Transport

Transport oferowany przez Abler to w pełni bezpieczny przewóz towarów bezpośrednio do Klienta. Obejmuje zarówno miasta, w których znajdują się sklepy i hurtownie Abler (Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Płock, Gdynia, Kalisz), okoliczne gminy jak i pozostałe lokalizacje w Polsce (po indywidualnych ustaleniach).
Usługi transportowe obejmują wszystkie produkty dostępne w sieci sprzedaży. To m.in.:

  • panele podłogowe i podłogi drewniane
  • drzwi wejściowe, pokojowe oraz specjalistyczne
  • płyty meblowe
  • płyty budowlane
  • fronty meblowe
  • blaty kuchenne
  • listwy wykończeniowe

Transport produktów jest realizowany zarówno do klientów detalicznych i jak i hurtowych - oczekujących również dużych dostaw.

Dostawa towarów

Dostawa towarów

Transport podłóg, drzwi i innych materiałów ponadstandardowych rozmiarów obsługiwany jest w oparciu o własną flotę samochodową sieci Abler oraz wsparcie zewnętrznego operatora, DB Schenker. Nasza firma dysponuje samochodami ciężarowymi umożliwiającymi dostarczenie produktów również w dużych, hurtowych ilościach niezależnie od ich gabarytów, wagi i nietypowych kształtów. Dotyczy to również w przypadku specjalistycznego transportu płyt meblowych czy blatów kuchennych.

Nasi Klienci mogą liczyć na dostawę bez obaw. Transport odbywa się zawsze w oparciu o ustalone terminy; usługi przewozowe są także w pełni bezpieczne. Transport jest realizowany przez auta dostosowane do przewozu dużych gabarytów.

Zapewniamy niskie ceny dostaw - to możliwe dzięki rozbudowanej własnej flocie samochodów dostawczych oraz warunkom współpracy z operatorem logistycznym Ablera. Koszty oraz termin dostaw ustalane są indywidualnie. By poznać szczegóły, skontaktuj się z działem handlowym Ablera.