Aktualności

Jesteśmy dumni!
Znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2022”. Ranking przeprowadzany jest wśród polskich firm prywatnych na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość ich majątku. Potrafimy skutecznie budować jakość i wartość marki, a tym samym rozwijać własny i partnerski biznes. Czujemy się inspiracją dla innych i pełni optymizmu sięgamy w przyszłość.

 

18 stycznia, w godzinach 9.00-15.00, w salonie Abler w Słupsku zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy Festool. To czas na testy elektronarzędzi do obróbki drewna, które ułatwią i przyspieszą prace stolarskie.

 

 

Jak szybko usuniesz pozostałości kleju do płytek i parkietów przy pomocy szlifierki z osprzętem diamentowym ? Ile elementów mocujących wkręcisz przy pomocy akumulatorowej zakrętarki udarowej w przeciągu 5 minut? 

Prezentacje i nowości produktowe - tak wyglądało spotkanie branżowe, 18 września w toruńskim Ablerze, dedykowane projektantom wnętrz.

Już 18 września, w sobotę zapraszamy projektantów wnętrz na spotkanie branżowe w Toruniu! To okazja na poznanie oferty produktowej takich marek jak: Blum, Forner, Laguna, Gustavson, Nomet i POL-SKONE. Tematyka spotkania: płyty, blaty, drzwi, uchwyty, systemy przesuwne i okucia. Przykładowo, firma Blum przedstawi nowe zaślepki do podnośnikow Aventos, ukryty w korpusie szafki system unoszenia frontów Aventos HK-i i rodzinę szuflad Merivobox. Spotkanie twarzą w twarz z producentami w jednym czasie i miejscu, to szansa na wzbogacenie przyszłych projektów o elementy z nowymi funkcjonalnościami i charakterystycznym unikatowym designie.

Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Słupsk, Płock, Gdynia, Kalisz – w tych wszystkich ośmiu oddziałach sieci Abler we wrześniu odbędą się Dni Otwarte dla klientów branżowych. To już tradycyjny cykl, w którym – jednego dnia – można poznać pełną ofertę Ablera dla stolarzy, spotkać się z przedstawicielami wiodących producentów na rynku i dowiedzieć się, jakie nowości szykują poszczególne firmy.

 

Zobacz zdjęcia z dni otwartych, które się już odbyły, poniżej.

Dołącz do akcji wsparcia dla ciężko chorej Matildy z Silna pod Toruniem. Na nowych właścicieli czekają trzy vouchery do wykorzystania w sklepie sportowym SportClub. W akcję zaangażowali się laureaci turnieju tenisowego - wśród nich prezes zarządu Abler Sp. z o.o., Piotr Nowacki. 

Kupując w Ablerze panele podłogowe, podłogi drewniane i drzwi z usługą montażu możesz obniżyć koszt zakupu o 15%.

Wybór podłogi jest dziś nie lada wyzwaniem. Możemy wybierać spośród podłóg z klasycznego drewna, po produkty drewnopodobne, czy marmury. Decyzja co do wyboru powinna zostać podjęta z uwzględnieniem stylu panującego w całym mieszkaniu. Jeśli priorytetem jest unikalność, warto jest rozważyć podłogi drewniane.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]