Promocje

Podłogi marki Villeroy&Boch od lat doceniane są ze względu na efektowny wygląd oraz świetne właściwości techniczne. Teraz w sieci Abler panele podłogowe Villeroy&Boch w nowych cenach – obniżonych nawet o ponad 20 proc. od standardowych*.

Abler, jako autoryzowany dystrybutor marki Blum, od połowy lutego zaprasza do udziału w kolejnej akcji promocyjnej tej marki. 

Tanie podłogi, drzwi, płyty meblowe, akcesoria i wszelki inny asortyment - skorzystaj z listopadowej promocji w sieci sprzedaży w Ablerze. Black Week to 10 proc. rabatu na wszystko - od nas dla Klientów detalicznych. 

Montaż paneli za symboliczną złotówkę to promocja Ablera dla Klientów detalicznych. Obejmuje Toruń, Bydgoszcz, Brodnicę, Inowrocław, Kalisz, Słupsk, Gdynię, Płock oraz ich okolice. 

Abler i Blum Polska w pierwszej połowie lutego rozpoczynają akcję promocyjną szuflad TANDEMBOX i LEGRABOX.

Skrzydła drzwiowe Liviata cieszą się niemałym zainteresowaniem Klientów - stąd promocja: dodatkowy, 10-procentowy rabat.

Zaledwie 10 dni - tylko tyle Klienci Ablera będą czekać na realizację zamówień na wybrane modele drzwi POL-SKONE. To efekt tzw. szybkiej realizacji oferowanej przez producenta. 

Panele podłogowe, listwy wykończeniowe, płyty meblowe, blaty kuchenne, okucia i wszelki inny asortyment - wszystko to w piątek 24.11 oraz sobotę 25.11 w sklepach Abler objęte zostaje 10-procentowym rabatem. Okazja to słynny Black Friday

Blum - oraz Abler, jako autoryzowany dystrybutor Blum w Polsce - zapraszają podmioty gospodarcze, m.in. stolarzy, do udziału w promocji obejmującej zawiasy oraz Blumotion. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]