Promocja na blaty i płyty. Abler i Kaindl zapraszają stolarzy

„Graj w Euro” to nowa promocja Kaindl – producenta materiałów drewnopochodnych – oraz sieci Abler, autoryzowanego dystrybutora m.in. materiałów tej austriackiej marki. Akcja, która potrwa do końca sierpnia 2021 r. skierowana jest do stolarzy, którzy materiały do swoich realizacji zakupują w sieci hurtowni Abler.Kaindl to producent m.in. wysokiej jakości płyt meblowych i blatów kuchennych. Charakteryzują się one doskonałymi parametrami technicznymi oraz szczególnie ciekawą estetyką. Uwagę zwraca m.in. unikatowa linia Endgrain niezwykle ciekawie podkreślająca naturalność słojów drewna na materiałach meblowych. Najciekawsze obecnie dekory płyt meblowych i blatów Kaindl można zobaczyć w wybranych salonach Abler oraz w serwisie Abler.pl.


Promocja na płyty i blaty Kaindl

promocja kaindl płyty i blaty meblowe

promocja kaindl płyty i blaty meblowe


Wiosną i latem Abler zaprasza stolarzy do udziału w akcji promocyjnej blatów i płyt meblowych Kaindl. Zakupy tych materiałów to dodatkowe benefity dla klientów – w dużej mierze nawiązują one do rozpoczynających się w czerwcu mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Klienci sieci Abler za zakup

  • 5 sztuk płyt lub/i blatów Kaindl otrzymuje bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci Abler
  • 10 sztuk płyt lub/i blatów Kaindl otrzymuje koszulkę piłkarską z własnym imieniem lub nazwą firmy
  • 15 sztuk płyt lub/i blatów Kaindl otrzymuje piłkę nożną EURO 2020

Akcja promocyjna rozpoczęła się 28.05.2021 r. i potrwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy sieci handlowej Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Płocku, Kaliszu i Gdyni.


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]