Aktualności

Prezentacje i nowości produktowe - tak wyglądało spotkanie branżowe, 18 września w toruńskim Ablerze, dedykowane projektantom wnętrz.

Już 18 września, w sobotę zapraszamy projektantów wnętrz na spotkanie branżowe w Toruniu! To okazja na poznanie oferty produktowej takich marek jak: Blum, Forner, Laguna, Gustavson, Nomet i POL-SKONE. Tematyka spotkania: płyty, blaty, drzwi, uchwyty, systemy przesuwne i okucia. Przykładowo, firma Blum przedstawi nowe zaślepki do podnośnikow Aventos, ukryty w korpusie szafki system unoszenia frontów Aventos HK-i i rodzinę szuflad Merivobox. Spotkanie twarzą w twarz z producentami w jednym czasie i miejscu, to szansa na wzbogacenie przyszłych projektów o elementy z nowymi funkcjonalnościami i charakterystycznym unikatowym designie.

Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Słupsk, Płock, Gdynia, Kalisz – w tych wszystkich ośmiu oddziałach sieci Abler we wrześniu odbędą się Dni Otwarte dla klientów branżowych. To już tradycyjny cykl, w którym – jednego dnia – można poznać pełną ofertę Ablera dla stolarzy, spotkać się z przedstawicielami wiodących producentów na rynku i dowiedzieć się, jakie nowości szykują poszczególne firmy.

 

Zobacz zdjęcia z dni otwartych, które się już odbyły, poniżej.

Dołącz do akcji wsparcia dla ciężko chorej Matildy z Silna pod Toruniem. Na nowych właścicieli czekają trzy vouchery do wykorzystania w sklepie sportowym SportClub. W akcję zaangażowali się laureaci turnieju tenisowego - wśród nich prezes zarządu Abler Sp. z o.o., Piotr Nowacki. 

Kupując w Ablerze panele podłogowe, podłogi drewniane i drzwi z usługą montażu możesz obniżyć koszt zakupu o 15%.

Wybór podłogi jest dziś nie lada wyzwaniem. Możemy wybierać spośród podłóg z klasycznego drewna, po produkty drewnopodobne, czy marmury. Decyzja co do wyboru powinna zostać podjęta z uwzględnieniem stylu panującego w całym mieszkaniu. Jeśli priorytetem jest unikalność, warto jest rozważyć podłogi drewniane.

Po zakupie i zamontowaniu paneli podłogowych, widok nowej podłogi cieszy oko. Aby pozostała jak najdłużej w jak najlepszym stanie, należy zadbać o jej konserwację. Pielęgnacja podłóg jest stosunkowo łatwa, ale wymaga systematyczności. Istotne jest regularne usuwanie zabrudzeń, a przede wszystkim korzystanie z odpowiednich preparatów do ich mycia.

 

W kuchni często z racji mnogości surowców, półproduktów, przypraw, talerzy i garnków, umieszczenie ich w zorganizowany sposób może być kłopotliwe.  Przemyślane rozmieszczenie akcesoriów kuchennych pozwala na łatwy i szybki do nich dostęp, a przyrządzanie posiłków w takiej kuchni staje się przyjemnością. Uporządkowanie kuchni i optymalne wykorzystanie miejsca może stanowić jednak nie lada wyzwanie.

eRozkrój to nowoczesne rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb stolarzy. Zapewnia cięcie płyt meblowych, analizę cen, złożenie zamówień online oraz wszelkie inne zamówienia usługi przez internet. W Ablerze eRozkrój zastępuje dotychczasowy system - eRozrys. 

Podłogi laminowane i drewniane, a także - w przyszłości - inne produkty: listwy przypodłogowe czy drzwi będą stanowić ofertę, którą zapewnia outlet Abler przy Grudziądzkiej 177A. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]