Jazda Próbna Kuchni

jazda próbna kuchni abler toruńJazda Próbna Kuchni to projektowanie, które wprowadza całą tę usługę na nowy poziom. Abler, wspólnie z marką Blum zapewnia bezpłatne projekty kuchni w Toruniu poprzedzone analizą potrzeb, możliwości i planów inwestorów. W ten sposób możesz przetestować swoją kuchnię - nową lub modernizowaną - jeszcze zanim powstanie. 

Każdy projekt kuchni – zarówno nowej jak i modernizowanej – wymaga szczególnej dbałości o optymalizację miejsca i odpowiednie wykorzystanie przestrzeni czy prawidłowe ustawienie poszczególnych stref. Wszystkie te kwestie uwzględnia Jazda Próbna Kuchni. To wyjątkowa symulacja ustawień mebli kuchennych, którą Abler zapewnia w nowym salonie wnętrz w Toruniu.


Jazda Próbna Kuchni standardowo realizowana jest w sali projektowej w Ablerze Toruń przy ul. Grudziądzkiej 177a - z zachowaniem wszystkich założeń ochrony epidemiologicznej. W związku z ograniczeniami, jakie niesie pandemia COVID-19 możliwa jest również Jazda Próbna Kuchni online - przez internet łącząc urządzenie odbiorcy (np. smartfon) ze stanowiskiem projektantki. Rozwiązanie takie nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Jest równie funkcjonalne jak spotkanie w tradycyjnej formie - specjalistka Ablera zarówno przeprowadza w ten sposób wywiad dotyczący oczekiwań jak i prezentuje optymalne ustawienia mebli w dostosowanym do tego pomieszczeniu. 

jazda próbna projektowanie kuchni torun

projektowanie kuchni torun

projekty kuchni internet


Usługa jest bezpłatna i obejmuje:

 • spotkanie z projektantką wnętrz, która pozna oczekiwania właścicieli nieruchomości
 • odwzorowanie pomieszczenia w specjalnej Sali projektowej w Toruniu
 • sprawdzenie różnych wariantów ustawień mebli dzięki ich mobilnym odpowiednikom
 • przygotowanie projektu lub rzutu kuchni.

W ten sposób specjalistki sieci Abler pokażą, jak wiele zależy od prawidłowego zaprojektowania mebli kuchennych względem specyfiki każdego wnętrza.


Jazda Próbna Kuchni w Ablerze Toruń

jazda próbna kuchni abler toruń


Miejsce spotkania:

 • salon Abler przy ul. Grudziądzkiej 177A w Toruniu

Godziny spotkań w projektantką:

 • poniedziałek - piątek 8-16 (możliwe rezerwacje również w soboty na podstawie ustaleń indywidualnych)

Rezerwacje terminów spotkań:

 • ☏ 601 658 445
 • ☏ 601 308 851

Zobacz: regulamin Jazdy Próbnej Kuchni 


Jak działa Jazda Próbna Kuchni w Toruniu?


Każde spotkanie z projektantką wnętrz organizowane w Toruniu to ok. 2-3 godzinna symulacja, która prowadzi ostatecznie do stworzenia optymalnej wizualizacji uwzględniającej wszystkie zmienne: oczekiwania właścicieli nieruchomości, wymiaru pomieszczenia, położenia przyłączy czy sugestii specjalistki. Jak wygląda Jazda Próbna Kuchni realizowana we współpracy z marką Blum krok po kroku?


Umówienie terminu

projektowanie kuchni toruń

Wystarczy jeden telefon,  by zarezerwować termin spotkania w sali projektowej w Toruniu. Ważne, by wybrać dzień, w którym możesz poświęcić na testy min. dwie godziny - warto robić je bez pośpiechu. Sama analiza oczekiwań osób planujących kuchnię wymaga dłuższej rozmowy. W trakcie późniejszych testów często okazuje się, że właściciele nieruchomości - inspirowani przez projektantkę - wprowadzają sporo modyfikacji do pierwotnych ustaleń. Stąd ważne, by na Jazdę Próbną Kuchni zarezerwować nieco więcej czasu.


Spotkanie z projektantką

projektant wnętrz toruń


Specjalistka sieci Abler przeprowadza - już na miejscu - pierwsze konsultacje. Omawiane są m.in. obecne ustawienie mebli lub plany inwestorów, ulokowanie poszczególnych przyłączy i np. okien. Projektantka poznaje również oczekiwania domowników i ich założenia. Kluczowe dla prawidłowej symulacji jest też odwzorowanie danego pomieszczenia. Duża sala projektowa w sali Abler w Toruniu pozwala na stworzenie każdej "kuchni" - zarówno małych aneksów jak i dużego kilkunastometrowego pomieszczenia. Odwzorowanie obejmuje nie tylko same wymiary, ale również ulokowanie wszystkich detali - od okien po kontakty. 


Symulacja ustawień mebli 

aranżacja kuchni toruń

Mobilne odpowiedniki mebli kuchennych to np. różne wymiary szafek, lodówki, zmywarki i innych elementów. Przy ich użyciu projektantka Ablera stworzy dane ustawienie kuchni i wprowadzi zmiany zgodnie z kanonami sztuki. Uwzględni oczywiście sugestie domowników. Wskaże też m.in. najczęstsze błędy popełniane podczas samodzielnych projektów. 


➨ Projektowanie i wizualizacja

wizualizacje kuchni

Po konsultacjach i testach projektantka Ablera wykona projekt kuchni lub jej rzut. Obejmują one wszystkie ustalenia i oczekiwania naszych gości. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, projektantka sieci Abler stworzy graficzną wersję Twojej przyszłej kuchni. W ten sposób zobaczysz i sprawdzisz swoją przyszłą kuchnię jeszcze zanim powstanie. 


Zalety projektowania kuchni w Ablerze Toruń


Jazda Próbna Kuchni realizowana wspólnie z marką Blum to wyraźne korzyści dla osób, które planują stworzenie nowej lub modernizację dotychczasowej.

Główne zalety Jazdy Próbnej Kuchni to:

 • możliwość testu ustawienia nowej lub remontowanej kuchni - np. ocena funkcjonalności wyspy kuchennej, wygody aneksu w salonie czy właściwej wysokości poszczególnych półek
 • wczesna eliminacja ewentualnych kosztownych błędów 
 • unikatowy system symulacji każdego pomieszczenia
 • wsparcie ze strony doświadczonej projektantki wnętrz
 • inspiracje i przegląd nowoczesnych rozwiązań
 • projektowanie i przygotowanie wizualizacji.

Polub profil Abler - Jazda Próbna Kuchni na Facebooku i bądź z nami regularnie. Zobacz inspiracje projektowe, najciekawsze wizualizacje oraz aranżacje kuchni, które powstały dzięki wiedzy i doświadczeniu projektantek toruńskiego Ablera.  


 


Jazda Próbna Kuchni - opinie 

Z usługi Jazdy Próbnej Kuchni skorzystały już setki osób z woj. kujawsko-pomorskiego - oto część z opinii, które nasi goście wystawili po projektowaniu oraz stworzeniu zabudowy kuchennej. 


 
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]