"Meblarstwo" prezentuje ofertę Ablera
"Meblarstwo" prezentuje ofertę Ablera

Tradycja i nowoczesność łączy się w Ablerze - tak ofertę toruńskiej firmy ocenia magazyn "Meblarstwo" *.

Różnorodność właściwości i kolorów, jaką mają obecnie płyty meblowe - a także bogactwo akcesoriów - daje wyjątkowo ciekawe możliwości aranżacji wnętrz. Takie trendy zauważalne są w sieci sprzedaży Abler - autoryzowanego dystrybutora marki Swiss Krono.

Choć w branży meblarskiej odczuwalny jest duży nacisk na funkcjonalność produktów, sfera wizualna pozostaje niezmiennie istotna dla ostatecznego odbiorcy. Dotyczy to wszelkich przestrzeni: zarówno mieszkalnych jak i biurowych. Choć niezmienne popularne pozostają rozwiązania standardowe, oczekiwania wobec wnętrz coraz bardziej idą w kierunku indywidualizacji rozwiązań, oryginalności, dopasowania mebli do charakteru pomieszczeń.

Doskonale w te założenia wpisuje się konsekwentnie rozszerzana oferta producentów płyt meblowych oraz frontów, a także akcesoriów. Ich szeroki wybór zapewnia Abler - sieć hurtowni meblarskich znajdujących się w ośmiu miastach Polski.

Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Płock, Gdynia, Słupsk - w tych miastach Abler oferuje sprzedaż stacjonarną. Możliwa jest również realizacja zamówień ogólnopolskich na zamówienie. Jak kształtują się nowe trendy rynkowe wśród dostawców współpracujących z siecią Abler?

Płyty meblowe bez ograniczeń kolorystycznych

Oferta Swiss Krono, producenta od 20 lat współpracującego z Ablerem, jest pod względem płyt do mebli wyjątkowo szeroka. Bogactwo kolorystyczne obejmuje wszelkie warianty: od beżu przez klasyczną biel, błękit, typową czerń po modną czerwień czy przyciągający wzrok turkus. Co szczególnie istotne - warianty kolorystyczne płyt meblowych oferowanych w hurtowniach Abler to nie tylko poszerzona gama barw, ale również wariantów. Sama biel występuje w kilku wersjach - standardowej, kremowej, polarnej.

Na ciekawe efekty wizualne można liczyć przy zastosowaniu płyt meblowych o fantazyjnej kolorystyce i wzornictwie. Te propozycje dostępne w sieci Abler nie ograniczają się wyłącznie do kilku wersji betonu. ciekawą mozaiką jest płyta meblowa Dubaj; niemniej przyciągającą wzrok okazują się kolekcje Hong Kong czy Istambuł.

Jednym z fundamentów oferty płyt meblowych pozostają produkty drewnopodobne. To płyty o wyjątkowym zbliżeniu wizualnym do naturalnego drewna. Oferta Ablera jest pod tym względem szczególnie rozbudowana. Obejmuje płyty odpowiadające barwie wszystkim popularnym drzewom - od buku przez kilka wariantów dębu po jesion, kasztan, modrzew, olchę czy orzeł. Tak rozbudowana oferta wzornictwa daje nieograniczone wręcz możliwości dostosowania mebli do oczekiwań odbiorcy.

Zestawienie płyt meblowych Swiss Krono poszerzone jest po wzory odpowiadające drewnu egzotycznemu. Popularność tych wariantów stopniowo rośnie wśród osób ceniących sobie przede wszystkim odcienie wenge. Abler oferuje jednak również m.in. płyty w kolorystyce limby czekoladowej, malibu i innych wzorach doskonale odpowiadających potrzebom nowoczesnych wnętrz.

Zestawienie płyt meblowych Swiss Krono poszerzone jest po wzory odpowiadające drewnu egzotycznemu. Popularność tych wariantów stopniowo rośnie wśród osób ceniących sobie przede wszystkim odcienie wenge. Abler oferuje jednak również m.in. płyty w kolorystyce limby czekoladowej, malibu i innych wzorach doskonale odpowiadających potrzebom nowoczesnych wnętrz.

Fronty meblowe to dylemat. Mat czy połysk?

Trendy na rynku frontów meblowych to niezmienny front starcia między tradycją a nowoczesnością, stylem rustykalnym a skandynawską surowością. Powierzchnia matowa czy połysk - to dylemat dzisiejszego klienta. Abler rozwiązuje wątpliwości oferując wyjątkowo szerokim zestawieniem frontów do mebli renomowanych producentów. Wszystkich cechuje wspólny mianownik - wysoka jakość produktów.

Zaletą oferty Ablera w zakresie frontów jest różnorodność. Widoczne jest upowszechnienie frontów akrylowych - połyskujących, świetnie wpisanych w charakterystykę np. nowoczesnych kuchni. Płyty akrylowe łączą obecnie intrygujący design z pełną funkcjonalnością. Mogą być poddane również ciężkim próbom typowym dla mebli w kuchni - parze, wodzie czy zabrudzeniom. Różnorodność kolorystyczna i dostępność frontów z akrylu sprawia, że do osiągnięcia efektu wysokiego połysku nie potrzeba już - jak w przeszłości - techniki lakierowania. Stosowane powłoki łączą dobrą jakość użytkową oraz ciekawe wrażenia wizualne.

Szeroka oferta sklepów i hurtowni Abler obejmuje jednak również fronty bardziej tradycyjne - bardziej oddające naturalny charakter drewna. Ponad 20-letnia tradycja Drewpolu umiejętnie łączy nowoczesność z utrzymaniem stylizacji drewnopodobnej. Abler oferuje pełne zestawienie frontów nie tylko typowych, ale i niestandardowych - np. ze względu na specyficzną wysokość - oraz wszelkich akcesoriów.

One odgrywają w dzisiejszym meblarstwie szczególne znaczenie. Ciekawie dobrane dodatki – gałki meblowe, klamki, uchwyty czy gałki - nadają frontom indywidualnego stylu powszechnie oczekiwanego w nowoczesnym budownictwie. Płyty i fronty meblowe, które zostają podkreślone poprzez umiejętnie dobrane akcesoria, tworzą zwartą całość doskonale odpowiadającą oczekiwaniom klientów. Bardzo duże znaczenie w tym kontekście odgrywa oświetlenie. Nie musi się ono dziś ograniczać do popularnych lamp ledowych. Asortyment producentów materiałów do oświetlenia jest konsekwentnie poszerzany o oryginalne wzornictwo, które można dostosować zarówno do mebli utrzymywanych w tradycyjnym jak i nowoczesnym stylu.

* Treść tekstu z magazynu "Meblarstwo"

16.09.2021

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023