Aktualności

eRozkrój to nowoczesne rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb stolarzy. Zapewnia cięcie płyt meblowych, analizę cen, złożenie zamówień online oraz wszelkie inne zamówienia usługi przez internet. W Ablerze eRozkrój zastępuje dotychczasowy system - eRozrys. 

Podłogi laminowane i drewniane, a także - w przyszłości - inne produkty: listwy przypodłogowe czy drzwi będą stanowić ofertę, którą zapewnia outlet Abler przy Grudziądzkiej 177A. 

Nie „twarzą w twarz”, a wirtualnie i przez internet – tak będzie wyglądać nowa seria spotkań „Blum w trasie”. Nie zmienia się jedno: uczestnictwo w spotkaniu ze specjalistami Blum to możliwość otrzymania wyjątkowego prezentu. Jest nim katalog prezentujący wszystkie okucia Blum obowiązujące na najnowszy rok.

Nowe podłogi Swiss Krono - nowości z kolekcji Aurum oraz Platinium - są tematem kampanii reklamowej producenta, którą zwieńczy m.in. wyjątkowa atrakcja dla klientów. To loteria paragonowa z atrakcyjnymi nagrodami. 

Tradycja w branży meblowej, jaką stał się cykl „Blum w trasie”, w roku 2020 zmienia nieco formułę. Ze względu na pandemię koronawirusa oraz ograniczenia sanitarne, przyjmuje standard online. Nie zmienia się jedno: Blum, dla zainteresowanych ofertą okuć meblowych ma wyjątkowy prezent. To najnowszy katalog – prawdziwa skarbnica wiedzy dotycząca materiałów meblarskich.

Oferta Nomet to szeroki wybór okuć i akcesoriów – we wtorek (29.09) przekonać o tym mogą się klienci sieci Abler w Płocku.

Serwis Wybierzpodloge opracowany przez Swiss Krono to nowe narzędzie online, które rozwiąże dylematy osób zastanawiających się, jakie panele podłogowe będą najlepsze w ich przypadku.

Drodzy Klienci, wszyscy uważnie obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój sytuacji spowodowany pandemią koronawirusa. Informujemy, że wszystkie oddziały sieci Abler - zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa - działają bez zmian i w standardowym trybie pracy.

Nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw - została wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu.

Showroom - zrealizowany ze współpracy z Blum Polska - to nowość w Ablerze Toruń. Pomieszczenie pozwala na ekspozycję produktów i jest miejscem spotkań klientów m.in. ze stolarzami związanymi z marką Abler. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]