Płyty OSB

Płyty OSB zapewniane przez Abler to wysokiej jakości produkty Swiss Krono - marki znanej wcześniej jako Kronopol. Sprzedaż detaliczna i hurtowa płyt OSB obejmuje północną i środkową Polskę. Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - tu kupisz płyty OSB bezpośrednio w przedstawicielstwach sieci Abler. Możesz również zamówić płyty OSB z dostawą na miejsce Twojej inwestycji. 


Płyty OSB - wysokie stany magazynowe

płyty osb i wiórowe sprzedaż hurtowa

płyty wiórowe osb meblowe

płyty do mebli i budowlane

Sklepy i hurtownie Abler to szeroki wybór płyt meblowych i płyt budowlanych - OSB. Sprzyjają temu wysokie stany magazynowe


Abler to dystrybutor produktów Swiss Krono od ponad 20 lat. Wysokie stany magazynowe sprawiają, że płyty OSB oferujemy bez oczekiwania ze strony klienta. Obejmuje to zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Sieć Abler charakteryzuje szeroka i zróżnicowana oferta - zapewniamy płyty OSB o różnorodnych grubościach i parametrach technicznych. W efekcie dostosujesz płyty do swoich oczekiwań.


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

 

➨ Tu kupisz płyty OSB:

● Toruń (ul. ul. Grudziądzka 177A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5)


Sprzedaż płyt OSB - każdy rodzaj 

Sprzedaż OSB obejmuje wszystkie ich typy i wymiary. Płyty Oriented Strand Board Swiss Krono to płyty wiórowe tworzone ze sprasowanych w wysokiej temperaturze wiórów drzewnych. Pod wpływem ciśnienia i po zespoleniu żywicą, płyty OSB stają się trwałym, wytrzymałym materiałem budowlanym.

Wykorzystanie płyt OSB

Płyty OSB (z ang.: Oriented Strand Boards) to dziś jeden z podstawowych materiałów dla budownictwa. Tego typu płyty budowlane to materiały o ukierunkowanych płaskich wiórach. Płyty OSB składają się z prostokątnych wiórów, które na skutek ciśnienia oraz odpowiednich temperatur - a także spojenia żywicą syntetyczną - stanowią trwały i wytrzymały element do budowy. OSB 3 - płyty produkowane przez Swiss Krono - to pierwszy taki asortyment na rynku tworzony z myślą konkretnie właśnie o budownictwie.

OSB 3 - dzięki wyjątkowej odporności na wilgoć oraz bardzo małą nasiąkliwość - doskonale sprawdza się m.in. jako materiał przy tworzenia budynków w technologii szkieletowej. Charakteryzuje się wszelkimi parametrami technicznymi dającymi pewność sztywności oraz wytrzymałości powstałej konstrukcji. W efekcie płyty OSB 3 doskonale sprawdzają się w wyjątkowo szerokim zakresie prac. Dzięki nim można tworzyć m.in.:

● ściany - zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne

● podłogi i stropy

● poszycia połaci dachowych

● fragmenty schodów, podestów lub wybiegów

● tymczasowe ogrodzenia

● skrzynie transportowe, palety, regały oraz konstrukcje stoisk wystawowych

● półki meblowe, lady sklepowe i blaty

 

Płyty OSB 3 Swiss Krono to aż 90 proc. starannie wyselekcjonowanego drewna. Produkowane są z dokładnie wybieranych pni drzew; po odpowiedniej obróbce osiągane są oczekiwane kształty i wymiary płyt OSB. W efekcie, dzięki nowoczesnej technologii produkcji, płyty osiągają parametry, które porównywać można do sklejki. Uwagę zwraca jednak różnica w cenie.  

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]