Egger - nowości w Ablerze
Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!

 

Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.

Egger otwiera dla Was świat kolorów i wzorów, które pozwolą na urzeczywistnienie najbardziej śmiałych pomysłów. Płyty meblowe Egger to prawdziwe klejnoty w świecie aranżacji wnętrz. Łączą w sobie wysoką jakość, trwałość i ponadczasowy wygląd. Niezależnie od tego, czy planujesz stworzyć lub odświeżyć kuchnię, salon czy sypialnię, płyty meblowe Egger okażą się nieodzownym elementem Twojego projektu.

Płyty meblowe Egger są nie tylko ładne, ale także praktyczne. Dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak antyfingerprint czy antystatyczne powłoki, możesz zapomnieć o niechcianych odciskach palców i łatwiej zadbasz o czystość.

Blaty kuchenne zaś stanowią podstawę oryginalnych i modnych aranżacji kuchennych. Nowa i poszerzona gama dekorów będących reprodukcjami kamienia, betonu, metalu, ceramiki i drewna daje niezrównaną swobodę projektowania.

 

Produkty Egger to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią wysoką jakość, estetykę i łatwość utrzymania czystości w domu.
 

Zapoznaj się bliżej z ofertą Egger:

 

Zaprojektuj wnętrze z Eggerem w jednym z salonów Abler:

 

01.07.2023

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023
Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022