Podkłady podłogowe i folie izolacyjne

Wszystkie podkłady podłogowe i pozostały asortyment dostępny w sieci Abler możesz zamówić z dostawą kurierską do domu - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. 


Podkłady podłogowe zapewniają nie tylko doskonałą ochronę i ograniczają ryzyko zniszczenia paneli czy drewna. Podkłady mają niezwykle ważne właściwości sprecyzowane pod kątem konkretnych potrzeb. To m.in. kwestia przewodzenia ciepła do instalacji na ogrzewaniu podłogowym, dźwiękochłonność i możliwości wyciszenia, a także specjalistyczna formuła opracowana pod kątem paneli winylowych LVT. 


podkłady podłogowe cezar abler

Oferta podkładów podłogowych dostępnych w sklepach i hurtowniach Abler to m.in. produkty Cezar - wysokiej jakości materiały zabezpieczające podłoże i charakteryzujące się właściwościami akustycznymi


Podkłady podłogowe sprzedawane są stacjonarnie w 8 miastach Polski oraz z dostawą w całym kraju poprzez sklep internetowy i na podstawie zamówień Klientów uzgadnianych telefonicznie.

 

➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą w całym kraju: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl


➨ Sklepy i hurtownie Abler:

● Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5).


Właściwości podkładów podłogowych

Podkłady pod podłogi nie tylko zapewniają doskonałe warunki dla położenia paneli czy innych elementów. Mają m.in. właściwości wyciszająco-dźwiękochłonne. Podkłady podłogowe wpływają również wyciszająco. Stanowią więc ważny element izolacyjny, który należy wziąć pod uwagę w przypadku remontu, modernizacji czy wymiany podłogi. 

Abler zapewnia sprzedaż podkładów podłowych detalicznie i hurtowo. Doradcy handlowi zapewniają m.in. wsparcie techniczne w zakresie doboru odpowiedniego podkładu do specyfiki pomieszczenia czy oczekiwań właścicieli nieruchomości. 

W przypadku zakupu paneli podłogowych wraz z usługą montażu i układania, Abler zapewnia sprzedaż podkładów podłogowych - podobnie jak jej samej - z podatkiem VAT na poziomie 8- a nie 23 proc.


Producenci podkładów podłogowych

Sprzedaż detaliczna i hurtowa podkładów podłogowych w sieci Abler opiera się na materiałach najlepszych dostawców na rynku. Doświadczenie w branży oraz szeroka oferta sprawia, że podkłady do podłóg marek współpracujących z Ablerem to najbardziej wartościowe rozwiązania od strony technicznej. Dostawcy sieci Abler to czołowi producenci w Polsce i Europie. 


 

Podkłady podłogowe Cezar

Cezar to przedsiębiorstwo produkcyjne z Ełku. Oferta tego renomowanego dostawcy obejmuje szeroki zakres podkładów do podłogi. To m.in.:

Basic Roll (pianka polietylenowa odporna na wilgoć)
Basic Hydro Roll (produkt dwuwarstwowy; pianka z folią)
Expert Matt (podkład podłogowy z XPS)
Expert Rapid Matt (izolacja z najwyższej jakości XPS pod panele)
Expert Thermo Roll (podkład do ogrzewania podłogowego)
Expert Cork Roll (naturalny korkowy podkład pod panele)
Expert Piano Roll (podkład podłogowy o doskonałej izolacji akustycznej)
PRO LVT Protect (podkład do podłogi winylowej LVT)
BASIC IZOPAR (folia paroszczelna do wykładania posadzek, ścian, stropów czy dachów)

cezar


Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

• 509 358 761

• sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów podkłądy Cezar w Ablerze: 

☑ Podkłady podłogowe Cezar [KATALOG] 

 


Podkłady podłogowe Arbiton

Arbiton - wiodący producent artykułów wykończenia wnętrz specjalizujący się w rozwiązaniach poprawiających trwałość i komfort użytkowania podłogi.

Oferuje podkłady standardowe jak i dźwiękochłonne oraz przeznaczone do ogrzewania podłogowego. Multiprotec, Optima Aquastop, Secura - wszystkie te produkty oferują sklepy i hurtownie Abler. 

Podkłady podłogowe Arbiton charakteryzują się zarówno różnorodnością oferty jak i świetnymi właściwościami technicznymi. W efekcie od lat uznawane są za szczególnie dobry wybór w przypadku zabezpieczenia każdego typu podłogi laminowanej. 

Abler, jako autoryzowany dystrybutor marki Arbiton/ Decora zapewnia pełną ofertę wszystkich podkładów.

arbiton


Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

• 509 358 761

• sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów podkłądy Arbiton w Ablerze: 

☑ Podkłady podłogowe Arbiton [KATALOG] 


Podkłady podłogowe STEICO

STEICO to producent oferujący doskonałej jakości podkłady oraz materiały izolacyjne z włókna drzewnego. Zapewniają wyjątkowy komfort cieplny.

STEICO base to izolacja podłóg odporna na ściskanie, a bardzo popularny STEICO underfloor jest naturalną płytą izolacyjną przeznaczoną zarówno pod panele jak i wielowarstwowe podłogi drewniane. Wszystkie produkty STEICO charakteryzują się najwyższą zgodnością ze standardami ekologicznymi.

Abler jako autoryzowany dystrybutor marki STEICO zapewnia sprzedaż pełnego asortymentu tego producenta. 

steico


Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

• 509 358 761

• sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów podkłądy Steico w Ablerze: 

☑ Materiały izolacyjne STEICO na podłogi 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]