Fronty meblowe

fronty meblowe

Fronty meblowe w sklepach i hurtowniach Abler to najciekawsze obecnie propozycje na rynku meblarskim. Szeroka oferta wiodących producentów sprawia, że Abler zapewnia np. sprzedaż drewnianych frontów do kuchni jak i nowoczesnych frontów akrylowych. Produkty zapewniają oddziały Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Płocku, Słupsku, Kaliszu i Gdyni. Sprzedaż blatów prowadzona jest detalicznie i hurtowo. W większości przypadków fronty dostępne są na zamówienie - po przedpłacie. 

Fronty meblowe w Ablerze to rozbudowana gama produktów, które utrzymane są w typowej drewnianej kolorystyce i stylistyce jak i nowoczesne, innowacyjne materiały doskonałe do wnętrz w diametralnie innym stylu. To fronty do szafek - nie tylko kuchennych - i fronty do mebli, które można dostosować do każdego charakteru pomieszczenia.

Abler oferuje fronty meblowe najlepszych producentów w Polsce. Konsekwentnie rozbudowywana oferta sprawiła, że sklepy i hurtownie zapewniają sprzedaż każdego typu materiałów. To m.in. fronty drewniane jak i z MDF czy produkty lakierowane.

Sprzedaż frontów meblowych

Abler, zapewniając sprzedaż frontów meblowych, zapewnia rozbudowaną gamę produktów, które można zakupić detalicznie i hurtowo. Współpraca z najbardziej renomowanymi producentami w Polsce sprawia, że oferta handlowa pozwala idealnie dobrać dane produkty do założeń projektanta czy stolarza. W efekcie Abler zapewnia:

  • fronty drewniane
  • fronty akrylowe
  • fronty oryginalne i nietypowe. 

W sklepach i hurtowniach Abler można zobaczyć pokazowe ekspozycje producentów frontów meblowych. Dostępne są również katalogi producentów prezentujące szeroką ofertę poszczególnych marek. 

fronty meblowe

Fronty DREWPOL Osina

DREWPOL Osina produkuje drewniane fronty meblowe od ponad 25 lat. Aktualna kolekcja obejmuje wiele wzorów nowoczesnych, opartych na matowej powierzchni z wyraźnym usłojeniem. Fronty do mebli DREWPOL Osina to również wersje emaliowane w pastelowych barwach. Nie brak również atrakcyjnych wizualnie modeli klasycznych. Tego typu drewniane fronty meblowe cieszą się niezmienną popularnością klientów; doceniane jest umiejętne połączenie tradycyjnych frontów z nowoczesnymi technologiami. Abler oferuje też produkty nietypowe. To m.in. specjalne, wysokie fronty DREWPOL, a także inne elementy powiązane z tym asortymentem (blendy, listwy wieńczące i podszafkowe, nakładki, pilastry, okapy, galeryjki, opaski, korbele).

Do pobrania
Katalog frontów meblowych DREWPOL
Inspiracje: wnętrza oparte na frontach DREWPOL

Fronty Aquafront

Aquafront specjalizuje się w produkcji płyt oraz frontów akrylowych. Tego typu materiały meblarskie doskonale sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, o dość surowym klimacie, gdzie główny nacisk kładziony jest na minimalizm. Fronty meblowe Aquafront to szerokie zestawienie produktów: Standard (fronty pokryte akrylem grubości 0,7-1 mm), Ultra (fronty z fabrycznie utwardzoną matą akrylową), Dekor (przezroczysta mata o grubości 1 mm), Szkło (fronty z matą o grubości 2 mm oddającą efekt szkła), Lustro (przezroczysta 2-milimetrowa mata lustrzana) i Mat (specyficzna, matowa powierzchnia).

Do pobrania
Katalog frontów Aquafront
Zasady użytkowania frontów Aquafront

Fronty RESTOL

RESTOL to wieloletni producent frontów meblowych. Oparte są na MDF, oklejane foliami PCV.  Oferta to kilkadziesiąt wzorów frezowania dostępnych w 90 dekorach folii. Oferta RESTOL w sklepach i hurtowniach Abler to także fronty gięte i szczególnie ciekawie prezentujące się fronty patynowane. Fronty meblowe produkowane przez Restol utrzymywane są w szerokim wyborze kolorystycznym oraz dekorów. Te zawierają starannie podkreślone wzory słojów co nadaje im ciekawego charakteru.

Do pobrania
Katalog frontów Restol

Fronty Wiech

Fabryka Frontów Meblowych Wiech to jeden z nowych producentów oferujący w sklepach i hurtowniach Abler kompleksowe zestawienie artykułów. Materiały Wiech To m.in.:

  • fronty MDF/ PCV
  • fronty patynowe MDF/ PCV
  • fronty fornirowe
  • fronty lakierowane

Wiech zapewnia fronty meblowe MDF/ PCV - zarówno proste jak i gięte - oraz m.in. listwy i pilastry.

Do pobrania
Katalog frontów Wiech