Wyjątkowa promocja podłóg winylowych ter Hurne

Panele winylowe, czyli podłogi LVT to jeden z najbardziej atrakcyjnych trendów wnętrz zachodniej Europy. Technologia, która łączy estetykę, wygodę, szybkość montażu oraz szczególne walory użytkowe dostępna jest również w Polsce. Abler, jako autoryzowany dystrybutor podłóg renomowanego producenta - niemieckiej marki ter Hurne, zaprasza do wiosenno-letniej promocji na cztery atrakcyjne dekory. promocja podlogi ter hurne

Zarówno w opcji PRO jak i PERFORM, podłogi winylowe ter Hurne można zakupić do 30 czerwca 2020 r. z wyjątkowo wysokim rabatem. Pod względem skali upustu to wyjątkowa okazja - np. cena popularnego dekoru F07 zostaje obniżona ze 129,60 zł do 97,20 zł/m2. 


Szczegółowych informacji o promocji udzielają przedstawicielstwa sieci Abler. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]