Jazda Próbna Kuchni

jazda próbna kuchni abler toruńJazda Próbna Kuchni to projektowanie, które wprowadza całą tę usługę na nowy poziom. Abler, wspólnie z marką Blum, zapewnia bezpłatny projekt kuchni w Toruniu poprzedzony analizą potrzeb, możliwości i planów właścicieli nieruchomości. W ten sposób możesz przetestować swoją kuchnię - nową lub modernizowaną - jeszcze zanim powstanie.

W Studiu Projektowym Abler do dyspozycji będziesz miał/a moduły mebli na kółkach, które łatwo możesz przesunąć i ustawić w preferowany przez Ciebie sposób. Kilka ergonomicznych ustawień, zaproponuje Ci projektantka, tak aby zachować ustawienia zgodnie ze sztuką projektowania kuchni, uwzględniając jednocześnie Twoje dotychczasowe przyzwyczajenia podczas przygotowywania posiłków.

 


Projektowanie kuchni w Toruniu

Usługa jest bezpłatna i obejmuje:

  • spotkanie z projektantką wnętrz, która pozna oczekiwania właścicieli nieruchomości, dzięki czemu projekt kuchni będzie "szyty na miarę", pod potrzeby konkretnego Klienta
  • odwzorowanie kuchni i rozmieszczenia mebli w skali 1:1 w specjalnym Studiu Projektowym w Toruniu, dzięki czemu zobaczysz rozkład poszczególnych mebli i będziesz mógł/a sprawdzić różne warianty ustawień,
  • przygotowanie projektu lub rzutu kuchni, który po powrocie do domu, możesz skonsultować z partnerem/rką.

Konsultacje z projektantką w Ablerze

Jak wygląda spotkanie z projektantką Jazdy Próbnej Kuchni, krok po kroku ?

 

Rezerwacja terminów na Jazdę Próbną Kuchni

Zarezerwuj termin na spotkanie telefonicznie, mailowo (dane kontaktowe poniżej) lub klikając w link www.jazdaprobnakuchni.pl.
Ważne, by wybrać dzień, w którym możesz poświęcić na testy min. dwie godziny - warto robić je bez pośpiechu. Sama analiza oczekiwań osób planujących kuchnię wymaga dłuższej rozmowy. W trakcie późniejszych testów często okazuje się, że właściciele nieruchomości - inspirowani przez projektantkę - wprowadzają sporo modyfikacji do pierwotnych ustaleń.

Na spotkanie przyjdź z rzutem pomieszczenia lub projektem kuchni, jeśli go posiadasz. To pozwoli projektantce dopasować rozwiązania do Twoich możliwości i potrzeb. Na spotkanie możesz też przyjść ze swoim architektem lub stolarzem.

W przypadku opóźnienia spotkania powyżej 30 minut, Jazda Próbna Kuchni zostaje odwołana - niezbędna jest rezerwacja nowego terminu.

Konsultacje z projektantką

Już na miejscu Specjalistka Abler przeprowadza pierwsze konsultacje. Omawiane są m.in. obecne ustawienie mebli lub plany właścicieli, ulokowanie poszczególnych przyłączy i np. okien. Projektantka poznaje również oczekiwania domowników i ich założenia. Kluczowe dla prawidłowej symulacji jest też odwzorowanie danego pomieszczenia. Duża sala projektowa w sali Abler w Toruniu pozwala na stworzenie każdej "kuchni" - zarówno małych aneksów jak i dużego kilkunastometrowego pomieszczenia. Odwzorowanie obejmuje nie tylko same wymiary, ale również ulokowanie wszystkich detali - od okien po kontakty. 

 

jazda próbna kuchni konsultacje z projektantką

Symulacja ustawienia mebli

Mobilne odpowiedniki mebli kuchennych to np. różne wymiary szafek, lodówki, zmywarki i innych elementów. Przy ich użyciu projektantka Ablera zobrazuje dane ustawienie kuchni i wprowadzi zmiany zgodnie z kanonami sztuki. Uwzględni oczywiście sugestie domowników. Wskaże też m.in. najczęstsze błędy popełniane podczas samodzielnych projektów. 

symulacja ustawienia mebli

Projekt i rzut ustawienia mebli

Po konsultacjach i testach projektantka Ablera wykona projekt kuchni lub jej rzut. Obejmują one wszystkie ustalenia i oczekiwania naszych gości. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, projektantka sieci Abler stworzy graficzną wersję Twojej przyszłej kuchni. W ten sposób zobaczysz i sprawdzisz swoją przyszłą kuchnię jeszcze zanim powstanie. 

 

rzut ustawienia mebli

Jazda Próbna Kuchni online

Jazda Próbna Kuchni standardowo realizowana jest w sali projektowej w Ablerze Toruń, przy ul. Grudziądzkiej 177a z zachowaniem wszystkich założeń ochrony epidemiologicznej. W związku z ograniczeniami, jakie niesie pandemia COVID-19 możliwa jest również Jazda Próbna Kuchni online - przez internet łącząc urządzenie odbiorcy (np. smartfon) ze stanowiskiem projektantki. Rozwiązanie takie nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Jest równie funkcjonalne jak spotkanie w tradycyjnej formie - specjalistka Ablera zarówno przeprowadza w ten sposób wywiad dotyczący oczekiwań jak i prezentuje optymalne ustawienia mebli w dostosowanym do tego pomieszczeniu. 

 

abler studio projektowe jazda próbna kuchni

Jak się umówić na spotkanie ?

Zarezerwuj termin spotkania przez internet. Kliknij na poniższy link.

www.jazdaprobnakuchni.pl

 

Godziny spotkań w projektantką
poniedziałek - piątek 8-16 (możliwe rezerwacje również w soboty na podstawie ustaleń indywidualnych)

Kontakt telefoniczny i e-mail

  • ☏ Marlena Malok, tel. 601 658 445, e-mail: mmalok@abler.pl
  • ☏ Sylwia Górzyńska, tel. 601 308 851, e-mail: sgorzynska@abler.pl

Miejsce spotkania
Salon Abler przy ul. Grudziądzkiej 177A w Toruniu

Zobacz: regulamin Jazdy Próbnej Kuchni 


Zobacz inspiracje projektowe, najciekawsze wizualizacje oraz aranżacje kuchni, które powstały dzięki wiedzy i doświadczeniu projektantek toruńskiego Ablera.  
Jazda Próbna Kuchni na Facebook-u - bądź z nami regularnie. 
 

Jazda Próbna Kuchni - opinie 

Z usługi Jazdy Próbnej Kuchni skorzystały już setki osób z woj. kujawsko-pomorskiego - oto część z opinii, które nasi goście wystawili po projektowaniu oraz stworzeniu zabudowy kuchennej. 


Age Explorer 

Uzupełnieniem Jazdy Próbnej Kuchni jest usługa - Age Explorer. Specjalny kombinezon symuluje typowe fizyczne zmiany związane z upływem czasu, jak np. ograniczenia w poruszaniu, słabnącą z wiekiem siłę mięśni, pogarszający się wzrok i słuch. Poruszanie się w kombinezonie w kuchni doskonale obrazuje, jak ważna jest właściwa ergonomia i ustawienie mebli w kontekście nie tylko tego, co dziś, ale i w dalszej przyszłości. Więcej informacji uzyskasz klikając w więcej o Age Explorer.

 

age explorer blum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To może Cię zainteresować

Niezwykle lekko, praktycznie bez użycia siły, unoszący się front? Jednym z istotnych elementów mebli kuchennych są elementy, dzięki którym łatwiej korzysta się z górnych szafek - podnośniki frontów Aventos.  Sześć rodzajów, do zastosowania w każdej kuchni, w zależności od potrzeb i warunków technicznych. Sprawdź możliwości.

 

aventos blum

 

Projekty kuchni zrealizowane w ramach JPK

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]