Promocje

Abler i Blum Polska uruchamiają nową promocję na produkty tej marki - to okazja do wyjątkowo atrakcyjnego zakupu zawiasów i podnośników AVENTOS. 

Nowa akcja promocyjna ter Hürne koncentruje się na walorach, jakie mają podłogi drewniane – naturalne produkty o wysokiej jakości użytkowej. Efektem jest akcja promocyjna, która obejmuje najciekawsze produkty ter Hürne.

Panele podłogowe Symfonia - nowa kolekcja wodoodporna - we wrześniu w sieci Abler jest 10 proc. tańsza. Promocja na podłogi Symfonia to okazja do tego, by zakupić wyjątkową linię produktów Swiss Krono z wysokim upustem producenta. 

Jesienią 2020 r. Abler - jako autoryzowany dystrybutor marki Festool - zaprasza na promocję obejmującą bezpłatne akumulatory do urządzeń tego producenta. To okazja do tego, by zakup maszyn Festool - zarówno standardowych jak i bardziej specjalistycznych - połączyć z gratisem.

 

 

Abler i ter Hürne zapraszają do skorzystania z kolejnej atrakcyjnej promocji na podłogi tego renomowanego, niemieckiego producenta.

Antybakteryjna powierzchnia, wyjątkowe parametry oraz zróżnicowane formaty – to tylko część z zalet jakie mają trzy dekory podłóg laminowanych ter Hürne, które obejmuje letnia promocja. Od 7 lipca do 31 sierpnia 2020 r. trzy wybrane wzory podłóg w salonach Abler dostępne są z aż 20-procentowym rabatem.

Podłogi laminowane Platinium Swiss Krono z kolekcji Venus oraz Mars można w salonach Abler kupić od 1 lipca 2020 r. z aż 18-procentowym rabatem. Akcja promocyjna trwa do końca sierpnia. 

Cztery efektowne dekory podłóg ter Hürne można tego lata kupić w salonach Abler z bardzo korzystnym rabatem. Promocja trwa do końca czerwca.

W czerwcu Abler - autoryzowany dystrybutor marki Festool - oraz ten producent elektronarzędzi zapraszają do udziału w promocji na frezarki.

Do końca czerwca 2020 r. w salonach Abler trwa promocja na panele podłogowe Blackpool – jedną z najbardziej oryginalnych i atrakcyjnych kolekcji Swiss Krono. Cena tych podłóg laminowanych w okresie promocyjnym to 48,99 zł brutto/ m2. To wyjątkowa okazja do tego, by w szczególnie korzystnej cenie zakupić jedne z najciekawszych podłóg laminowanych na rynku. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]