Obrzeża meblowe

Obrzeża meblowe w ofercie sieci Abler to wszystkie dekory zapewniane przez wiodących producentów na rynku. Sprzedaż obrzeży odbywa się detalicznie i hurtowo. Materiały można zakupić w oddziałach sieci Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Płocku, Kaliszu, Gdyni i Słupsku. Obrzeża meblowe Abler sprzedaje również w ramach dostaw kurierskich oraz przez internet. Firma zapewnia również usługi okleinowania przy wykorzystaniu obrzeży do mebli. 

Oferta obrzeży meblowych obejmuje produkty:

 • Schillsner
 • Polkemic
 • Rehau. 

Szeroka i rozbudowana gama obrzeży meblowych sprawia, że klienci sieci Abler mogą bezproblemowo dopasować kolorystykę wykończenia do danego projektu i specyfiki płyty meblowej. Szczególnie wyraźnie jest to widoczne w przypadku dopasowania obrzeży Schillsner do płyt meblowych SWISS KRONO. 

Obrzeża meblowe to dziś nieodzowny element estetycznego wykończenia materiałów meblarskich. Oprócz kwestii estetycznych, dobre obrzeża meblowe wpływają korzystnie na wytrzymałość wytrzymałość płyt meblowych - poprawiają trwałość, odporność i funkcjonalność na krawędziach. Dzięki temu, że barwa, połysk oraz struktura są doskonale dobierane do konkretnych wzorów płyt, obrzeża z PVC i ABS mogą być perfekcyjnie dobrane do według potrzeb Klienta.

Oferta Ablera to:

 • obrzeża meblowe PCV
 • obrzeża meblowe ABS
 • obrzeża meblowe z klejem
 • obrzeża meblowe bez kleju.
obrzeża Schilsner

Obrzeża meblowe Schilsner

Schilsner jest firmą produkującą obrzeża meblowe ABS. Sukcesywnie poszerza już i tak rozbudowaną i atrakcyjną paletę kolorystyczną. Proponując swoje obrzeża meblowe, Schilsner  konsekwentnie podąża za najnowszymi trendami, co widać w ofercie prezentowanej przez Abler. Kolorystyka obrzeży oraz zaślepek jest doskonale dobrana do płyt Swiss Krono. Oferta Schilsner to również specjalistyczne środki chemiczne - m.in. bardzo mocny preparat czyszczący. Absorfen Strong ABS Cleaner - środek nie rozpuszczający tworzyw sztucznych, do czyszczenia powierzchni płyt meblowych i usuwania resztek kleju - dostępny jest w salonach Abler.  

Obrzeża Schilsner to warianty:

 • 22/05,
 • 22/08,
 • 22/2,
 • 43/08,
 • 43/2.
Do pobrania
Wzory obrzeży do mebli Schilsner

Obrzeża meblowe Polkemic

Polkemic to uznany w świecie meblarskim producent obrzeży i profili meblowych. Obrzeża tej firmy wykonywane są z ABS lub PCV. Szczególnie popularny jest profil C. To materiał powszechnie stosowany przez stolarzy jako wykończenie "nieobrobionych" krawędzi; jednocześnie stanowi doskonałe zabezpieczenie. Montaż profilu C odbywa się bez użycia kleju. Polkemic proponuje również zestawy płynów czyszczących przeznaczonych do mycia elementów meblowych. Środki Polkemic Cleaner dostępne są w salonach Abler.

Obrzeża meblowe Rehau

Oferta Rehau to rozbudowana gama wysokiej jakości obrzeży meblowych. Firma znana jest też jako producent systemów żaluzji meblowych, cokołów i innowacyjnego systemu paneli tarasowych. Obrzeża meblowe Rehau to niewątpliwie ciekawa propozycja ze względu na atrakcyjną kolorystykę poszczególnych produktów. Pełne zestawienie obrzeży przeznaczonych do wszystkich typów mebli dostępne w sklepach i hurtowniach Abler oraz w ramach sprzedaży wysyłkowej.