Dofinansowanie UE

FHUP Abler Sp. z o.o. jest podmiotem realizującym projekt, który został dofinansowany w ramach Funduszy Europejskich.

Umowa o dofinansowanie w ramach poddziałania 2.3.2 Bony na Innowacje dla MŚP w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 dotyczy projektu:

 

Opracowanie technologii wytwarzania cienkich formatek z płyt drewnopochodnych Swiss CDF ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów użytkowych.

 

Umowa o dofinansowanie projektu ma nr POIR.02.03.02-04-0046/19-00. Celem projektu jest powiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa FHUP Abler Sp. z o.o. na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie podniesienia produktywności, wdrożenia nowych rozwiązań oraz zwiększenia wydajności na skutek wprowadzenia innowacyjnej usługi produkcji specjalistycznych, cienkich formatek pochodzących z płyt drewnopochodnych. W efekcie Wnioskodawca poszerza ofertę o nową usługę oraz zapewnia szerszą i bardziej kompleksową obsługę zleceń, która jest możliwa do wprowadzenia dzięki zakupionemu sprzętowi.


Wartość projektu i wartość dofinansowania

Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi  467 400 zł. Całkowita kwota wydatków kwalifikowalnych wynosi 346 400 zł. Instytucja Pośrednicząca – Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – przyznaje Beneficjentowi dofinansowanie w kwocie nie przekraczającej 294 440 zł, co stanowi 85% całkowitej kwoty wydatków kwalifikowalnych.


Planowane efekty Projektu

Według założeń, Projekt doprowadzi do:

  • wzrostu przychodów ze sprzedaży produktów
  • rozszerzenia oferty handlowo-produkcyjnej
  • wzrostu rozpoznawalności firmy na rynku krajowym.

dofinansowanie unijne


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]