Podłogi Swiss Krono z kolekcji Movie z 10-proc. rabatem

Promocja na podłogi Swiss Krono z intrygującej kolekcji Movie do końca 2020 r. z wyjątkowym, 10-procentowym rabatem od producenta oraz sieci Abler. To okazja do zakupów tych dekorów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.promocja podłogi swiss krono movie

Ceny podłogi Swiss Krono z kolekcji Movie od 16 listopada do końca roku w sprzedaży detalicznej to 74,99 zł/m2 – to zdecydowana oszczędność wobec dotychczasowych, które sięgały 83,99 zł/m2.

Ceny te obowiązują zarówno w przedstawicielstwach sieci Abler jak i w ramach sprzedaży internetowej.

Promocyjne zmiany cennika podłóg dotyczą również sprzedaży hurtowej – w celu ustalenia poziomu cenowego zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi sieci Abler oraz przedstawicielstwami terenowymi firmy.


Panele podłogowe Movie

Kolekcja Movie opracowana przez Swiss Krono to zestawienie podłóg inspirowanych światem filmu. To panele podłogowe utrzymane w jednolitej tonacji kolorystycznej – wpływają na to dębowe dekory bez sęków. Swiss Krono podkreśla wzorowanie na drewnie mazurskich lasów co wpływa na wyjątkową naturalność podłogi. W efekcie panele Movie świetnie sprawdzą się jako podłogi do salonu z aneksem kuchennym.


Podłogi wodoodporne

Wszystkie podłogi Movie to zestawienie Aqua Zero – wodoodporne panele wprowadzone do oferty Swiss Krono w 2020 r. Charakteryzują je m.in.:

  • 24-godzina odporność na wilgoć
  • warstwa antybakteryjna
  • możliwość stosowania na ogrzewaniu podłogowym
  • 30-letnia gwarancja.

Dekory Movie Aqua Zero zobaczyć można w sklepie internetowym Abler:

Wszystkie panele podłogowe z kolekcji Movie mają 8 mm grubości, klasę ścieralności AC5 oraz efektowną, 4-stronną V-fugę. Szczegółowych informacji handlowych udzielają pracownicy działów handlowych sieci Abler. 


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]