Promocje

Abler, jako autoryzowany dystrybutor marki Blum, od połowy lutego zaprasza do udziału w kolejnej akcji promocyjnej tej marki. 

Tanie podłogi, drzwi, płyty meblowe, akcesoria i wszelki inny asortyment - skorzystaj z listopadowej promocji w sieci sprzedaży w Ablerze. Black Week to 10 proc. rabatu na wszystko - od nas dla Klientów detalicznych. 

Montaż paneli za symboliczną złotówkę to promocja Ablera dla Klientów detalicznych. Obejmuje Toruń, Bydgoszcz, Brodnicę, Inowrocław, Kalisz, Słupsk, Gdynię, Płock oraz ich okolice. 

Abler i Blum Polska w pierwszej połowie lutego rozpoczynają akcję promocyjną szuflad TANDEMBOX i LEGRABOX.

Skrzydła drzwiowe Liviata cieszą się niemałym zainteresowaniem Klientów - stąd promocja: dodatkowy, 10-procentowy rabat.

Tylko 17,99 zamiast 22,99 zł - trwa promocja na panele podłogowe Dąb Sutter D742. 

Zaledwie 10 dni - tylko tyle Klienci Ablera będą czekać na realizację zamówień na wybrane modele drzwi POL-SKONE. To efekt tzw. szybkiej realizacji oferowanej przez producenta. 

Panele podłogowe, listwy wykończeniowe, płyty meblowe, blaty kuchenne, okucia i wszelki inny asortyment - wszystko to w piątek 24.11 oraz sobotę 25.11 w sklepach Abler objęte zostaje 10-procentowym rabatem. Okazja to słynny Black Friday

Promocja na cztery wybrane dekory w Słupsku to okazja, do niemałych oszczędności. Ten oddział Ablera oferuje - do odwołania - cztery atrakcyjne dekory w wyjątkowo niskich cenach. 

Blum - oraz Abler, jako autoryzowany dystrybutor Blum w Polsce - zapraszają podmioty gospodarcze, m.in. stolarzy, do udziału w promocji obejmującej zawiasy oraz Blumotion. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]