Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Serwis Wybierzpodloge opracowany przez Swiss Krono to nowe narzędzie online, które rozwiąże dylematy osób zastanawiających się, jakie panele podłogowe będą najlepsze w ich przypadku.

Drodzy Klienci, wszyscy uważnie obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój sytuacji spowodowany pandemią koronawirusa. Informujemy, że wszystkie oddziały sieci Abler - zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa - działają bez zmian i w standardowym trybie pracy.

Nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw - została wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu.

Showroom - zrealizowany ze współpracy z Blum Polska - to nowość w Ablerze Toruń. Pomieszczenie pozwala na ekspozycję produktów i jest miejscem spotkań klientów m.in. ze stolarzami związanymi z marką Abler. 

Prezentacja nowych produktów dostępnych już jesienią 2019 r., doradztwo, wskazówki - takie będą dni otwarte z marką Blum m.in. w salonach sieci Abler.

Prezentacje produktowe, klimat Art Deco i lat 20, efektowna replika Rolls Royce'a i wielu gości, Klientów, przedstawicieli firm związanych z Ablerem - tak wyglądało 25-lecie firmy Swiss Krono organizowane w Toruniu oraz w Gdyni. 

Swiss Krono, jedna z najbardziej znanych marek rynku wnętrz w Polsce – i nie tylko – w 2019 r. obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji na wrzesień zaplanowano dwie wyjątkowe imprezy dla klientów sieci Abler. Pierwsza - organizowana w Toruniu - już za nami. Nasza firma jest od lat autoryzowanym dystrybutorem produktów Swiss Krono.

 

Pokazy możliwości marki Festool, analizy produktowe, doradztwo specjalistów - to tylko część z atrakcji, jakie na stolarzy i przedstawicieli zakładów produkcyjnych oraz innych zainteresowanych czekają w maju 2019 r. w salonach Abler.

Usługi okleinowania w Ablerze będą realizowane jeszcze szybciej. Toruń i Bydgoszcz – tu realizacje dla naszych Klientów wykonywane są od wiosny 2019 r. w oparciu o potencjał i możliwości wyjątkowej jakości okleiniarek Tornado+.

Produkty oferowane przez Abler – ale również pokazy usługi m.in. Jazdy Próbnej Kuchni – jesienią można zobaczyć podczas branżowych imprez dla rynku mieszkaniowego i wnętrz.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]