Panele podłogowe Swiss Krono

Panele podłogowe Swiss Krono to ponad sto dekorów o zróżnicowanych klasach ścieralności, właściwościach i cenach. W efekcie podłogi Swiss Krono - marki wcześniej znanej jako Kronopol - dobrać można pod kątem zarówno parametrów technicznych jak i budżetu. Abler, autoryzowany przedstawiciel Swiss Krono oferuje panele podłogowe tego producenta detalicznie i hurtowo. Sprzedaż obejmuje Toruń, Bydgoszcz, Brodnicę, Inowrocław, Słupsk, Płock, Kalisz i Gdynię oraz regiony tych miast.

Podłogi Swiss Krono sprzedawane są również z dostawą w całym kraju w atrakcyjnych cenach detalicznych i hurtowych - po zamówieniach przez sklep internetowy oraz na podstawie ustaleń telefonicznych oraz poprzez e-mail. Szczególną zaletą zakupów w sklepach i hurtowniach Abler są wysokie stany magazynowe towarów - podłogi Swiss Krono dostępne są "od ręki"; z możliwością odbioru natychmiastowego lub z transportem w ciągu ok. jednej doby. 

panele podłogowe swiss krono

Ekspozycja paneli podłogowych Swiss Krono w salonie wnętrz Abler w Toruniu


Podłogi Swiss Krono

Panele podłogowe Swiss Krono są doskonale znane na rynku wnętrz; wcześniej oferowane były jako podłogi Kronopol. Aktualna oferta Swiss Krono to panele podłogowe:

 • w klasach ścieralności AC3-AC6
 • o zróżnicowanych cenach
 • w kilku kolekcjach: (Aurum, Platinium, Ferrum, Room)
 • z możliwością stosowania na ogrzewaniu podłogowym
 • o właściwościach wodoodpornych w przypadku wybranych podkolekcji z zestawienia Aurum. 

W efekcie panele podłogowe Swiss Krono tworzą zestawienie kilkuset wariantów, które doskonale dobrać można pod kątem określonego celu - jako panele do mieszkania, domu lub biura. 


Panele w Ablerze

Tu kupisz panele podłogowe Swiss Krono:

 • Toruń (ul. Grudziądzka 177 A)
 • Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),
 • Inowrocław (ul. Budowlana 3),
 • Brodnica (ul. Gajdy 4),
 • Gdynia (ul. Wendy 7/9),
 • Słupsk (ul. Poznańska 10),
 • Kalisz (ul. Złota 34/38),
 • Płock (ul. Kostrogaj 5)

➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

 • ☏  509 358 761  
 • ✉  sklep@abler.pl

Panele przez internet

Podłogi Swiss Krono zakupić można przez internet i e-sklep Abler. Szeroki wybór, kilkadziesiąt wariantów podłóg ze wszystkich kolekcji i możliwość szybkiego doboru podkładów oraz listew przypodłogowych dobranych do kolorystyki paneli to tylko część z korzyści, jakie dają zakupy realizowane w internecie.

Oferta online nie zawiera dekoru podłogi, której szukasz? Skontaktuj sie z nami przez internet lub telefonicznie - jako autoryzowany przedstawiciel marki Swiss Krono zapewniamy szybką dostawę każdego ze wzorów paneli podłogowych Swiss Krono. 


Kolekcje podłóg

podłogi swiss krono w ablerze toruń

Podłogi Swiss Krono to bogate zestawienie produktów o wyjątkowo szerokiej gamie kolorystycznej i pod względem właściwości technicznych. Oferta dzieli się na trzy kolekcje, które tworzą bogaty katalog wszelkich dekorów: od stonowanych pasteli po klasyczne wenge.

Panele Aurum

Kolekcja paneli podłogowych Aurum to zestawienie, które od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Panele podłogowe Swiss Krono o strukturze synchronicznego 3D świetnie odwzorowują właściwości drewna przy zachowaniu wszystkich właściwości typowych laminatów. To wysoka klasa ścieralności i doskonały stosunek ceny wobec jakości. Kolekcja Aurum Swiss Krono obejmuje zestawienia Sound, Aroma, Vision, Senso i Gusto.

Panele Platinium

Podłogi z kolekcji Platinium to intrygujące wzrok panele podłogowe dostosowane m.in. do ogrzewania podłogowego. Uwagę zwracają m.in. nietypowe wymiary poszczególnych desek podłogowych; dzięki temu szczególnie w dużych wnętrzach panele podłogowe Swiss Krono z kolekcji Platinium nadają ciekawego efektu wizualnego. W skład tej grupy wchodzą kolekcje: King Size, Route des Vins, Massivum, Mars, Helio, Progress, Marine, Lubna, Venus, Exclusive, Excellence oraz nowości - Terra oraz Blackpool.

Panele Ferrum

Zestawienie Ferrum to panele podłogowe stworzone z myślą o niebanalnych wnętrzach mieszkań i domów. Różnorodność wariantów kolorystycznych daje duże możliwości aranżacyjne. Panele Ferrum to różnorodność klas; podłogi dostosowane są pod względem cen do potrzeb wszystkich odbiorców - to zarówno panele tanie i ekonomiczne jak i wyższej klasy. Kolekcję Ferrum tworzą zestawienia: Sigma, Kappa, Omega, Delta i Alfa.


Zamów panele Swiss Krono 

Materiały do pobrania:


 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]