Systemy segregacji odpadów

Kosze na odpadki IMA to idealny sposób na czystość i estetykę w każdym wnętrzu. Szwedzka firma jest od kilkudziesięciu lat uznanym producentem najwyższej jakości systemów składowania odpadów. Kosze IMA doskonale znane są m.in. w zachodniej Europie. Teraz znajdują się również w ofercie Ablera.


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl


➨ Tu kupisz kosze na odpadki IMA:

● sklep internetowy 

● Toruń (ul. Mazowiecka 63/65),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5)

 

➨ Dlaczego Abler?

● 20 lat w branży wnętrz ● status autoryzowanego przedstawiciela IMA ● sprzedaż detaliczna i hurtowa ● szeroki wybór ● towar na stanie ● odbiór osobisty lub transport towaru ● wszystkie formy płatności ● możliwość montażu ● rabaty i programy lojalnościowe 


Specjaliści IMA zajmujący się projektowaniem i ogólną funkcjonalnością autorskich rozwiązań twierdzą, że m.in. kosze stanowią prawdziwą rewolucję na rynku segregowania odpadów. Koniec z chaosem; śmieci utrzymywane są w czystości i - co szczególnie ważne - mają zapewniony obieg powietrza w przypadku odpadów organicznych. Kosze używane w systemach IMA do segregacji śmieci przygotowane są w kilku wariantach wykończenia kolorystycznego (biel/ srebo/ szarość) oraz dostosowane do różnego wymiaru szerokości szuflad. 

Dzięki temu mogą być używane w każdym typie kuchni; skutecznie rozwiążą problem z prawidłową segregacją śmieci. 

 

kosze na smieci imaSystemy segregacji odpadków IMA:

 Kosze CUBE Original

System do składowania domowych odpadów, który jest podstawową ofertą IMA w Polsce. Uwagę zwraca staranne wykończenie doskonale wpisujące się w trendy nowoczesnych i estetycznych kuchni opartych m.in. na stylu znanym ze Skandynawii. Kosze na śmieci CUBE Original mogą zostać dopasowane zarówno do drewnianych jak i metalowych szuflad. Montowane są na spodzie w łatwy i szybki sposób. 
CUBE Original przeznaczone są do szuflad o szerokości 400-900 mm. Do wyboru jest szarosrebrne lub białe wykończenie. Linia CUBE Original 600 to objętość 38,8 l; większa - CUBE Original 800 - zapewnia 53,8 l.


 Kosze CUBE Basic

To rozwiązanie ekonomiczne i tańsze od linii Original; ograniczono w nim kilka funkcjonalności wpływających na cenę. Pod względem technicznym spełnia jednak wszystkie wymagania jakościowe założone przez IMA. CUBE Basic pasuje zarówno do szuflad drewnianych jak i metalowych. Montowany jest na spodzie szuflady i jest łatwy w montażu. 
Kosze CUBE Basic są przeznaczone do szuflad o wymiarze 300-900 mm. Ograniczone są do koloru szaro-srebrnego.


➨ Zadzwoń, napisz, zapytaj o cennik i dostawę: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]