Panele podłogowe

Panele podłogowe w ofercie sieci handlowej Abler to sprzedaż podłóg laminowanych wiodących producentów na rynku. Swiss Krono, Kaindl, ter Hurne i inne marki - to część z oferty, jaką zapewnia Abler w ośmiu miastach Polski oraz sprzedaży wysyłkowej w całym kraju. Wysokie stany magazynowe, natychmiastowa realizacja zamówień oraz sprzedaż podłóg detalicznie i hurtowo, szeroki zakres usług - m.in. montaże - to część z korzyści, na które liczyć mogą liczyć klienci. Jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek na rynku zapewniamy atrakcyjne ceny, wyjątkowo szeroki wybór paneli w różnych klasach oraz usługi montażowe. Rozbudowana oferta paneli podłogowych producentów polskich i zagranicznych sprawia, że salony Abler zapewniają doskonałe warunki porównania dla osób planujących remont, modernizację lub wyposażenie wnętrz - domu, mieszkania czy biur. 


Sprzedaż paneli 

panele podłogowe sklep i hurtownia abler toruń

Abler zapewnia sprzedaż paneli podłogowych detalicznie i hurtowo stacjonarnie - w 8 miastach Polski - oraz w sprzedaży wysyłkowej. 

Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą w całym kraju: 

 • 509 358 761  
 • sklep@abler.pl

Sklepy i hurtownie Abler zlokalizowane są w 8 miastach:

 • Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),
 • Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),
 • Inowrocław (ul. Budowlana 3),
 • Brodnica (ul. Gajdy 4),
 • Gdynia (ul. Wendy 7/9),
 • Słupsk (ul. Poznańska 10),
 • Kalisz (ul. Złota 34/38),
 • Płock (ul. Kostrogaj 5).

Producenci paneli 

panele podłogowe abler toruń

Abler, jako autoryzowany przedstawiciel wiodących w Europie producentów paneli podłogowych zapewnia szeroki wybór w atrakcyjnych cenach. Wśród dostawców sieci handlowej są najbardziej renomowane i popularne marki na rynku wnętrz. Szerokie zestawienie podłóg laminowanych sprawia, że zapewniamy szczególny wybór zarówno w przypadku klientów detalicznych i hurtowych. Ofertę podłóg w Ablerze tworzą:


Panele Swiss Krono

panele podłogowe swiss krono

Producent – w przeszłości znany jako Kronopol – doskonale łączący wysoką jakość produktów, doskonałe właściwości techniczne i bardzo bogatą paletę kolorów i dekorów. Podłogi laminowane Swiss Krono to kilkaset dekorów. To panele podłogowe nawiązujące klimatem do drewna po nietypowe wzory doskonałe do oryginalnych wnętrz. Jako autoryzowany przedstawiciel marki Swiss Krono zapewniamy atrakcyjny cennik podłóg na wszystkie kolekcje paneli.

Aurum to zestawienie doskonale oddających charakter drewna. Panele z kolekcji Platinium łączą niebanalną estetykę i wszechstronność zastosowania. Podłogi Ferrum Swiss Krono świetnie sprawdzają się w biurach i mieszkaniach. Ofertę dopełniają cokoły P85 - listwy do paneli Swiss Krono idealnie dopasowane kolorystycznie do podłogi. Panele podłogowe Swiss Krono to przede wszystkim ogromne możliwości wyboru. Oferta obejmuje zarówno tanie panele ekonomiczne zachowujące wysoką wartość jakościową jak i ekskluzywne linie o najwyższym stopniu odporności na ścieranie. 

Kolekcje paneli Swiss Krono:

 • Aurum (podkolekcje: Sound, Aroma, Vision, Senso, Gusto, Symfonia, Movie, Infinity, Volo)
 • Ferrum (podkolekcje: Sigma, Kappa, Omega, Delta, Alfa)
 • Platinium (podkolekcje: King Size, Route des Vins, Massivum, Mars, Helio, Progress, Marine, Luna, Venus, Exclusive, Excellence, Terra, Blackpool)

Pobierz katalog i zamów panele w Ablerze:

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem

Sprzedaż z dostawą kurierską po przedpłacie lub za pobraniem: 509 358 761

Kontakt e-mail: sklep@abler.pl


Panele Kaindl

Austriacki producent od lat szczególnie dba o to, by podłogi laminowane bezpośrednio nawiązywały do kolorystyki naturalnego drewna. W efekcie panele Kaindl zaskakują swoimi właściwościami technicznymi oraz niezwykłą estetyką zdecydowanie wyróżniającą tę markę na rynku wnętrz. Zachowują wszystkie zalety podłogi laminowanej, a jednocześnie doskonale oddają kolorystykę, wzór czy inne walory cechujące standardowe deski podłogowe, pakiety czy podłogi drewniane. Szeroka gama kolorystyczna i dbałość o takie detale jak odwzorowanie specyfiki drewna sprawiają, że panele podłogowe Kaindl od lat są bardzo popularne w Europie Zachodniej. Abler, jako autoryzowany dystrybutor marki Kaindl zapewnia sprzedaż podłóg laminowanych z Austrii w atrakcyjnych cenach - również wraz z montażem. 

➨ Kolekcje paneli Kaindl:

 • Natural Touch
 • Easy Touch
 • Classic Touch

➨ Pobierz katalog i zamów panele w Ablerze:

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem

Sprzedaż z dostawą kurierską po przedpłacie lub za pobraniem: 509 358 761

Kontakt e-mail: sklep@abler.pl


Panele ter Hürne

panele podłogowe ter hurne

Niemieckie, wysokiej jakości podłogi laminowane o bardzo charakterystycznym układzie poszczególnych desek. Wyjątkowo cienkie panele podłogowe - zazwyczaj o grubości 13 mm - zachowują doskonałe właściwości przy długim kształcie, który optycznie powiększa powierzchnię pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w przypadku wnętrz, w których potrzeba oryginalności, wizualnego zaskoczenia. Niewątpliwą zaletą cechującą panele podłogowe ter Hürne jest bardzo bogata różnorodność kolorystyczna. To zarówno spore zestawienie paneli ter Hurne utrzymanych w jasnych i stonowanych pastelach jak i wersje znacznie ciemniejsze. Ciekawe wzornictwo z kolekcji Breeze, Vitality, Courage czy City cieszy się dużą popularnością wśród klientów sieci Abler. Atrakcyjny cennik i klasa premium, jaka charakteryzuje panele niemieckiego producenta to ciekawe połączenie - wspomagane dodatkowo faktem, że marka jest nowością na polskim rynku. 

➨ Kolekcje ter Hürne:

 • Breeze Line
 • Vitality Line
 • Courage Line
 • City Line

➨ Pobierz katalog i zamów panele w Ablerze:

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem

Sprzedaż z dostawą kurierską po przedpłacie lub za pobraniem: 509 358 761

Kontakt e-mail: sklep@abler.pl


Panele AB Premium

Nowoczesna i atrakcyjna kolekcja podłóg opracowanych przez ekspertów Swiss Krono oraz sieci Abler. Wygląd paneli został dostosowany do najczęstszych potrzeb naszych Klientów - na podstawie uwag i opinii opracowano zestawienie podłóg inspirowanych światem. Nietypowa, ciekawa kolorystyka podłóg AB Premium sprawia, że to panele podłogowe dla osób, które oczekują oryginalności w atrakcyjnej cenie.

➨ Pobierz katalog i zamów panele w Ablerze:

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia - możliwa wraz z montażem

Sprzedaż z dostawą kurierską po przedpłacie lub za pobraniem: 509 358 761

Kontakt e-mail: sklep@abler.pl


E-sklep z panelami

sklep internetowy podłogi panele Panele podłogowe w salonach Abler to kilkaset kilkaset dekorów paneli podłogowych idealnych zarówno do domu jak i mieszkania czy przestrzeni biurowej. Cechuje nas różnorodność: oferta to zarówno tanie panele ekonomiczne jak i podłogi laminowane klasy premium. Oferujemy panele podłogowe w standardowej klasie ścieralności AC3 oraz doskonałe produkty AC5 dostosowane do pomieszczeń o szczególnie intensywnym wykorzystaniu. Część z oferty salonów sklepów i hurtowni Abler dostępna jest w dystrybucji online poprzez sklep internetowy. 


Montaże paneli 

montaż paneli podłogowych toruń bydgoszcz inowrocław brodnica kalisz słupsk płock gdynia

Kupując w jednym z naszych przedstawicielstw panele podłogowe z montażem realizowanym przez wyspecjalizowany serwis możesz znacząco obniżyć ceny. Układanie podłogi zakupionej w salonie sieci Abler to 8% podatku VAT zamiast standardowej stawki 23%. Oznacza to duże oszczędności - niezależnie od metrażu Twojej nieruchomości. Dodatkowo, Abler zapewnia atrakcyjne promocje na montaż wybranych podłóg - tylko 1 zł/m2. Szczegółowych informacji udziela dział handlowy sieci Abler w Twoim regionie. Usługi montażu paneli podłogowych realizowane są w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Kaliszu, Płocku i Trójmieście oraz ich okolicach. 


Akcesoria do paneli 

Zapewniając sprzedaż paneli podłogowych oferujemy również - także wraz z dostawą do Klienta - wszelkie akcesoria niezbędne do idealnego wyglądu i estetyki Twojej podłogi. To m.in.:

 • listwy przypodłogowe dostosowane kolorystycznie do barwy paneli
 • podkłady podłogowe - m.in. wyciszczające, izolacyjne, dostosowane do ogrzewania podłogowego
 • pozostałe elementy wykończeniowe 

Skontaktuj się z działem handlowym sieci Abler, by poznać szczegółowe informacje lub sprawdź ofertę w jednym z naszych przedstawicielstw. 


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]