Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”. Zakupy opłacone terminowo, gotówką lub kartą płatniczą premiowane są punktami, które można wymieniać na cenne nagrody z katalogu. 

Każdy znajdzie nagrodę dla siebie, także Ci uprawiający chętnie sport. Czas na powietrzu, korzystając ze sportowych produktów od Ablera, można uprzyjemnić grą w piłkę nożną, jazdą na rowerze lub spacerem z kijkami do Nordic Walking. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawki, które sprawią wiele frajdy. Dorośli majsterkowicze znajdą również coś dla siebie - elektronarzędzia, które ułatwią obróbkę metali i drewna. 

Jakie jeszcze nagrody przygotowaliśmy?
Jak skorzystać z programu?

Zobaczie sami - aktualizacja programu
 

23.05.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023