Pomoce montażowe Blum

Urządzenia do montażu szuflad - BOXFIX Blum

 

Niezwykle praktyczne, dopasowane do potrzeb montażystów przyrządy BOXFIX, znacznie ułatwiają montaż szuflad Blum. Pozwalają na precyzyjny montaż wszystkich elementów szuflady i skracają czas jej przygotowania.

 

 

BOXFIX Blum - urządzenie do montażu szuflad

Przyrządy BOXFIX - rodzaje

BOXFIX E-T do montażu TANDEMBOX

Szybki i prosty montaż szuflad TANDEMBOX za pomocą BOXFIX E-T. Wszystkie elementy szuflady są montowane bezbłędnie i sprawnie. Dla osiągnięcia czystego i precyzyjnego wyniku obróbki.

BOXFIX E-L do montażu LEGRABOX

BOXFIX E-L to komfortowy pomocnik do efektywnego montażu szuflad LEGRABOX. Wszystkie komponenty są montowane bezbłędnie i precyzyjnie.

BOXFIX E-M do montażu MERIVOBOX

Przyrząd skonstruowany specjalnie do montażu szuflad MERIVOBOX. Ułatwia i przyspiesza połączenie wszystkich elementów w kompletną szufladę.

BOXFIX PRO

BOXFIX PRO zapewnia więcej komfortu podczas montażu szuflad TANDEMBOX. Pneumatyczny zacisk sprawia, że montaż jest prosty i szybki.

Przyrządy BOXFIX Blum

Montaż szuflady LEGRABOX Blum

Do pobrania
Instrukcja BOXFIX E-T do TANDEMBOX ZMM.0350
Instrukcja BOXFIX E-T do TANDEMBOX ZMM.0380
Instrukcja BOXFIX E-L do LEGRABOX
Zestaw dociskowy do BOXFIX E-L i E-T

Wzorniki i matryce Blum

Wzorniki i zderzaki wspierają obróbkę wszystkich produktów Blum. Najlepiej sprawdzają się jako pomoc w montażu. Zarówno w warsztacie, jak i na miejscu u klientów, montażyści bardzo doceniają kombinację precyzji i praktycznych korzyści.

Obróbka systemów szuflad

Optymalne wsparcie podczas obróbki frontów, korpusu i szuflad. Za pomocą naszych niezawodnych pomocy, takich jak uniwersalny wzornik wiertarski, można prawidłowo i precyzyjnie oznaczyć i wywiercić otwory montażowe.

Obróbka systemów zawiasów

Pozycje mocowania prowadników lub zawiasów są dokładnie przenoszone, a wiercenie układu otworów pod zawiasy Blum jest przeprowadzane w efektywny sposób. Ułatwia to np. wzornik wiertarski do zawiasów.

Obróbka systemów podnośników

Pomoce montażowe jak uniwersalna listwa montażowa są proste w obsłudze i spełniają oczekiwania wynikające z obróbki. Pozycje montażowe pod okucia podnośników można szybko nawiercić, bo wymiary są dokładnie naniesione.

 

Więcej instrukcji pomocy montażowych znajdziesz na stronie Blum.

Do pobrania
Wzornik wiertarski do BLUMOTION
Instrukcja ECODRILL
Wzornik do nawiertów w szufladzie Blum

Maszyny do nawiercania i osadzania okuć Blum

MINIPRESS top

Z MINIPRESS top można wykonać wszystkie nawierty w pionie i poziomie. W połączeniu z EASYSTICK dokładne pozycje wiercenia są obliczane automatycznie, a liniał oraz suport wiertarski samoczynnie ustawiają się we właściwym położeniu.

MINIPRESS P

MINPRESS P to specjalista od wiercenia otworów pod zawiasy. Raz ustawiony umożliwia realizację często powtarzających się układów otworów jak również szybkie i łatwe osadzanie okuć.

MINIPRESS M

MINIPRESS M firmy Blum oferuje kompaktową pomoc w zakresie prac związanych z nawiercaniem i osadzaniem okuć. Maszyna wesprze Cię w warsztacie, ale również u klienta podczas montażu produktów Blum.

Do pobrania
Katalog pomocy montażowych Blum
Katalog Blum 2022/23
Maszyna Minipress top Blum

 

Kontakt

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Abler. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w ośmiu oddziałach w Polsce: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Płock, Gdynia, Kalisz i Słupsk.

Produkty Blum możesz kupić również z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce. Napisz na adres: sklep@abler.pl lub zadzwoń - tel.  509 358 761