Systemy do drzwi przesuwnych

Wszystkie systemy do drzwi przesuwnych i pozostały asortyment dostępny w sieci Abler możesz zamówić z dostawą kurierską do domu - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. 


Systemy do drzwi przesuwnych to obecnie nowoczesne technologie systemów jezdnych i wyjątkowa estetyka wykonania. Sklepy i hurtownie Abler oferują wszystkie systemy przesuwne renomowanych firm. Toruń, Inowrocław, Bydgoszcz, Brodnica, Słupsk, Kalisz, Płock i Gdynia oraz sprzedaż wysyłkowa w całym kraju - tak prowadzimy dystrybucję produktów firm, z którymi Abler związany jest od lat. Jako autoryzowany partner wiodących producentów na rynku zapewniamy atrakcyjny cennik towarów oraz szybką realizację zamówień. 


drzwi przesuwne abler toruń bydgoszcz inowrocław kalisz gdynia płock

Systemy drzwi przesuwnych w Ablerze to ekspozycje prezentujące możliwości najlepszych marek na rynku - wśród nich m.in. Laguny


Systemy przesuwne to idealne rozwiązanie do urządzenia w pełni funkcjonalnej szafy lub zabudowy w sypialni czy garderobie. Prowadnice - jedno- i dwutorowe - oraz systemy przesuwających się drzwi z jednej strony doskonale wydzielają konkretne miejsce na szafę; z drugiej - nie zajmują przestrzeni i umożliwiają łatwe dostosowanie do każdego wnętrza. W efekcie systmy przesuwne umożliwiają w pełni estetyczną aranżację - zarówno przestrzeni mieszkalnych jak i o charakterze biurowym. Oferta Abler to rozwiązania opracowane przez czołowych producentów specjalizujących się w projektowaniu i realizacji układów zawierających przesuwne drzwi. 


Systemy drzwi przesuwnych oraz akcesoria sprzedawane są stacjonarnie w 8 miastach Polski z możliwością dostawy w ich regionach.

 

➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl


➨ Sklepy i hurtownie Abler:

 Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),

 Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

 Inowrocław (ul. Budowlana 3),

 Brodnica (ul. Gajdy 4),

 Gdynia (ul. Wendy 7/9),

 Słupsk (ul. Poznańska 10),

 Kalisz (ul. Złota 34/38),

 Płock (ul. Kostrogaj 5).


Producenci drzwi przesuwnych

Oferta sieci sprzedaży Abler to bogate zestawienie produktów najbardziej renomowanych producentów na rynku. Zróżnicowanie oferty sprawia, że zapewniamy sprzedaż wszystkich rozwiązań oczekiwanych przez klientów. 


Systemy do drzwi przesuwnych Laguna

Laguna jest doświadczonym producentem systemów do zabudowy. Sklepy i hurtownie Abler oferują wszystkie rozwiązania techniczne produkowane przez Lagunę. To m.in.:

systemy budowlane idealne do dzielenia pomieszczeń, np.:

  • drzwi przejściowe między pokojami lub do garderoby
  • systemy meblowe (układy do zabdowy wnęk, szaf i garderoby, drzwi przesuwne mijane na jednej szynie, bezprogowe systemy do drzwi mijanych, drzwi przesuwne do szaf z wbudowanym cokołem)
  • systemy stalowe (rozwiązania ekonomiczne przeznaczone do zabudowy wysokiej)
  • systemy do zabudów aluminiowych (przeznaczone m.in. do szkła, lacobelu, PCV czy zabudowy ukośnej)
  • akcesoria: samodomykacze, EXPANDER - systemy wyrównujące płyty meblowe, stopery hydrauliczne.

Systemy do drzwi przesuwnych Laguna sprawdzają się doskonale jako materiał poczas dzielenia pomieszczeń, tworzenia zabudowy, a także przy wnękach w łazienkach, schowkach, poddaszach, garderobach. Elementy montażowe sprzedawane są w kompletach oraz jako pojedynczy asortyment.

laguna systemy drzwi przesuwnych

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

509 358 761

sklep@abler.pl

 


 

Pobierz katalog i zamów produkty Laguna w Ablerze: 

 

Katalog systemów budowlanych i meblowych Laguna

☑ Katalog systemów aluminiowych i akcesoriów Laguna

☑ Katalog rozwiązań systemów Gustavson

☑ Katalog systemów stalowych Laguna


Systemy do drzwi przesuwnych Sevroll

20 lat doświadczenia Sevroll sprawia, że to jedna z najbardziej uznanych firm produkująca wysokiej jakości systemy do drzwi przesuwnych. W sklepach i hurtowniach Abler dostępne są m.in. drzwi przesuwne z torem pojedynczym (z dolnym i górnym systemem jezdnym) i podwójnym (z dolnym i górnym systemem, ze skosem, z niewidocznymi torami). 

Sevroll to również akcesoria - m.in.: ceowniki, kątowniki, łączniki, profile uchwytowe i uchwyty, szprosy i piaskowniki, a także teowniki.

sevroll

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

509 358 761

sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów produkty Sevroll w Ablerze: 

Katalog produktów Sevroll na rok 2019

☑ Katalog akcesoriów Sevroll na rok 2019


Systemy do drzwi przesuwnych Aluprofil

Aluprofil w sklepach i hurtowniach Abler oferuje kompleksowe zestawienie produktów i gotowych rozwiązań systemów drzwi przesuwnych. Obejmuje ono:

  • drzwi przesuwne (linia Medium o głębokości 56 mm i Premium o szerokości torów 75 mm)
  • drzwi składane (idealne rozwiązanie do wąskich wnęk)
  • drzwi rozwierane (klasyczna propozycja oparta na zawiasach)
  • drzwi przejściowe (np. tworzące wejście do garderoby)

aluprofil

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

509 358 761

sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów produkty Aluprofil w Ablerze: 

Katalog produktów Aluprofil na rok 2019


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]