Raty 10x 0 % w sieci Abler przez cały grudzień 2020 r.

Zakupy na raty w Ablerze? W grudniu 2020 r. to możliwe w oparciu o wyjątkową kalkulację. Towary zakupione w salonach wnetrz Abler zakupisz w układzie 10x 0 proc. To wyjątkowa okazja do tego, by rozłożyć duże zakupy towarów na dogodny system ratalny. promocja raty 0 proc


Raty 10x 0 proc. to jedna z propozycji sieci Abler na Black Week 2020. Promocja będzie trwała pełen miesiąc (1.12 - 31.12.2020) - w efekcie świąteczne wydatki można pogodzić z zakupem materiałów do wnętrz. Podłogi, drzwi, okucia meblowe - czegokolwiek potrzebujesz, w systemie sprzedaży detalicznej płatność możesz rozłożyć na dziesięć dogodnych rat. 

Szczegółowe informacje zawiera regulamin promocji ratalnej 10x0 proc. w Ablerze; informacji udzielają pracownicy działów handlowych sieci Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Kaliszu, Słupsku, Płocku i Gdyni. 


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]