Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych

Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza. Panel ścienny BE.YOND ecoWALL to różnorodność wzorów w czterech stylach: japońskim, artystycznym, naturalnym i ludowym, co pozwala na dopasowanie do każdej koncepcji projektowej wnętrza.


Ekologiczne panele ścienne 

Aspekt ekologiczny był w trakcie projektowania paneli jednym z priorytetów. Panele ścienne są wytwarzane z naturalnego drewna. Swiss Krono świadomie unika w produkcji chemicznych środków wiążących oraz surowców i materiałów, które nie występują w naturze. Zawierają wyłącznie zrównoważone i biopochodne składniki. Produkowane są w sposób szczególnie przyjazny dla zasobów naturalnych.

 

Wyjątkowy design, unikatowe wzornictwo

BE.YOND ecoWall jest odpowiedzią na pytanie, czy można urządzać się w sposób naturalny, zdrowy i zrównoważony, nie rezygnując z estetyki, wzornictwa i indywidualności. Panele ścienne to nieograniczone możliwości. Można harmonijnie łączyć podobne odcienie lub dodawać przyciągające wzrok akcenty.

 

BE.YOND ecoWALL w salonie Abler w Toruniu

Salon Abler w Toruniu już dziś otwiera możliwość poznania nowej kolekcji paneli ściennych Swiss Krono. Zapraszamy do kontaktu z doradcami handlowymi, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują rozwiązania dopasowane do założeń projektu wnętrza. Dzięki panelom ściennym wnętrze nabierze wyjątkowego, unikatowego charakteru.

 

To Cię może zainteresować

06.06.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023