Blog

Drewno i włókna drzewne mają naturalną skłonność do pęcznienia, w sytuacji kiedy przez dłuższy czas są narażone na działanie wilgoci. Dlatego też podłogi z tworzyw drzewnych i drewna– na przykład ze zrównoważonego materiału, jakim jest HDF – zasadniczo nie nadają się do pomieszczeń, w których używana jest woda. W tych pomieszczeniach podłogi najczęściej są wykonane z kamienia lub winylu.

 

 

Systemy prowadnic Blum to jakość ze stali dla Państwa pomysłów z drewna. Oferta prowadnic zaspokoi potrzeby zarówno montażystów, dzięki możliwości szybkiej instalacji, jak i użytkowników, którzy docenią ich szereg zalet.

Konfigurator produktów pozwala na wybranie odpowiednie okucia do projektu – zupełnie bez potrzeby instalacji oprogramowania lub aktualizacji, na komputerze, tablecie lub smartfonie. Dzięki niemu łatwo można wyszukać listy artykułów, dane CAD i informacje planowania do Państwa konfiguracji. Ponadto możesz zarządzać projektami w zakładce „Moje projekty” oraz opracowywać własne szablony, korzystając z opcji „Moja biblioteka“, które pozwolą szybciej zrealizować projekt.

Teraz zaplanuj łatwiej całe korpusy online - bezpłatnie i bez potrzeby instalacji oprogramowania oraz aktualizacji. Kilka kliknięć pozwala skonfigurować, sprawdzone pod względem kolizji, okucia Blum.

Kuchnie na wymiar zagościły już na dobre w naszych domach. Niezaprzeczalną zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość zagospodarowania przestrzeni dokładnie według naszych upodobań i przyzwyczajeń.

 

Wodoodporne panele Swiss Krono z serii Aqua Zero 24h z pewnością pomogą w takiej sytuacji. Szereg zastosowanych rozwiązań zadba o Twój spokój.

Nowe koncepcje, nowatorskie rozwiązania, nowe materiały do wykończenia wnętrz, to wszystko na konferencji interzum

Planujesz remont kuchni. Wiesz już, jak powinna wyglądać Twoja wymarzona aranżacja, śledzisz grupy remontowe, masz już pewnie wybrany styl kuchni, kolor mebli, płytki na ścianę i podłogę. Ale jaki dobrać blat? Podpowiadamy, który blat będzie najlepiej pasował do Twojej kuchni.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]