Panele podłogowe Blackpool aż 12 proc. taniej

Do końca czerwca 2020 r. w salonach Abler trwa promocja na panele podłogowe Blackpool – jedną z najbardziej oryginalnych i atrakcyjnych kolekcji Swiss Krono. Cena tych podłóg laminowanych w okresie promocyjnym to 48,99 zł brutto/ m2. To wyjątkowa okazja do tego, by w szczególnie korzystnej cenie zakupić jedne z najciekawszych podłóg laminowanych na rynku. promocja blackpool panele

 


Panele Blackpool od wprowadzenia na rynek zadziwiają zarówno estetyką i wykończeniem jak i wymiarami. Szerokie podłogi laminowane mają 10-milimetrową grubość poszczególnych elementów, a klasa ścieralności AC4 sprawdza we wszystkich wariantach – jako panele do domu, mieszkania czy biura. Kolekcja Blackpool jest dostosowania do ogrzewania podłogowego, a jej montaż jest szybki i intuicyjny dzięki systemowi łączenia Express Click.

12-procentowa promocja na panele Blackpool obejmuje wszystkie dekory:

  • D4915 Dąb Buckingham
  • D4922 Dąb Downing
  • D4921 Dąb Wembley
  • D4916 Dąb Oxford
  • D4919 Dąb Queens
  • D4918 Dąb Westminster

Dąb Buckingham

dąb buckingham

Dąb Downing

dąb downing

Dąb Wembley

dąb wembley

Dąb Oxford

dąb oxford

Dąb Queens

Dąb Westminster


Szczegółowych informacji dot. promocji udzielają przedstawiciele działów handlowych sieci Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Słupsku, Płocku, Gdyni i Kaliszu. Czas promocji jest ograniczony. Zamówienia na panele podłogowe Blackpool w nowych atrakcyjnych cenach realizowane są zarówno przez oddziały sieci sklepów i hurtowni Abler jak i w ramach sprzedaży wysyłkowej - pod numerem 509 358 761. 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]