Aktualności

 

W kuchni często z racji mnogości surowców, półproduktów, przypraw, talerzy i garnków, umieszczenie ich w zorganizowany sposób może być kłopotliwe.  Przemyślane rozmieszczenie akcesoriów kuchennych pozwala na łatwy i szybki do nich dostęp, a przyrządzanie posiłków w takiej kuchni staje się przyjemnością. Uporządkowanie kuchni i optymalne wykorzystanie miejsca może stanowić jednak nie lada wyzwanie.

eRozkrój to nowoczesne rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb stolarzy. Zapewnia cięcie płyt meblowych, analizę cen, złożenie zamówień online oraz wszelkie inne zamówienia usługi przez internet. W Ablerze eRozkrój zastępuje dotychczasowy system - eRozrys. 

Podłogi laminowane i drewniane, a także - w przyszłości - inne produkty: listwy przypodłogowe czy drzwi będą stanowić ofertę, którą zapewnia outlet Abler przy Grudziądzkiej 177A. 

Nie „twarzą w twarz”, a wirtualnie i przez internet – tak będzie wyglądać nowa seria spotkań „Blum w trasie”. Nie zmienia się jedno: uczestnictwo w spotkaniu ze specjalistami Blum to możliwość otrzymania wyjątkowego prezentu. Jest nim katalog prezentujący wszystkie okucia Blum obowiązujące na najnowszy rok.

Nowe podłogi Swiss Krono - nowości z kolekcji Aurum oraz Platinium - są tematem kampanii reklamowej producenta, którą zwieńczy m.in. wyjątkowa atrakcja dla klientów. To loteria paragonowa z atrakcyjnymi nagrodami. 

Tradycja w branży meblowej, jaką stał się cykl „Blum w trasie”, w roku 2020 zmienia nieco formułę. Ze względu na pandemię koronawirusa oraz ograniczenia sanitarne, przyjmuje standard online. Nie zmienia się jedno: Blum, dla zainteresowanych ofertą okuć meblowych ma wyjątkowy prezent. To najnowszy katalog – prawdziwa skarbnica wiedzy dotycząca materiałów meblarskich.

Oferta Nomet to szeroki wybór okuć i akcesoriów – we wtorek (29.09) przekonać o tym mogą się klienci sieci Abler w Płocku.

Serwis Wybierzpodloge opracowany przez Swiss Krono to nowe narzędzie online, które rozwiąże dylematy osób zastanawiających się, jakie panele podłogowe będą najlepsze w ich przypadku.

Drodzy Klienci, wszyscy uważnie obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój sytuacji spowodowany pandemią koronawirusa. Informujemy, że wszystkie oddziały sieci Abler - zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa - działają bez zmian i w standardowym trybie pracy.

Nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw - została wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]