno typowe podłogi drewniane - na zdjęciu parkiet dębowy z oferty ter Hürne - jak i bardziej nietypowe wzory np. z oferty Dąbex


Salony sprzedaży i hurtownie Abler oferują parkiety, podłogi drewniane i deski podłogowe najlepszych producentów z Polski i Europy. Zróżnicowana oferta i sięgnięcie również po wzory niestandardowe i odchodzące nieco od typowego wzornictwa sprawia, że Abler zapewnia szczególnie szeroki asortyment. Podłogi drewniane w salonach sprzedaży zobaczyć możesz na ekspozycjach; zapewniamy również wszystkie katalogi produktowe niezbędne do wyboru dobrej, sprawdzonej podłogi z drewna. 


Podłogi drewniane ter Hürne

Niemiecki producent to marka znana od ponad półwiecza i powszechnie doceniana w Europie Zachodniej ze względu na doskonałej jakości podłogi klasy premium. Technologia wytwarzania desek i parkietów pod marką ter Hürne tkwi w dopracowaniu najmniejszych detali. To często produkty wytwarzane nie maszynowo, ale podczas specjalistycznej ręcznej obróbki pozwalającej wydobyć z podłogi drewnianej jeszcze większy efekt. Widać w tych produktach urozmaicone ślady sęków, drewno twardzielowe, wyraziste rysy podkreślające grę świateł czy drewno bielaste. Takie są np. cechy charakterystyczne podłóg z kolekcji Unique. 

To ręcznie strugane podłogi, w których lekko zaokrąglony nóż heblarki przesuwany był po produkcie minimalnym ruchem falistym. W efekcie ter Hürne uzyskało idealną powierzchnię o naturalnym charakterze i wyjątkowo przyjemną w dotyku.

 

ter hurne podlogi drewniane
Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem
Sprzedaż z dostawą po przedpłacie: 509 358 761
Kontakt e-mail: sklep@abler.pl
 

 


Podłogi drewniane Barlinek

Barlinek to marka od lat doceniana ze względu na jakość i efektowny wygląd każdej podłogi drewnianej. Oferta obejmuje m.in. deski podłogowe (tzw. deska barlinecka), parkiety z litego drewna czy inne materiały oparte całkowicie na naturalnych materiałach pozyskiwanych bezpośrednio przez spółkę Barlinek. Deski barlineckie to kilkadziesiąt wzorów podłogi, do której dobrać można wykończenia – np. listwy przypodłogowe. Produkty oferowane są w kilku wersjach: od olejowania utwardzonego przez lakierowanie – matowe, półmatowe czy na wysoki połysk. 

Barlinek zapewnia też podłogi o różnej klasyfikacji drewna w zależności od ilości sęków. Wśród materiałów stosowanych przy desce barlineckiej są popularne dekory takie jak ● dąb ● jesion ● buk ● sapella ● jatoba ● merbau.

barlinek podłogi drewniane 
Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem
Sprzedaż z dostawą po przedpłacie: 509 358 761
Kontakt e-mail: sklep@abler.pl
 

 


Podłogi drewniane Dąbex

Dąbex to renomowana polska wytwórnia parkietów z ponad półwieczną historią. Podłogi drewniane z oferty tego producenta to m.in. parkiety dwuwarstwowe, deski dwuwarstwowe, parkiety i deski lite, mozaiki czy tzw. jodła francuska.

Produkty Dąbex cechuje wszechstronność i uniwersalność. Podłogi drewniane sprawdzają się nie tylko w standardowych warunkach, ale również we wnętrzach, gdzie zastosowane jest ogrzewanie podłogowe.

Każda oferowana w sieci Abler kolekcja Dąbex daje możliwość ułożenia dowolnego wzoru tworzącego spójną całość. Uwagę zwraca różnorodność kolorystyczna poszczególnych wariantów podłóg drewnianych. 

parkiety dąbex
Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem
Sprzedaż z dostawą po przedpłacie: 509 358 761
Kontakt e-mail: sklep@abler.pl

 


Podłogi drewniane Avance Floors

Avance Floors to linia podłóg opracowana przez Chapel Parkiet. Uwagę zwraca szeroki wybór podłóg dębowych, które należą do produktów klasy premium.

Parkiety Avance Floors tworzone są w oparciu o najwyższej jakości drewno, które wykańczane jest ręcznie. Składają się z kilku warstw litego drewna tworząc deski o grubości 15 lub 20 mm i dostosowane do systemów ogrzewania podłogowego. Możliwe jest również zamówienie podłogi wykonanej z litego drewna dębowego – nie składającego się z warstw, a bezpośrednio z całego materiału. Ten nie może być jednak używany przy ogrzewaniu podłogowym. Podłogi Avanve Floors oferowane są stacjonarnie wyłącznie w salonach Abler w Toruniu i Inowrocławiu.

podłogi drewniane avance floors chapel parkiet
Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem
Sprzedaż z dostawą po przedpłacie: 509 358 761
Kontakt e-mail: sklep@abler.pl

 


Sprzedaż podłóg z drewna oraz montaż

Abler zapewnia sprzedaż wszystkich typów podłóg drewnianych detalicznie oraz hurtowo. Zakupić można je stacjonarnie – poprzez sklepy i salony Abler w 8 miastach Polski – lub w ramach sprzedaży wysyłkowej w atrakcyjnej cenie dostawy.

W określonych lokalizacjach w centralnej i północnej Polsce zapewniamy również montaż i układanie podłóg drewnianych – szczegółowych informacji udziela dział handlowy sieci Abler. Zakup podłogi drewnianej wraz z usługą montażu oznacza korzyści dla klienta – 8% zamiast 23% podatku VAT na wszystkie zakupione produkty.


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]