Rozkrój przez internet

Formatki z płyt meblowych możesz zamówić przez internet. Umożliwia to e-Rozkrój - oprogramowanie do zleceń stolarskich online. Oblicz, jakie formaty płyt są Ci potrzebne. Ich przycięcie na dowolny wymiar oraz inne usługi - np. okleinowanie obrzeży - zamówisz przez internet wskazując również warianty dekorów. Rozkrój płyt meblowych online pozwala znacząco przyspieszyć złożenie zamówienia. Gotowe formatki możesz odebrać w swoim przedstawicielstwie sieci Abler lub zamówić wysłanie ich kurierem.

Rozkrój płyty meblowej przez internet

Abler ceni czas swoich Klientów. Stąd możliwość szybkiego rozkroju płyt meblowych przez internet. Umożliwia to system e-Rozkrój. Po zalogowaniu wystarczy wybór towaru i wymiarów, by rozpocząć proces rozkroju.

Rozkrój płyt przez internet to usługa przeznaczona głównie dla podmiotów gospodarczych zajmujących się dostarczaniem mebli na wymiar. Dzięki wykorzystaniu internetu, proces przygotowania materiałów jest znacznie szybszy. Płyty meblowe przy wykorzystaniu programu e-Rozkrój do rozkroju materiałów to:

  • oszczędność materiałów produkcyjnych i czasu
  • efektywność i ograniczenie ilości odpadów
  • łatwiejsze zarządzanie całą produkcją

Dzięki rozkrojowi płyt przez internet optymalizacja jest skuteczniejsza. Zastosowane przez Abler oprogramowanie sprawia, że przygotowanie płyt meblowych jest szybsze i bardziej precyzyjne.

Jak działa system e-Rozkrój?

e-Rozkrój to program do optymalizacji rozkróju płyt przez internet, w którym duże znaczenie odgrywa automatyzacja całego procesu oraz jego powiązanie z danymi - np. cen - z bazy Ablera.

  1. Logowanie. Po wcześniejszym stworzeniu profilu Klienta należy wejść do systemu e-Rozkrój. Opcje wyboru. Nasi Klienci mają możliwość wskazania konkretnych grubości płyty, jej dekoru oraz rodzaju zastosowanego obrzeża.
  2. Wymiary formatek. System wymaga podania wymiarów oczekiwanego elementu; należy również wskazać sposób cięcia płyty (wdłuż/ poprzecznie). Ten etap ustaleń kończy oznaczenie tych krawędzi płyty meblowej, które mają zostać oklejone. Zapis zlecenia. Gdy wszystkie dane zostają ustalone, e-Rozkrój zapisuje projekt w systemie i przesyła go do wyceny.
  3. Wycena rozkroju płyty meblowej. Analiza kosztów wykonywana jest bezpośrednio przez doradców handlowych Ablera - pozwala to zoptymalizować wydatki i skorzystać np. z promocji cenowych. Dział sprzedaży kontaktuje się z Klientem bezpośrednio w celu finalizacji zlecenia i odbioru lub dostarczenia płyt meblowych.