Loteria Festool - Wygraj Mercedesa
Loteria Festool

Elektronarzędzi Festool nie trzeba przedstawiać stolarzom. Wysoka jakość wykonania, co za tym - trwałość, ergonomiczne kształty i niemiecka precyzja działania, to wszystko sprawia, że cenią oni sprzęt marki Festool. Z tego też względu często w warsztatach przebłyskuje charakterystyczny zielony kolor, który widnieje na obudowach narzędzi tej marki. Szlifierki, wkrętarki, zagłębiarki to m.in. niezastąpione pomoce w codziennej pracy stolarza. 

Gdyby tak Twój cały warsztat wyposażony był tylko i wyłącznie w produkty marki Festool? Dodatkowo, gdybyś mógł je zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz? Mamy pomysł, jak możesz zrealizować ten cel.

 

Weź udział w Loterii i wygraj Mercedesa wypełnionego po brzegi sprzętem Festool.

  • w terminie 03.04 - 30.11.2023 dokonaj zakupu dowolnego narzędzia akumulatorowego 18 V w Abler i zachowaj dowód zakupu do zakończenia Loterii. Zakup oznacza, że uczestnik dokonał całej zapłaty za produkt lub skorzystał z formy płatności ratalnej dostępnej w Abler, z wyłączeniem przypadków, w których uczestnik skorzystał z przyznanego mu przez sprzedawcę ewentualnego prawa do zwrotu towaru, inaczej niż w drodze reklamacji.
  • zarejestruj narzędzie w ciągu 30 dni od daty zakupu do Gwarancji all-inclusive przy pomocy konta MyFestool, ale nie później niż do 30.11.2023,
  • zgłoś się do Loterii od 03.04 do 04.12.2023 wypełniając formularz na stronie wygrajzfestool.com.pl
  • Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis.

 

To może Cię zainteresować

04.04.2023

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023