Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Jazda Próbna Kuchni

 

Projekt kuchni - zarówno nowej jak i modernizowanej - wymaga szczególnej dbałości o optymalizację miejsca, wygodę podczas używania czy prawidłowe ustawienie poszczególnych stref. Wszystkie te kwestie uwzględnia Jazda Próbna Kuchni - wyjątkowa symulacja ustawień mebli kuchennych realizowana przez Abler w Toruniu. To bezpłatna usługa, podczas której:

spotkasz się z projektantką wnętrz, by przedstawić jej swoje oczekiwania

odwzorujemy Twoje pomieszczenie w sali projektowej w Toruniu

sprawdzimy, używając mobilnych odpowiedników mebli, różne warianty ustawień

otrzymasz projekt i wizualizację idealnego ustawienia Twojej przyszłej kuchni. 

W ten sposób sprawdzisz, jak wiele zależy od prawidłowego zaprojektowania mebli kuchennych względem specyfiki każdego wnętrza. 


jazda próbna kuchni abler toruń sala

Duża i przestronna sala projektowa w Ablerze Toruń jest idealna do testów różnych ustawień kuchni - służą do tego mobilne odpowiedniki mebli pod wymiar


Jazda Próbna Kuchni


Abler Toruń

ul. Grudziądzka 177A

87-100 Toruń


Godziny spotkań z projektantką:

poniedziałek - piątek 8-16


* możliwe rezerwacje również w soboty po ustaleniach indywidualnych 


Rezerwacje terminów spotkań:

☏ 601 308 851Jak działa program Jazda Próbna Kuchni

Każde spotkanie z projektantką wnętrz organizowane w Toruniu to ok. 2-3 godzinna symulacja, która prowadzi ostatecznie do stworzenia optymalnej wizualizacji uwzględniającej wszystkie zmienne: oczekiwania właścicieli nieruchomości, wymiaru pomieszczenia, położenia przyłączy czy sugestii specjalistki. Jak wygląda Jazda Próbna Kuchni realizowana we współpracy z marką Blum krok po kroku?

 

1. ➨ Umówienie terminu

Wystarczy jeden telefon, by zarezerwować termin spotkania w sali projektowej w Toruniu. Ważne, by wybrać dzień, w którym możesz poświęcić na testy min. dwie godziny - warto robić je bez pośpiechu. Sama analiza oczekiwań osób planujących kuchnię wymaga dłuższej rozmowy. W trakcie późniejszych testów często okazuje się, że właściciele nieruchomości - inspirowani przez projektantkę - wprowadzają sporo modyfikacji do pierwotnych ustaleń. Stąd ważne, by na Jazdę Próbną Kuchni zarezerwować nieco więcej czasu. 

 

2. ➨ Spotkanie z projektantką


jazda próbna kuchni toruń abler toruń

Projektantka sieci Abler podczas tworzenia materiałów dla jednego z klientów, którzy skorzystali z bezpłatnej usługi Jazda Próbna Kuchni


Specjalistka sieci Abler przeprowadza - już na miejscu - pierwsze konsultacje. Omawiane są m.in. obecne ustawienie mebli lub plany inwestorów, ulokowanie poszczególnych przyłączy i np. okien. Projektantka poznaje również oczekiwania domowników i ich założenia. Kluczowe dla prawidłowej symulacji jest też odwzorowanie danego pomieszczenia. Duża sala projektowa w sali Abler w Toruniu pozwala na stworzenie każdej "kuchni" - zarówno małych aneksów jak i dużego kilkunastometrowego pomieszczenia. Odwzorowanie obejmuje nie tylko same wymiary, ale również ulokowanie wszystkich detali - od okien po kontakty. 

 

3. ➨ Symulacja ustawień mebli 


jazda próbna kuchni blum toruń abler

Jazda Próbna Kuchni pozwala na różne warianty ustawień kuchni - wiedza i doświadczenie projektantki pomaga w osiągnięciu idealnego układu


Mobilne odpowiedniki mebli kuchennych to np. różne wymiary szafek, lodówki, zmywarki i innych elementów. Przy ich użyciu projektantka Ablera stworzy dane ustawienie kuchni i wprowadzi zmiany zgodnie z kanonami sztuki. Uwzględni oczywiście sugestie domowników. Wskaże też m.in. najczęstsze błędy popełniane podczas samodzielnych projektów. Planując swoją przyszłą kuchnię możesz zainspirować się m.in. już gotowymi realizacjami - zobacz kuchnie, które powstały w oparciu o materiały oferowane przez Abler.

 

4. ➨ Projektowanie i wizualizacja

Po konsultacjach i testach projektantka Ablera wykona projekt kuchni oraz jej wizualizację. Obejmują one wszystkie ustalenia i oczekiwania naszych gości. W ten sposób zobaczysz i sprawdzisz swoją przyszłą kuchnię jeszcze zanim powstanie. 

 

Spotkanie w ramach Jazdy Próbnej Kuchni jest bezpłatne - wszystkich szczegółowych informacji organizacyjnych i w sprawie terminów udziela projektantka wnętrz pod nr tel. 601 308 851


Jazda Próbna Kuchni - zalety testów

Bezpłatne projektowanie kuchni realizowane w siedzibie Ablera w Toruniu to szereg korzyści dla naszych gości:

 

możliwość testu ustawienia nowej lub remontowanej kuchni 

 

eliminacja ewentualnych kosztownych błędów 

 

unikatowy system symulacji pomieszczenia

 

doświadczona projektantka wnętrz

 

inspiracje i przegląd nowoczesnych rozwiązań 

 

projekt i wizualizacja 


  zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]