Zawiasy i podnośniki AVENTOS: nowa akcja Blum

Abler i Blum Polska uruchamiają nową promocję na produkty tej marki - to okazja do wyjątkowo atrakcyjnego zakupu zawiasów i podnośników AVENTOS. To oferta skierowana dla zakładów stolarskich, które regularnie korzystają z możliwości jakie zapewnia Blum w zakresie okuć meblowych. Tym razem zakup zawiasów oraz podnośników można połączyć z gratisami, którymi są zarówno wyjątkowej jakości odzież sygnowana marką Blum jak i efektowna torba Wittchen. Szczegóły oferty znajdują się na plakacie reklamowym. 


promocja na zawiasy blum

Akcja promocyjna rusza od 26 października 2020 r. Potrwa do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje udzielane są przez pracowników działów handlowych sieci Abler. 


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]