Panele podłogowe SWISS KRONO

Panele podłogowe SWISS KRONO to ponad sto dekorów o zróżnicowanych klasach ścieralności, właściwościach i cenach. W efekcie podłogi SWISS KRONO - marki wcześniej znanej jako Kronopol - dobrać można pod kątem zarówno parametrów technicznych jak i budżetu. Abler oferuje panele podłogowe tego producenta detalicznie i hurtowo. Sprzedaż obejmuje Toruń, Bydgoszcz, Brodnicę, Inowrocław, Słupsk, Płock, Kalisz i Gdynię oraz regiony tych miast.

Podłogi SWISS KRONO sprzedawane są również z dostawą w całym kraju w atrakcyjnych cenach detalicznych i hurtowych - po zamówieniach przez sklep internetowy oraz na podstawie ustaleń telefonicznych oraz poprzez e-mail. Szczególną zaletą zakupów w sklepach i hurtowniach Abler są wysokie stany magazynowe towarów - podłogi SWISS KRONO dostępne są "od ręki"; z możliwością odbioru natychmiastowego lub z transportem w ciągu ok. jednej doby.

Podłogi laminowane SWISS KRONO dostępne są również wraz z usługą montażu - szczegółowe informacje udzielane są przez pracowników działów sprzedaży sieci Abler. 

panele podłogowe swiss krono toruń

Podłogi Swiss Krono

Panele podłogowe Swiss Krono są doskonale znane na rynku wnętrz; wcześniej oferowane były jako podłogi Kronopol. Aktualna oferta Swiss Krono to panele podłogowe:

  • w klasach ścieralności AC3-AC6
  • o zróżnicowanych cenach
  • w kilku kolekcjach: (Aurum, Platinium, Ferrum, Room)
  • z możliwością stosowania na ogrzewaniu podłogowym
  • o właściwościach wodoodpornych w przypadku wybranych podkolekcji z zestawienia Aurum.

W efekcie panele podłogowe Swiss Krono tworzą zestawienie kilkuset wariantów, które doskonale dobrać można pod kątem określonego celu - jako panele do mieszkania, domu lub biura.

Podłogi
SWISS KRONO

Panele Aurum

Kolekcja paneli podłogowych Aurum to zestawienie, które od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Panele podłogowe Swiss Krono o strukturze synchronicznego 3D świetnie odwzorowują właściwości drewna przy zachowaniu wszystkich właściwości typowych laminatów. To wysoka klasa ścieralności i doskonały stosunek ceny wobec jakości. Kolekcja Aurum Swiss Krono obejmuje zestawienia Sound, Aroma, Vision, Senso i Gusto.

Panele Platinium

Podłogi z kolekcji Platinium to intrygujące wzrok panele podłogowe dostosowane m.in. do ogrzewania podłogowego. Uwagę zwracają m.in. nietypowe wymiary poszczególnych desek podłogowych; dzięki temu szczególnie w dużych wnętrzach panele podłogowe Swiss Krono z kolekcji Platinium nadają ciekawego efektu wizualnego. W skład tej grupy wchodzą kolekcje: King Size, Route des Vins, Massivum, Mars, Helio, Progress, Marine, Lubna, Venus, Exclusive, Excellence oraz nowości - Terra oraz Blackpool.

Panele Ferrum

Zestawienie Ferrum to panele podłogowe stworzone z myślą o niebanalnych wnętrzach mieszkań i domów. Różnorodność wariantów kolorystycznych daje duże możliwości aranżacyjne. Panele Ferrum to różnorodność klas; podłogi dostosowane są pod względem cen do potrzeb wszystkich odbiorców - to zarówno panele tanie i ekonomiczne jak i wyższej klasy. Kolekcję Ferrum tworzą zestawienia: Sigma, Kappa, Omega, Delta i Alfa.

Sprzedaż podłóg SWISS KRONO

Podłogi laminowane SWISS KRONO dostępne są w sieci Abler:
 

 

Panele przez internet

Podłogi Swiss Krono zakupić można przez Internet i e-sklep Abler. Szeroki wybór, kilkadziesiąt wariantów podłóg ze wszystkich kolekcji i możliwość szybkiego doboru podkładów oraz listew przypodłogowych dobranych do kolorystyki paneli to tylko część z korzyści, jakie dają zakupy realizowane w Internecie.

Oferta online nie zawiera dekoru podłogi, której szukasz? Skontaktuj się z nami przez Internet lub telefonicznie - jako dystrybutor marki Swiss Krono zapewniamy szybką dostawę każdego ze wzorów paneli podłogowych.

Kolekcje podłóg

Podłogi Swiss Krono to bogate zestawienie produktów o wyjątkowo szerokiej gamie kolorystycznej i pod względem właściwości technicznych. Oferta dzieli się na trzy kolekcje, które tworzą bogaty katalog wszelkich dekorów: od stonowanych pasteli po klasyczne wenge.
 

  • Podłogi Swiss Krono w sklepie internetowym Abler - sprawdź ceny i szczegóły techniczne
     

Sprzedaż z dostawą kurierską

tel. 509 358 761
e-mail: sklep@abler.pl

Do pobrania
Panele Swiss Krono - kolekcja Aurum
Panele Swiss Krono - kolekcja Ferrum
Panele Swiss Krono - kolekcja Platinium
Panele Swiss Krono - kolekcja Blackpool
Panele Swiss Krono - kolekcja AB Premium