Montaż drzwi

Montaż drzwi - wewnętrznych, pokojowych, zewnętrznych, gospodarczych i innych - to usługi, które sieć sprzedaży Abler zapewnia w przypadku produktów zakupionych w naszych przedstawicielstwach. Toruń, Bydgoszcz, Brodnica, Inowrocław, Słupsk, Gdynia, Kalisz, Płock oraz regiony tych miast - w tych lokalizacjach oferujemy sprzedaż drzwi wraz z montażem. Dla Klientów to odczuwalne korzyści: montaż realizowany przez wyspecjalizowane ekipy po szkoleniach realizowanych przez producentów drzwi. 

Zakup drzwi w Ablerze wraz z usługą montażową to oszczędności - wszystkie produkty (drzwi oraz np. klamki) objęte są niżym podatkiem VAT - to 8 zamiast standardowej stawki 23 proc. 


drzwi antywłamaniowe abler toruń bydgoszcz brodnica gdynia

Abler zapewnia sprzedaż wszystkich typów drzwi - również wysokiej jakości modeli antywłamaniowych. Zakup można połączyć z usługą montażową, co obniża koszt drzwi


Montaż drzwi - usługi, które obejmują wszystkie rodzaje skrzydeł

Sklepy i hurtownie sieci Abler oferują montaż drzwi – każdego typu – które zamówione zostały w jednym z ośmiu oddziałów Spółki. Usługa instalacji drzwi obejmuje każdy typ drzwi:

 • montaż drzwi wewnętrznych, pokojowych, łazienkowych
 • montaż drzwi zewnętrznych i wewnątrzklatkowych
 • montaż drzwi antywłamaniowych
 • montaż drzwi specjalistycznych i technicznych
 • montaż drzwi na wymiar

Usługa montażu zawiera kompleksową obsługę Klientów obejmując:

 • weryfikację stanu wnętrza pod kątem montażu
 • doradztwo produktowe
 • pomiar pomieszczenia i otworu na nowe drzwi
 • demontaż dotychczasowych drzwi
 • wymianę ościeżnicy
 • montaż drzwi wewnętrznych, zewnętrznych czy specjalistycznych wraz z okuciami

Usługi montażowe drzwi zamawiane przy okazji zakupów w sieci Abler realizowane przez specjalistyczne ekipy przeszkolone przez producentów pod kątem prawidłowego założenia skrzydła oraz ościeżnicy. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność zarówno wysokiej jakości towaru jak i optymalnego wstawienia materiałów.   


Sprzedaż drzwi z montażem w salonach Abler

ekspozycja drzwi salon abler

Wybierając drzwi w salonie Abler masz wybór w szerokiej ofercie kilku najbardziej renomowanych producentów drzwi - zapewniamy zarówno ekspozycje skrzydeł jak i wszystkie katalogi produktowe niezbędne do wyboru odpowiednich skrzydeł


Abler to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży wnętrz. Jako autoryzowany dystrybutor drzwi zapewniamy szeroką ofertę. Ekspozycje drzwi można zobaczyć w przedstawicielstwach sieci Abler - to najpopularniejsze modele w sprzedaży. Dodatkowo przedstawicielstwa sieci Abler zapewniają również możliwość zamówienia z szybką realizacją modeli prezentowanych w karalofach producentów. Klienci mogą również liczyć na kompleksowe doradztwo techniczne.

Usługi montażowe drzwi realizowane są w miastach oraz województwach obejmujących lokalizacje przedstawicielstw Abler. Sieć obejmuje 8 miast i ich regionów. Salony Abler znajdziesz w:

 Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),

 Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

 Inowrocław (ul. Budowlana 3),

 Brodnica (ul. Gajdy 4),

 Gdynia (ul. Wendy 7/9),

 Słupsk (ul. Poznańska 10),

 Kalisz (ul. Złota 34/38),

 Płock (ul. Kostrogaj 5)

 

Istnieje możliwość zamówienia montażu drzwi również w innych lokalizacjach; w tej sprawie należy skontaktować się z działem handlowym najbliższego punktu sprzedaży Abler.


Dlaczego warto zamówić drzwi z montażem w sieci Abler?

klamki do drzwi abler toruń

Decydując się na montaż drzwi warto myśleć o inwestycji kompleksowo. Abler zapewnia sprzedaż i montaż drzwi wraz z okuciami - szeroki wybór klamek sprawi, że doskonale dobierzesz je do charakterystyki wnętrza


Usługa montażowa drzwi zamówiona w jednym z salonów sieci Abler to realne korzyści - od jakości produktu po Twoje oszczędności. 

 • Zakup drzwi i ościeżnic oraz okuć – np. klamek – wraz z zamówioną usługą montażową w sieci Abler to mniejszy wydatek; towar objęty jest 8- a nie 23-procentowym podatkiem VAT.
 • Montaż drzwi realizowany w szybkich terminach ustalanych pod kątem potrzeb Klienta
 • Wstawianie drzwi obejmuje również transport towaru do nieruchomości Klienta.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]