Panele podłogowe Kaindl

Kaindl to austriacki producent wysokiej jakości podłóg. Panele laminowane Kaindl od lat doceniane są w branży wnętrz za doskonałe odwzorowanie naturalnego drewna. Abler zapewnia sprzedaż podłów Kaindl detalicznie i hurtowo. Produkty austriackiej firmy dostępne są w oddziałach sieci Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Płocku, Kaliszu, Słupsku i Gdyni. Możliwy jest również zakup paneli podłogowych Kaindl przez internet oraz z dostawą do klienta. Abler umożliwia również zakup podłogi Kaindl wraz z usługą montażową - dzięki takiemu rozwiązaniu podatek VAT na towar to 8% a nie 23%.

Panele Kaindl to m.in.:

 • intrygująca barwa i struktura drewna
 • szeroka gama kolorów
 • bezklejowy system łączenia podłóg
 • wysoka odporność na ścieranie.
kaindl natural touch

Kolekcja Kaindl Natural Touch

To jedna z najpopularniejszych kolekcji Kaindl. Patrząc na te panele, można odnieść wrażenie, że to prawdziwe drewno. Struktura powierzchni została w Natural Touch dostosowana do odpowiedniego wzoru - to efekt mechanizmu synchronizacji świetnie stosowanego przez Kaindl. W efekcie panele laminowane tego austriackiego producenta przypominają najwyższej jakości podłogi drewniane.

Panele Kaindl z kolekcji Natural Touch są łatwe w montażu, odporne na działanie światła i łatwe w pielęgnacji. Idealnie łączą estetykę wraz z pełną funkcjonalnością. Wybierać można  wśród kilku wariantów kolorystycznych: od barw piaskowych przez klasykę brązu po ciemne trendy. Mnogość barw to jedna z charakterystycznych cech, jakie mają panele podłogowe Kaindl.

 

 

Kolekcja Kaindl Easy Touch

Innowacyjność to główna cecha, jaką mają panele linii Easy Touch Kaindl. Przyciągają wzrok niezależnie od tego, czy są lakierowane czy matowe. Doskonale sprawdzają się jako podłogi do miejskiej, czasami industrialnej przestrzeni. Kaindl w tej kolekcji postawił na nowoczesność; linia Fresco czy Sunrise spełnią więc oczekiwania osób młodych, szukających nietypowej podłogi. To kolekcja idealna w przypadku wnętrz, które wymagają szczególnego efektu natury, ale z nieznacznym podkreśleniem osłojenia podłogi. 

kaindl easy touch
kaindl classic touch

Kolekcja Kaindl Classic Touch

Podłogi z tej kolekcji to przede wszystkim klasyka. Są powszechnie doceniane przez Klientów Ablera m.in. ze względu na swoją autentyczność i naturalność. Optycznie dopracowano je pod każdym względem; dzięki specjalistycznym śladom nacięcia opracowanym przez Kaindl sprawiają wrażenie nieco surowych. Efekt jest zaskakujący: to panele laminowane, które w detalach zbliżone są do podłogi drewnianej. Niewątpliwą uwagę zwracać musi szeroka paleta barw i formatów podłogi. W efekcie podłogi Kaindl Classic Touch cieszą się niesłabnącą popularnością. 

Kolekcja Kaindl AQUA pro

Firma Kaindl opracowała całkowicie nową generację wodoodpornych podłóg w technologii AQUA PRO. Oferta obejmuje szeroką gamę różnorodnych dekorów o autentycznym wyglądzie, przypominającym drewno, w kategoriach produktów AQUA PRO Supreme & Select, jak również paletę podłóg z drewnianą powierzchnią i inteligentną ochroną przed wilgocią. Szczególną cechą podłóg Kaindl AQUA PRO jest ich odporne na wilgoć organiczne podłoże AQUAtec oraz specjalny, samozamykający się profil pióro-wpust.

 

podłoga wodoodporna kaindl
K5757 Oak CABANA EVORA

W salonach sieci Abler dostępne sa następujące panele wodoodporne Kaindl z serii Aqua PRO:

 • Dąb Cordoba Crema - K2241
 • Dąb Evoke Sunset - K5574
 • Dąb Ferrera Chillwond - K2144
 • Dąb Almada - O253
 • Dąb Patras - O524
 • Hickory Oregon - K2214
 • Dab Farco Elegance - K4362
 • Dąb Torino - O480
 • Dąb Cabana Evora - K5757

Panele podłogowe Kaindl

Do pobrania
Katalog podłóg Kaindl
Karta gwarancyjna na panele podłogowe Kaindl
Instrukcja montażu na ogrzewaniu podłogowym
Instrukcja montażu - FISHbone - jodełka
Instrukcja montażu - kolekcja Fold Down
Instrukcja montażu systemu Angle/Tap
Instrukcja montażu paneli Kaindl 8 mm
Instrukcja montażu paneli Kaindl 10 mm