Witamy w Ablerze. Nasza oferta to ok. 10 tys. produktów. Zapraszamy!

Koszyk
0.00 zł

Sposób płatności

Korzystając ze sklepu sieci sprzedaży Abler możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny różnorodnego asortymentu (m.in. panele podłogowe, okucia meblowe, produkty Blum, blaty kuchenne i meblowe), ale również dogodne formy płatności. 

 

Płatność w jednym z punktów sieci Abler

Wybierz towar z naszego sklepu i oznacz formę płatności w sklepie. Toruń, Brodnica, Bydgoszcz, Gdynia, Płock, Kalisz, Słupsk, Inowrocław - tutaj możesz przyspieszyć swoje zakupy. Wystarczy dokonać wyboru za pośrednictwem sklepu i zgłosić się do naszych terenowych działów sprzedaży, by go opłacić oraz odebrać. 

 

Płatność za pośrednictwem PayU

To forma szybkiej transakcji bezgotówkowej i w pełni zabezpieczonej przez standard PayU. To minimum formalności i szybkość transferu pieniędzy - informację o przekazaniu danej kwoty otrzymujemy natychmiast, co pozwala przyspieszyć proces wysyłki towaru. 

 

Płatność poprzez przelew bankowy

Zaloguj się na swój rachunek bankowy i dokonaj przelewu na konto sieci sprzedaży Abler. Po zaksięgowaniu wpłaty nasi pracownicy uruchomią procedurę wysyłki towaru lub przygotowania go do odbioru osobistego w naszym punkcie sprzedaży. 

 

 

 

Na wszelkie pytania związane z płatnościami odpowiadamy każdego dnia roboczego - skorzystaj z naszych formularzy kontaktowych lub zadzwoń do jednego z przedstawicielstw sieci sprzedaży Abler. zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]