Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Jazda Próbna Kuchni

jazda próbna kuchni abler toruńJazda Próbna Kuchni to projektowanie, które wprowadza całą tę usługę na nowy poziom. Abler, wspólnie z marką Blum zapewnia bezpłatne projekty kuchni w Toruniu poprzedzone analizą potrzeb, możliwości i planów inwestorów.

Każdy projekt kuchni – zarówno nowej jak i modernizowanej – wymaga szczególnej dbałości o optymalizację miejsca i odpowiednie wykorzystanie przestrzeni czy prawidłowe ustawienie poszczególnych stref. Wszystkie te kwestie uwzględnia Jazda Próbna Kuchni. To wyjątkowa symulacja ustawień mebli kuchennych, którą Abler zapewnia w nowym salonie wnętrz w Toruniu.


Usługa jest bezpłatna i obejmuje:

 • spotkanie z projektantką wnętrz, która pozna oczekiwania właścicieli nieruchomości
 • odwzorowanie pomieszczenia w specjalnej Sali projektowej w Toruniu
 • sprawdzenie różnych wariantów ustawień mebli dzięki ich mobilnym odpowiednikom
 • przygotowanie projektu lub rzutu kuchni.

W ten sposób specjalistki sieci Abler pokażą, jak wiele zależy od prawidłowego zaprojektowania mebli kuchennych względem specyfiki każdego wnętrza.


Jazda Próbna Kuchni w Ablerze Toruń

Miejsce spotkania:

 • salon Abler przy ul. Grudziądzkiej 177A w Toruniu

Godziny spotkań w projektantką:

 • poniedziałek - piątek 8-16 (możliwe rezerwacje również w soboty na podstawie ustaleń indywidualnych)

Rezerwacje terminów spotkań:

 • ☏ 601 658 445
 • ☏ 601 308 851

Jak działa Jazda Próbna Kuchni w Toruniu?


Każde spotkanie z projektantką wnętrz organizowane w Toruniu to ok. 2-3 godzinna symulacja, która prowadzi ostatecznie do stworzenia optymalnej wizualizacji uwzględniającej wszystkie zmienne: oczekiwania właścicieli nieruchomości, wymiaru pomieszczenia, położenia przyłączy czy sugestii specjalistki. Jak wygląda Jazda Próbna Kuchni realizowana we współpracy z marką Blum krok po kroku?

 

Umówienie terminu

Wystarczy jeden telefon,  by zarezerwować termin spotkania w sali projektowej w Toruniu. Ważne, by wybrać dzień, w którym możesz poświęcić na testy min. dwie godziny - warto robić je bez pośpiechu. Sama analiza oczekiwań osób planujących kuchnię wymaga dłuższej rozmowy. W trakcie późniejszych testów często okazuje się, że właściciele nieruchomości - inspirowani przez projektantkę - wprowadzają sporo modyfikacji do pierwotnych ustaleń. Stąd ważne, by na Jazdę Próbną Kuchni zarezerwować nieco więcej czasu.

 

Spotkanie z projektantką

Specjalistka sieci Abler przeprowadza - już na miejscu - pierwsze konsultacje. Omawiane są m.in. obecne ustawienie mebli lub plany inwestorów, ulokowanie poszczególnych przyłączy i np. okien. Projektantka poznaje również oczekiwania domowników i ich założenia. Kluczowe dla prawidłowej symulacji jest też odwzorowanie danego pomieszczenia. Duża sala projektowa w sali Abler w Toruniu pozwala na stworzenie każdej "kuchni" - zarówno małych aneksów jak i dużego kilkunastometrowego pomieszczenia. Odwzorowanie obejmuje nie tylko same wymiary, ale również ulokowanie wszystkich detali - od okien po kontakty. 

 

Symulacja ustawień mebli 

Mobilne odpowiedniki mebli kuchennych to np. różne wymiary szafek, lodówki, zmywarki i innych elementów. Przy ich użyciu projektantka Ablera stworzy dane ustawienie kuchni i wprowadzi zmiany zgodnie z kanonami sztuki. Uwzględni oczywiście sugestie domowników. Wskaże też m.in. najczęstsze błędy popełniane podczas samodzielnych projektów. Planując swoją przyszłą kuchnię możesz zainspirować się m.in. już gotowymi realizacjami - zobacz kuchnie, które powstały w oparciu o materiały oferowane przez Abler.

 

➨ Projektowanie i wizualizacja

Po konsultacjach i testach projektantka Ablera wykona projekt kuchni lub jej rzut. Obejmują one wszystkie ustalenia i oczekiwania naszych gości. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, projektantka sieci Abler stworzy graficzną wersję Twojej przyszłej kuchni. W ten sposób zobaczysz i sprawdzisz swoją przyszłą kuchnię jeszcze zanim powstanie. 


Zalety projektowania kuchni w Ablerze Toruń

Jazda Próbna Kuchni realizowana wspólnie z marką Blum to wyraźne korzyści dla osób, które planują stworzenie nowej lub modernizację dotychczasowej. Główne zalety to:

 • możliwość testu ustawienia nowej lub remontowanej kuchni
 • eliminacja ewentualnych kosztownych błędów
 • unikatowy system symulacji każdego pomieszczenia
 • wsparcie ze strony doświadczonej projektantki wnętrz
 • inspiracje i przegląd nowoczesnych rozwiązań
 • projektowanie i przygotowanie wizualizacji.


 zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]