Paweł Przedpełski w Abler Toruń
Paweł Przedpełski w Abler Toruń

Żużel to w Toruniu sport, który ekscytuje tysiące kibiców od dziesiątek lat. Paweł Przedpełski to jeden z liderów żużlowego For Nature Solutions Sp. z o.o. Klub Sportowy Toruń - trzeciej drużyny minionego sezonu w Polsce. Wybierając materiały do swojej nieruchomości pod Toruniem zdecydował się na Abler w Toruniu - tak wyglądał jego przyjazd do naszego salonu przy ul. Grudziądzkiej 177A. 


Przedpełski na torze pędzi wyjątkowo szybko, ale w Ablerze z wyborem się nie spieszył - to efekt szerokiej oferty salonu, w którym znaleźć można podłogi, drzwi, okucia meblowe, różnorodne płyty meblowe, fronty oraz elementy dekoracyjne. 


Żużlowiec toruńskiego klubu miał okazję ocenić ponadprzeciętną jakość okuć Blum Polska. Sprawdził również, jak duże możliwości daje Jazda Próbna Kuchni - symulacja ustawień realnej kuchni 1:1 prowadzona na pierwszym piętrze toruńskiego oddziału Abler. 


Z planowaniem kuchni ściśle wiąże się między innymi wybór blatów kuchennych, z oferty chociażby firmy EGGER, którymi zainteresował się Paweł Przedpełski. Egger to również szeroka gama płyt meblowych, dostępna w salonach Abler.


Do swojego domu Przedpełski wybrał podłogi z oferty Abler. Miał okazję sprawdzić m.in. laminowane - proponowane przez SWISS KRONO oraz drewniane i winylowe, z zestawienia ter Hürne.


W Ablerze Przedpełski wybrał również drzwi; w ofercie salonu dostępne są wszystkie skrzydła m.in. Porta, Pol-Skone, DRE, Invado, Barański DRZWI, Mikea i KMT.


Oto, jak wyglądały zakupy Pawła Przedpełskiego w Ablerze. Chcesz iść jego śladem i w jednym salonie w Toruniu wybrać wszystko co niezbędne do domu? Wybierz Abler przy Grudziądzkiej 177A. 


Pawłowi Przedpełskiemu podczas wizyty w salonie Abler towarzyszył z aparatem Andrzej Czechowicz z Foto Studio Wrzosy. 

20.10.2023

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023