Nowa wersja bieli na drzwiach POL-SKONE
Nowa wersja bieli na drzwiach POL-SKONE

POL-SKONE, producent szerokiej gamy drzwi dostępnych w sklepach i hurtowniach Abler, inwestuje w park technologiczny. Efekt to nowa wersja kolorystyczna bieli.

Końca dobiega kolejna inwestycja POL-SKONE w park maszynowy i infrastrukturę technologiczną. Dzięki temu w fabryce w Lublinie rozpoczyna się uruchomienie produkcji na nowych liniach malarskich. Jak informuje POL-SKONE, umożliwią one wprowadzenie nowego systemu malowania ekologicznymi farbami na skrzydłach i ościeżnicach drzwiowych w kolorze białym RAL 9003.

W pierwszym etapie w wersji RAL 9003 produkowane będą modele drzwi:

  • CAMBIO
  • SIMPLE
  • SUBLIME
  • NORTE

Zmiany obejmują również ościeżnice powiązane z tymi modelami. W związku z nowościami technologicznymi, POL-SKONE informuje, że standardowy kolor biały dla modeli drzwi CAMBIO, SUBLIME i SIMPLE zmieni się z dotychczasowego (000 biały NCS s05000-N) na nowy kolor 001 biały RAL 9003.
Zmiana standardowego koloru będzie skuteczna dla wszystkich zamówień złożonych od dnia 11 grudnia 2017 r.
Uruchomienie nowej linii produkcyjnej POLSKONE zapewnia możliwość skrócenia terminu produkcji dla modeli drzwi CAMBIO, SIMPLE, SUBLIME, NORTE wraz z ościeżnicami do 5 tygodni.

09.01.2018

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023