Showroom w Ablerze w Toruniu
Showroom - nowość w Ablerze w Toruniu

Showroom w Ablerze w Toruniu zrealizowany został we współpracy z Blum Polska. Pomieszczenie pozwala na ekspozycję produktów i jest miejscem spotkań klientów m.in. ze stolarzami związanymi z marką Abler.

Showroom w założeniu ma być miejscem, w którym ekspozycja produktowa łączy się z doradztwem. W siedzibie Ablera w Toruniu nasi klienci mogą liczyć m.in. na analizę tego, jak funkcjonalne są meble oparte na mechanizmach Blum. Showroom to pomieszczenie wyposażone w nowoczesne zabudowy doskonale prezentujące możliwości i estetykę zabudowy. Kanapy, kącik kawowy i inne elementy wyposażenia wprowadzają naszych gości nie tylko w domowy klimat, ale pozwalają w pełni przekonać się, jak ciekawe mogą być rozwiązania realizowane przez stolarzy związanych z siecią Abler.

Showroom w Toruniu - zorganizuj spotkanie i prezentację

Znajdujący się na antresoli salonu Abler showroom jest do dyspozycji podmiotów współpracujących z Ablerem. Firmy stolarskie, projektanci wnętrz, architekci - m.in. te grupy zawodowe mogą skorzystać bezpłatnie z kilkudziesięciometrowego pomieszczenia, by np. spotkać się z klientami.

Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji showroom udzielane są pod nr tel. 601 308 851.

24.09.2021

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022