Obrzeża meblowe

Obrzeża meblowe dostępne w sieci Abler zapewniane są zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych. Oferta obrzeży do mebli obejmuje produkty cenionych marek na rynku. Kluczową ich cechą jest jakość oraz rozbudowane wzornictwo. Zapewniane przez Abler obrzeża Schilsner oraz Polkemic i Rehau - dają szczególne możliwości doboru produktu do konkretnej realizacji. Szczególnie ważna jest możliwość idealnego dopasowania materiału do określonej płyty meblowej. Takie rozwiązanie w przypadku popularnych materiałów Swiss Krono zapewniają obrzeża Schilsner. 


Obrzeża meblowe PCV, ABS, z klejem i bez - przeznaczone do płyt meblowych to jeden z podstawowych elementów, bez których trudno wyobrazić sobie efektowne zabudowy meblowe realizowane przez stolarzy. Sklepy i hurtownie Abler zapewniają sprzedaż obrzeży do mebli detalicznie i hurtowo. Sieć dystrybucji obejmuje osiem miast. Przedstawicielstwa sieci Abler znajdują się w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Kaliszu, Słupsku, Płocku i Gdyni. Zapewniamy również sprzedaż wysyłkową obrzeży - poprzez sklep internetowy oraz w ramach przepłaty i za pobraniem. 


obrzeża schilsner

Sklepy i hurtownie Abler zapewniają szeroki wybór produktów dla stolarzy - w tym wysokiej jakości obrzeża meblowe. Do dyspozycji są również próbniki materiałów. Na zdjęciu: obrzeża Schilsner - podstawowy produkt w ofercie sieci Abler


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

 

➨ Tu kupisz obrzeża meblowe:

●  dostawa w całym kraju; za pobraniem lub z przedpłatą

● Toruń (ul. ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5)


Sprzedaż obrzeży meblowych detalicznie i hurtowo

Obrzeża meblowe to dziś nieodzowny element estetycznego wykończenia blatów kuchennych. Abler - sklepy i hurtownie - oferuje obrzeża we wszystkich rozmiarach. Produkty dopasowane są do popularnych dekorów i grubości, jakie mają oferowane przez nas płyty meblowe. 

Obrzeża do mebli stanowią formę wyjątkowo estetycznego wykończenia mebli. Równie istotną funkcją jest podwyższenie wytrzymałości płyt; obrzeża meblowe poprawiają trwałość, odporność i funkcjonalność płyt meblowych na ich krawędziach. Dzięki temu, że barwa, połysk oraz struktura są doskonale dobierane do konkretnych wzorów płyt, obrzeża z PVC i ABS mogą być perfekcyjnie dobrane do według potrzeb Klienta.

Wybierając obrzeża do mebli w sieci Abler możesz liczyć na zakup online - poprzez wybrane dekory w sklepie internetowym - lub zamawiając obrzeża meblowe za pobraniem i z przedpłatą na konto w ramach wysyłki. 


Producenci obrzeży do mebli

Abler zapewnia sprzedaż obrzeży meblowych najlepszych polskich i europejskich producentów. Szeroka gama kolorystyczna oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że obrzeża meblowe idealnie wpisują się w nowe trendy wnętrz. Oferta obrzeży dostępnych w sieci Abler to produkty następujących marek.

Obrzeża meblowe Schilsner

Schilsner jest firmą produkującą obrzeża meblowe ABS. Sukcesywnie poszerza już i tak rozbudowaną i atrakcyjną paletę kolorystyczną. Proponując swoje obrzeża meblowe, Schilsner  konsekwentnie podąża za najnowszymi trendami, co widać w ofercie prezentowanej przez Abler. Kolorystyka obrzeży oraz zaślepek jest doskonale dobrana do płyt Swiss Krono. Oferta Schilsner to również specjalistyczne środki chemiczne - m.in. bardzo mocny preparat czyszczący. Absorfen Strong ABS Cleaner - środek nie rozpuszczający tworzyw sztucznych, do czyszczenia powierzchni płyt meblowych i usuwania resztek kleju - dostępny jest w salonach Abler.  

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: • 509 358 761 • sklep@abler.pl

Pobierz wzory kolorów obrzeży Schilsner w Ablerze: 

Wzory obrzeży do mebli Schilsner

Obrzeża do płyt Swiss Krono - na stanach magazynowych; obrzeża do marek Pfleiderer i Kronospan na zamówienie w ilościach na tzw. pełne opakowania.


Obrzeża meblowe Polkemic

Polkemic to uznany w świecie meblarskim producent obrzeży i profili meblowych. 

Obrzeża tej firmy wykonywane są z ABS lub PCV. Szczególnie popularny jest profil C. To materiał powszechnie stosowany przez stolarzy jako wykończenie "nieobrobionych" krawędzi; jednocześnie stanowi doskonałe zabezpieczenie. Montaż profilu C odbywa się bez użycia kleju. Polkemic proponuje również zestawy płynów czyszczących przeznaczonych do mycia elementów meblowych. Środki Polkemic Cleaner dostępne są w salonach Abler. 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: • 509 358 761 • sklep@abler.pl

 

Dobierz dekor i zamów obrzeża Polkemic w Ablerze: 

☑  Wzory obrzeży Polkemic 


Obrzeża meblowe Rehau

Oferta Rehau to rozbudowana gama wysokiej jakości obrzeży meblowych. Firma znana jest też jako producent systemów żaluzji meblowych, cokołów i innowacyjnego systemu paneli tarasowych. 

Obrzeża meblowe Rehau to niewątpliwie ciekawa propozycja ze względu na atrakcyjną kolorystykę poszczególnych produktów. Pełne zestawienie obrzeży przeznaczonych do wszystkich typów mebli dostępne w sklepach i hurtowniach Abler oraz w ramach sprzedaży wysyłkowej.  

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: • 509 358 761 • sklep@abler.pl

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]