Elementy dekoracyjne

creativa cezar logoElementy dekoracyjne wnętrza to dziś coraz ważniejszy sektor branży; zarówno domy jak i mieszkania i biura nabierają szczególnego charakteru dzięki możliwościom jakie dają specjalne listwy przypodłogowe, sufitowe listwy gzymsowe czy kolumny i pilastry. Sklepy i hurtownie Abler zapewniają sprzedaż sztukaterii opracowywanej w ramach linii Creativa by Cezar. Polski producent, z którym Abler - jako autoryzowany dystrybutor związany jest od lat - to lider rynkowy tej branży w Polsce. Sztukateria Cezar dostępna jest w sprzedaży wysyłkowej - na zamówienie - za pobraniem i przedpłatą na konto oraz we wszystkich przedstawicielstwach sieci sprzedaży Abler. Obejmuje ona Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnicę, Słupsk, Kalisz, Płock oraz Gdynię. 


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

 

➨ Tu kupisz sztukaterię Creativa by Cezar:

●  dostawa w całym kraju; za pobraniem lub z przedpłatą

● Toruń (ul. ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5)


Sztukateria Creativa by Cezar - oryginalność i jakość

Sztukateria - czyli elementy dekoracyjne do wnętrz - odgrywają coraz większą rolę w wykańczaniu wnętrz. Ich użycie wzmaga poczucie oryginalności wnętrza; umożliwia na doskonałe podkreślenie jego atutów. Sztukateria może perfekcyjnie zaakcentować typ pomieszczenia: zarówno nowoczesnego pokoju czy biura jak i odnowionego salonu utrzymanego w historycznym klimacie. 

Sztukateria Creativa oferowana przez sklepy i hurtownie Abler obejmuje wyjątkowo szeroki wybór materiałów do wykończenia wnętrz.


Listwy przypodłogowe 

Białe, fabrycznie utwardzane materiały w pełni dostosowana do własnej aranżacji. Technologia wykonania umożliwia malowanie listwy przypodłogowej na dowolny kolor. Może być również malowana równocześnie ze ścianą. Montaż jest prosty dzięki przystosowaniu do cięć oraz niewidocznym połączeniom. Listwy Creativa są w pełni odporne na wilgoć. Listwy Creativa oferowane przez Abler to wiele wariantów: wymiarów szerokości, wysokości i długości. Sztukateria Creativa obejmuje listwy MDF i aluminiowe. 

Listwy oświetleniowe

To m.in. listwy do zabudowy oświetlenia LED przeznaczone do sufitów i ścian. Różnorodne kształty sprawiają, że listwy oświetleniowe można idealnie dopasować do nawet specyficznych wnętrz.

Narożniki do ramek

Sztukateria Creativa obejmuje efektownie zdobione narożniki i łączniki, dzięki którym łatwo we wnętrzach stworzyć ramy ozdobne, ścienne i sufitowe. Nowoczesne i łatwe w montażu elementy dekoracyjne dostępne są zarówno w wersjach rozbudowanych i stylizowanych na wzory z przeszłości jak i wykończenia bardziej surowe i nowoczesne.

Kopuły ozdobne i rozety

Sztukateria Creativa to bardzo szerokie zestawienie rozet, kopuł i plafonów tworzących najwyższej jakości dekoracje sufitowe. Kolekcja zawiera zarówno duże materiały doskonale eksponowane na suficie jak i niewielkie zdobienia świetnie akcentujące detale.

sztukateria creativa by cezar

Kopuły ozdobne i rozety

Sztukateria Creativa to bardzo szerokie zestawienie rozet, kopuł i plafonów tworzących najwyższej jakości dekoracje sufitowe. Kolekcja zawiera zarówno duże materiały doskonale eksponowane na suficie jak i niewielkie zdobienia świetnie akcentujące detale.

Listwy naścienne

Gładkie listwy na ściane sprawdzają się nie tylko jako element ozdobny pozwalający na podkreślenie konkretnego sektora pomieszczenia. To również możliwość perfekcyjnego ukrycia ewentualnych mankamentów ściany - nierówności, wypukłości czy innych szczegółów. Poliuretanowe listwy ścienne Creativa są lekkie, twarde i odporne na wilgoć i zmywanie co sprzyja ich konserwacji.

Kolumny i pilastry

Przygotowane do malowania - a więc do dowolnej aranżacji kolorystycznej - materiały wykończeniowe charakteryzują się wyjątkową różnorodnością wykonania. W ofercie sklepów i hurtownii Abler znajdują się materiały każdego typu: zarówno kolumny proste jak i o skomplikowanym stopniu zdobień.


Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

509 358 761

sklep@abler.pl


Pobierz katalog Creativa by Cezar i zamów sztukaterię w Ablerze:  

☑ Sztukateria Creativa. Listwy [KATALOG 2017]


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]