Montaż paneli i podłóg drewnianych

Montaż paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz układanie podkładów podłogowych i instalacja listew przypodłogowych - to usługi, które sieć Abler zapewnia w przypadku asortymentu zakupionego w naszych przedstawicielstwach. Toruń, Bydgoszcz, Brodnica, Inowrocław, Słupsk, Gdynia, Kalisz, Płock oraz regiony tych miast - w tych lokalizacjach zapewniamy usługi montażowe podłóg. Dla Klientów to szereg korzyści: od jakości położenia podłóg przez okres gwarancyjny po realną oszczędność.

Podłogi z montażem objęte są niżym podatkiem VAT - to 8 zamiast standardowej stawki 23 proc. 


Montaż każdej podłogi - wszystkie typy i rodzaje

montaż podłogi panele podłogowe podłogi drewniane

Podłogi Barlinek


Sieć Abler zapewnia montaż każdego typu podłogi, które zostały zakupione w jednym z przedstawicielstw naszej sieci handlowej. Układanie obejmuje:

  • montaż paneli podłogowych (Swiss Krono, Krono Original, AB Premium, Kaindl)
  • montaż podłóg drewnianych (Barlinek, Chapel, Dąbex, ter Hurne)
  • montaż paneli winylowych LVT

Szczegółowych informacji dotyczących zakupu podłogi z usługą montażową udzielają pracownicy działów sprzedaży w oddziałach:

Zapewniamy również układanie podłogi w innych lokalizacjach - skontaktuj się z najbliższym przedstawicielstem sieci Abler, by poznać szczegóły. 

Panele podłogowe i podłogi drewniane oraz akcesoria

montaż paneli podłogowych toruń bydgoszcz brodnica inowrocław kalisz słupsk gdynia brodnica

Różnorodność struktur powierzchni


Wybierając montaż podłogi zakupionej w sieci Abler masz pewność kompleksowej usługi. Jako dystrybutor wiodących marek aktywny na polskim rynku wnętrz od ponad 20 lat zapewniamy szeroki wybór paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz np. rozwiązań LVT. Zapewniamy również bogate zestawienie elementów wykończeniowych - np. listwy przypodłogowe dobrane w większości przypadków do kolorystyki podłogi. Usługa montażowa podłogi zamówionej w sieci Abler to także dbałość o Twój komfort na codzień - służą do tego specjalistyczne podkłady podłogowe zapewniające utrzymanie ciepła czy wyciszenie. 

Montaż podłogi zapewniany przez Abler to realizacja przez wyspecjalizowane ekipy montażowe, odpowiednie przygotowanie podłoża z wykorzystaniem folii i podkładów oraz założenie estetycznych elementów wykończeniowych. 


Korzyści z usługi montażowej zamówionej w sieci Abler

Wybierając zakup podłogi wraz z montażem w jednym z przedstawicielstw sieci Abler możesz liczyć na szereg korzyści. To m.in.:

  • zakup towarów w niższej cenie - podłogi i inne elementy (np. podkłady czy listwy) objęte są 8- a nie 23-proc. podatkiem VAT
  • wyjątkowa cena za montaż paneli podłogowych - w okresach promocyjnych tylko 1 zł/m2 w przypadku wybranych dekorów
  • montaż realizowany przez wyspecjalizowane ekipy o dużym doświadczeniu 
  • objęcie gwarancją położenia podłogi
  • transport zakupionych towarów. 

Sprawdź niektóre z realizacji wykonanych po zamówieniu podłogi z montażem w sieci Abler. 


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]