Drewno i płyty izolacyjne

steicoProdukty STEICO to szerokie zestawienie asortymentu niezbędnego do ekologiczne, wysokojakościowej budowy. Abler, jako autoryzowany dystrybutor produktów STEICO w Polsce oferuje pełną ofertę produktów tej marki - zarówno w sprzedaży detalicznej jak i hurtowej.
STEICO to marka znana z szerokości oferty. Obejmuje ona doskonałej jakości produkty drewniane jak i materiały izolacyjne. Ich zastosowanie to m.in. tworzenie konstrukcji ścian, dachów i zadaszeń oraz stropów.
Specyfika wykonania materiałów STEICO sprawia, że wpisują się one w założenia budowy domów w standardzie energooszczędnym. Dotyczy to także technologii pasywnej. Wdrożenia wprowadzone na rynek przez STEICO są certyfikowane m.in. przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego. Systemy dachowe oraz ścian czy stropów wykorzystywane są - wraz z izolacją akustyczną - zarówno w budownictwie tradycyjnym jak i drewnianym.


Produkty STEICO sprzedawane są stacjonarnie w 8 miastach Polski oraz z dostawą w całym kraju poprzez sklep internetowy i na podstawie zamówień Klientów uzgadnianych telefonicznie.

 

➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą w całym kraju: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl


➨ Sklepy i hurtownie Abler:

● Toruń (ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5).


Sprzedaż wszystkich produktów STEICO

steico izolacje


Sklepy i hurtownie Abler zapewniają sprzedaż na zamówienie wszystkich produktów STEICO – detalicznie i hurtowo. Oferta zapewniana w przedstawicielstwach terenowych Ablera oraz w ramach dostaw w całym kraju obejmuje wszystkie grupy produktów STEICO.

Materiały izolacyjne STEICO

Produkty do izolacji wykonywane z włókna drzewnego to jeden z podstawowych produktów zapewnianych przez STEICO. Mogą być używane m.in. na dachu, stropie czy podczas stawiania ścian. Wysokiej jakości produkty termoizolacyjne wykonywane są z włókna drzewnego. Charakteryzują się doskonałym poziomem komfortu cieplnego w okresie zimowym oraz korzystną temperaturą latem. W efekcie materiały izolacyjne STEICO od lat uznawane są za gwarancję wysokiego poziomu ochrony cieplnej.

Materiały izolacyjne STEICO w ofercie sieci Abler to:

 • bitumowana płyta izolacyjna STEICO universal black,
 • izolacja podłóg i ścian STEICO base,
 • podkład izolacyjny pod parapet STEICO fix,
 • mata termoizolacyjna STEICO flex 036,
 • elastyczna mata do izolacji STEICO flex 038,
 • płyta pilśniowa do izolacji podłóg drewnianych STEICO floor,
 • płyta termoizolacyjna do zabudowy STEICO install,
 • płyta z włókna do izolacji wewnętrznej STEICOinternal,
 • uniwersalna płyta izolacyjna STEICO isorel,
 • bitumowana płyta pilśniowa STEICO phaltex,
 • płyty termoizolacyjne pod systemy tynkarskie STEICO protect dry,
 • taśma do izolacji brzegowej STEICO soundtrip,
 • systemy izolacyjne do modernizacji STEICO special dry,
 • izolacja akustyczna stropów między piętrowych STEICO therm SD
 • płyta izolacyjna z włókna STEICO therm
 • izolacja cieplna przeznaczona do izolacji poddaszy STEICO top
 • płyty izolacyjne STEICO underfloor i universal.

Izolacja do wdmuchiwania STEICO

Oferta STEICO możliwa do zamówienia w sieci Abler to również nowoczesne produkty przeznaczone do aplikowania poprzez agregaty. Tego typu izolacje wdmuchiwane to granulat, który realizowany jest z włókna drzewnego określanego jako STEICOzell i celuloza STEICOfloc. Zapewniają one bardziej efektywne ocieplenie przestrzeni pustych – świetnie sprawdza się jako izolacja stropu lub dachu.

Belki dwuteowe STEICO

Wytrzymała, a zarazem energooszczędna konstrukcja – takie właściwości zapewniają drewniane belki dwuteowe STEICOwall idealne m.in. na domy z drewna. Używane są do konstrukcji ścian. Stawianie stropów oraz konstrukcji dachowych umożliwają inne belki – STEICOjoist. Wszystkie materiały charakteryzują się doskonałym stopniem redukcji liniowej straty cieplnej.

Pozostałe produkty STEICO

Oferta sieci Abler to również pozostały asortyment. To m.in. membrany paroizolacyjne STEICOmulti UDB i cover5. Oferta obejmuje również elastyczne masy klejąco-uszczelniające STEICO multi fill czy multi connect.

Zapewniamy sprzedaż wszystkich produktów STEICO – skontaktuj się z działem handlowym w przypadku jakiegokolwiek zamówienia na produkty tej marki.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]